Różnice między zakładami pre-match a zakładami live

Różnice między zakładami pre-match a zakładami live

Dzisiejsze zakłady bukmacherskie oferują wiele możliwości typowania. Przed rozpoczęciem swojej zabawy warto poznać rodzaje zakładów bukmacherskich, dzięki czemu oferta LV BET będzie czytelna i skorzystasz z tej najbardziej atrakcyjnej. Od czego rozpocząć? Po pierwsze: dowiedz się, czym są zakłady przedmeczowe i czym różnią od nich zakłady live. Poznaj wady i zalety obu ofert i rozpocznij swoją przygodę w zakładach bukmacherskich LV BET!

Najpopularniejsze dyscypliny, w tym piłka nożna, tenis stołowy, sporty wirtualne, skoki narciarskie, piłka ręczna, siatkówka plażowa, koszykówka – to tylko część oferty legalnego bukmachera LV BET! W jego serwisie możesz obstawiać mecze piłki nożnej, ulubionej drużyny, np. Bayern Monachium, gry karciane, rozgrywki Counter Strike czy nowoczesnych e-sportów, jakim jest m.in. wirtualna piłka nożna. Wytypujesz rzuty karne, przekonasz się, czy kontuzja kluczowego zawodnika wpłynie na wynik meczu. Zakłady sportowe pozwalają na skorzystanie z bardzo szerokiej oferty wydarzeń. Przekonaj się, że obstawianie zakładów w LV BET może być świetną przygodą!

Obstawianie zakładów przedmeczowych

Pre-match brzmi tajemniczo? To nic innego jak zakłady bukmacherskie przedmeczowe, a więc takie, które możesz obstawiać przed rozpoczęciem wydarzenia. Z zakładów pre-match skorzystasz więc przed meczem piłkarskim, walką MMA czy wyścigiem samochodowym. Możliwość obstawiania kończy się wraz z rozpoczęciem zdarzenia. Po „pierwszym” gwizdku będziesz mógł już obstawiać zakłady na żywo.

Wady:

  • po postawieniu kuponu nie masz możliwości zmiany swoich typów ani jego wycofania
  • trudno przeanalizować wiele czynników, które mają wpływ na wynik spotkania, jak np. dyspozycja zespołu i poszczególnych zawodników w danym dniu

Zalety:

  • masz do wyboru szeroki wybór rynków na praktycznie na wszystkie wydarzenia dostępne w zakładach bukmacherskich
  • stabilne kursy – małe zmiany przed rozpoczęciem zdarzeń
  • masz czas na dokładne przeanalizowanie możliwości zawodników
  • w zależności od typu postawionego kuponu możesz obstawiać pojedyncze zdarzenie albo połączyć kilka w ramach jednego zdarzenia
  • możliwość skorzystania z dostępnych promocji, a co za tym idzie wyższych kursów bukmacherskich
  • to właśnie na zakłady pre-match bukmacher oferuje najwięcej promocji i bonusów

Co to są i na czym polegają zakłady na żywo (live)

Ten typ obstawiania jest dostępny w trakcie wydarzenia sportowego, a więc po zamknięciu możliwości obstawiania zakładów pre-match. Umożliwia natychmiastową reakcję na wydarzania po obserwacji aktualnej sytuacji. Podczas typowania mniejsze znaczenie mają analizy przedmeczowe, a znacznie większe aktualna sytuacja.

Zakłady live to jedna z najważniejszych ofert każdego bukmachera. W LV BET znajdziesz szerokie możliwości, z których warto skorzystać!

Wady:

– dynamiczna zmiana kursów. Zmieniają się one dynamicznie, praktycznie z każdą przeprowadzoną akcją. Trzeba więc w skupieniu oglądać spotkanie i natychmiastowo reagować, czyli postawić kupon

– częste zmiany faworyta – gdy drużyna, która ma większe szanse na wygraną według analiz przedmeczowych traci szybko bramkę, zmienia się w tego słabszego

– emocjonujące typy – a dokładniej obstawianie pod wpływem emocji. Zdarza się to szczególnie po przegranej i chęci szybkiego odrobienia strat. Warto więc wcześniej obrać plan i się jego trzymać, a może pozwolić to na uniknięcie znacznej straty

Zalety:

– obstawianie w trakcie meczu – typer może oglądać i typować, a więc staje się „uczestnikiem” rywalizacji. Śledzenie boiskowych wydarzeń za pomocą transmisji może być jeszcze bardziej emocjonujące!

– ciekawe rynki zakładów – oferta rynków live różni się od oferty zakładów przedmeczowych, a część z nich nie jest dostępna w zakładach pre-match

– możliwość reagowania na wydarzenia na boisku – dla jednych zaleta, dla drugich wada.  Typer ma możliwość reagowania na wydarzenia boiskowe, a więc „poprawianie” swoich kuponów. Nawet nieprzewidziane sytuacje nie muszą więc kończyć się przegraną typera

– promocje i bonusy – LV BET docenia przywiązanie i zainteresowanie zakładami live, co wyraża m.in. w licznych promocjach i bonusach skierowanych do fanów zakładów live.

Które zakłady warto wybrać?

Zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live, mają swoich wielbicieli. Nie ma się co dziwić – każdy z tych typów pozwala na emocjonującą rozgrywkę z bukmacherem! Typowanie na żywo nie wymaga długich przygotowań. Aby mieć ogólna wiedzę przed rozpoczęciem spotkania wystarczy opierać się na wskazaniach innych typerów oraz analizie dostępnych kursów wystawianych przez analityków LV BET. Ważniejsze są jednak zdarzenia, które odbywają się podczas samego wydarzenia. Dokładna analiza bukmacherska jest więc niezbędna w przypadku wybrania zakładów pre-match. Pod uwagę musisz wziąć wiele czynników – od możliwości i formy zawodników i całych drużyn, przez motywacje po warunkach atmosferycznych kończąc.

Jak obstawiać, żeby wygrać?

Przygotowanie do typowania to podstawa. Jeśli dopiero rozpoczynasz swóją przygodę z zakładami bukmacherskimi dowiedz się jak najwięcej o zakładach live i pre-match. Większość doświadczonych typerów poleca rozpoczęcie o zakładów przedmeczowych. Dzięki temu będziesz miał czas na obranie strategii obstawiania, przeanalizowania informacji i wyciągnięcie swoich wniosków. Będziesz mógł też skonfrontować je z typami innych graczy. Pewność siebie i znajomość typowanych rozgrywek pozwoli na ustrzeżenie się błędów podczas obstawiania zakładów na żywo.

Dokonanie dokładnej analizy spotkania sprawdzi się podczas każdego typu zakładów. Znacznie zwiększy to Twoje szanse na powodzenie. W jej ramach warto też oglądać transmisje meczów i innych spotkań sportowych.

Skuteczne obstawianie to też obstawianie zgodne z początkowymi założeniami. Przed rozpoczęciem warto ustalić budżet, którym dysponujesz. Szczególnie, jeśli masz zamiar skorzystać z oferty live. Dlaczego?

Typowanie jest wyjątkowo ekscytujące i wielu, szczególnie mało doświadczonych graczy, daje się ponieść emocjom. Po stracie ma nadzieję na szybkie odrobienie strat, a co za tym idzie – narażanie się na jeszcze większą stratę. Opanowanie pozwoli też na realne i trzeźwe spojrzenie na sytuację, a nie postawienie kuponów zgodnym ze swoimi sympatiami.

Ostatnią radą jest częste sprawdzanie kursów, co pozwoli na skorzystanie z ich wahań.

Podczas nieprzewidywanych wydarzeń na boisku bukmacher musi przeliczyć kursy, aby je zmienić. To wymaga czasu. Poza tym nawet analitykom bukmachera zdarzają się błędy. Każda z tych sytuacji będzie Twoją możliwością na zgarnięcie dużej wygranej!

Obstawianie w LV BET

Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, kilka tysięcy wydarzeń, a na najważniejsze z nich nawet kilkaset rynków – to oferta legalnego bukmachera LV BET, z której możesz skorzystać na co dzień. Obstawianie jest bardzo proste. Dzięki zastosowaniu wyszukiwarki szybko ograniczysz ofertę tylko do tej interesującej, a następnie wybierzesz rynek. Swoje szczęśliwe kupony możesz postawić w dwóch miejscach – w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET.

Stawianie zakładów bukmacherskich w LV BET

Zakład na zwycięzcę, na dokładny wynik, strzelca gola, faule czy najskuteczniejszego zawodnika – to tylko niektóre z możliwości obstawiania w zakładach bukmacherskich LV BET. Poznaj oferowane rynki, wybierz atrakcyjne kursy i rozpocznij zabawę! Nie zapomnij też poznać dostępne promocje i bonusy. To dzięki nim będziesz miał szansę na dłuższą zabawę i wyższe wygrane. Najważniejsze informacje o zbliżających się wydarzeniach znajdziesz zaś na blogu sportowym LV BET!