Liga Mistrzów

Faza grupowa Ligi Mistrzów już za nami. Kibice muszą czekać do połowy lutego 2020 na 1/8 finału. Mecz finałowy odbędzie się 30 maja 2020 roku na Ataturk Olimpiyat w Stambule. Jego zwycięzca od razu zakwalifikuje się do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2020/21. Rozegra też mecz o Superpuchar Europy ze zwycięzcą Ligi Europy UEFA oraz zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata. Sprawdź zakłady bukmacherskie na mecze Ligi Mistrzów i wytypuj swojego faworyta - pamiętaj masz od nas 20 PLN bez depozytu!. Dzięki temu i Ty zostaniesz zwycięzcą!

Zarejestruj się

UEFA Champions League

UEFA Champions League to najważniejszy turniej piłkarski na starym kontynencie. Rywalizują w nim zespoły z całej Europy. Rozgrywki rozegrane były po raz pierwszy w 1992 r. Historia ich jest jednak znacznie dłuższa. To kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. Nagrodą w turnieju jest nie tylko zaszczytny tytuł Mistrza Europy, ale też puchar UEFA Champions League. Srebrny, ważący 11 kg i mierzący 74 cm to marzenie każdego klubu. Tego wydarzenia nie może przegapić żaden kibic!​

1/8 Finału Ligi Mistrzów

Rozgrywki podzielone są na 4 rundy kwalifikacyjne. W pierwszej z nich udział wezmą 32 drużyny. Połowa z nich przejdzie dalej, a przegrani przystąpią do II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy UEFA. Przegrani z kolejnej rundy trafią do III rundy, a jeśli i tam się nie powiedzie – do rundy play-off Ligi Europy. Najniższym poziomem rozgrywek jest faza grupowa. Każda z rund jest podzielona dodatkowo na ścieżki. Już od 25 czerwca możesz liczyć na wielkie emocje. Rozpoczną się wtedy eliminacje do Ligi Mistrzów 2019/2020. Obstawiaj zakłady bukmacherskie na mecze Ligi Mistrzów i zgarnij wygraną!

Liga Mistrzów