KSW

Obstawiaj zakłady bukmacherskie na KSW u legalnego bukmachera LV BET. Zakłady bukmacherskie na KSW to świetny sposób na spędzenie czasu i sprawdzenie swojej wiedzy i wyczucia. Zarejestruj się i wygrywaj! W LV BET znajdziesz szeroką ofertę kursów i zakładów na KSW. Sprawdź już dzisiaj!

Zarejestruj się

Zakłady bukmacherskie - KSW

KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki, to polska organizacja promująca walki MMA. Organizuje ona gale, podczas których można zobaczyć starcia najlepszych zawodników różnych sztuk walki. KSW Zawodnicy to nie pierwsi lepsi zawodnicy – to prawdziwi wojownicy. Popularność w naszym kraju KSW zawdzięcza między innymi promocji, ale przede wszystkim dużym sukcesom polskich zawodników. Mamed Khalidow, Marcin Różalski, Joanna Jędrzejczyk – te nazwiska zna każdy Polak. Na rynku wciąż pojawiają się nowe twarze.

KSW założyło dwóch Polaków: Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Rozpoczęli od niewielkiej organizacji z Warszawy. Na ich pierwszą galę odbywająca się w Hotelu Mariott przyszło około tysiąca osób. Dziś KSW to najważniejsza organizacja tego typu w Europie i jedna z największych na świecie. Ich gale to wydarzenia, które ściągają tysiące osób żądnych oglądania zawodników MMA.

Podczas walk Mixed Martial Arts zawodnicy mogą używać różnych technik, znanych z wielu dyscyplin. Na galach KSW odbywają się walki zawodników MMA. Mixed Martial Arts, czyli w tłumaczeniu z angielskiego Mieszane Sztuki Walki. Oznacza to, że zawodnicy KSW mogą używać różnych technik, znanych z wielu dyscyplin sportowych. Podczas pojedynków panują jednak z góry określone reguły, a nad ich przestrzeganiem czuwają sędziowie. Staczane walki mogą mieć dwa sposoby zakończenia: o tytuł lub bez tytułu. Od tego typu zależy, ile będą miały rund. Mogą być 3 lub 5. Runda trwa co najmniej 5 minut. Pomiędzy każdą z nich zaś jest 1-minutowa przerwa. Cała walka jest regulowana przez przepisy, mimo dużej dowolności w porównaniu do innych sportów. Jedna z podstawowych zasad dotyczy podziału zawodników ze względu na wagę. Wyróżnia się 10 różnych kategorii wagowych. Są to:
Zmagania zawodników KSW można oglądać na wielkich galach. Walczą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Sport ten zdecydowanie zdominowali jednak Ci pierwsi. Najlepsi zawodnicy KSW pochodzą z całego świata, a wśród nich jest wielu Polaków.

 • słomkowa – 115 funtów (52,2 kg)
 • musza – 125 funtów (56,7 kg)
 • kogucia – 125-135 funtów (61,2 kg)
 • piórkowa – 135-145 funtów (65,8 kg)
 • lekka – 145-155 funtów (70,3 kg)
 • półśrednia – 155-170 funtów (77,1 kg)
 • średnia – 170-185 funtów (83,9 kg)
 • półciężka – 185-205 funtów (93 kg)
 • ciężka – 205-265 funtów (120,2 kg)
 • superciężka – ponad 265 funtów.

Obstawianie KSW w LV BET

Obstawiaj KSW u legalnego bukmachera LV BET. Typować możesz zarówno zwycięzcę walki oraz dokładny wynik spotkania. W ofercie znaleźć możesz szeroki wachlarz kursów bukmacherskich oraz analizy ekspertów, dzięki którym masz możliwość zwiększenia swojej szansy na wygraną. Zakłady bukmacherskie LV BET na KSW mają też do zaoferowania możliwość obstawiania czasu trwania walki.

Pamiętaj, że obstawienie zakładów jest legalne tylko u operatora posiadającego koncesję wydaną przez Ministra Finansów, dlatego stawiając swój kupon w LV BET masz pewność, że typowanie jest w pełni bezpieczne. Zarejestruj konto już dzisiaj, dokonaj wpłaty i obstawiaj! Nie zwlekaj, skorzystaj z oferty legalnego bukmachera, znajdziesz tutaj najlepsze kursy oraz ciekawe promocje, dzięki którym możesz zyskać duże nagrody. Typuj swojego faworyta w zakładach bukmacherskich i wygrywaj razem z nim!

KSW 92

KSW 92

16 marca 2023 r. odbędzie się kolejna fighterska gala polskiej organizacji KSW. Poznaliśmy już pierwsze nazwiska w karcie walk KSW …

KSW 91

KSW 91

KSW po raz kolejny wychodzi poza granice Polski. Po raz trzeci w historii fighterzy powalczą w Czechach, a dokładniej w …

KSW 87

KSW 87

Szykuje się kolejna gala najlepszej polskiej organizacji MMA! Wciąż jeszcze niewiele o niej wiadomo – organizatorzy zdradzają jednak kolejne szczegóły …

KSW 86

KSW 86

Pojawiają się pierwsze informacje o kolejnego gali organizowanej przez najlepszą polską organizację MMA. Karta walk KSW 86 uzupełniana jest o …

KSW 85

KSW 85

Dwie walki o pas, ale też inne wyjątkowe starcia. Tak zapowiada się kolejna gala najlepszej polskiej organizacji MMA! Poznaj kartę …

Gala KSW 82

Gala KSW 82

Każde wydarzenie, które organizuje federacja KSW, przyciąga najlepszych fighterów i tłumy widzów. Dzięki LV BET możesz też obstawiać wyniki pojedynków …

KSW

KSW w LV BET – ciekawostki dla kibica

KSW to największa w Polsce organizacja mieszanych sztuk walki. Ponad 15 lat historii, kilkaset emocjonujących walk, kontrowersji, zmian. Włodarze organizacji wiedzieli, jak połączyć wysoki poziom sportowy to udanym planem marketingowym. KSW przetarło szlaki i zapoczątkowało dużą popularność MMA w Polsce. Dlatego też, KSW LV BET to bardzo istotna kategoria, w której nasi użytkownicy mogą znaleźć zapowiedzi nadchodzących gal oraz popularnych walk, analizy, newsy, a także wyniki. To obszerne kompendium wiedzy dla każdego fana sztuk walki.

Konfrontacje Sztuk Walki – historia organizacji

Pierwsza gala KSW została zorganizowana w lutym 2004 roku w warszawskiej restauracji Champions znajdującej się na terenie hotelu Marriott. Założycielami organizacji są Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski, którzy do dziś stoją u sterów federacji. Na pierwszych galach organizowaniu kilkuosobowe turnieje, a zawodnicy musieli stoczyć w ciągu kilku godzin nawet trzy walki. Federacja bardzo szybko podpisała kontrakt z telewizją Polsat, dzięki czemu, gale mogły być oglądane przez szerokie grono publiczności. Początkowo, MMA było jednak sportem bardzo niszowym.

Wiele zmieniło się w grudniu 2009 roku. Wówczas, oficjalny debiut w organizacji KSW zaliczył najsilniejszy człowiek świata, Mariusz Pudzianowski. Jego rywalem był Marcin Najman. Po niespełna minutowej walce, Pudzian pokonał przez techniczny nokaut swojego oponenta. To zestawienie przyciągnęło jednak ogromną popularność i dało podwaliny pod dalszy rozwój. Na KSW 27 po raz pierwszy w historii wprowadzono oktagon z klatką. Wcześniej walczono na ringu bokserskim. KSW Polska na ten moment zorganizowała blisko 60 gal. To właśnie na tej gali kilkanaście walk stoczył Jan Błachowicz, aktualny mistrz świata wagi półciężkiej w UFC.

KSW – najbardziej prestiżowa gala MMA w Polsce

Popularność MMA w Polsce znacząco wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Ogromny udział mają w tym właśnie legendarne walki KSW, które rozbudziły wyobraźnię młodych osób oraz zmotywowały do rozpoczęcia treningu. O ile pierwsi zawodnicy KSW wywodzili się najczęściej z innych dyscyplin, o tyle dziś mamy już kilku zawodników, którzy od początku rozwijali swoje umiejętności w MMA. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej wszechstronnych dyscyplin sztuk walki, w których liczą się umiejętności zarówno w stójce, jak również w parterze.

KSW to największa i najbardziej prestiżowa federacja, która zrzesza najlepszych zawodników nie tylko pod kątem umiejętności, ale również pod kątem widowiskowości walk. Najpopularniejsze gale KSW mogły liczyć na kilka milionów widzów, co w przypadku transmisji PPV jest doskonałym wynikiem. Wiele mówi się również o świetnych zarobkach największych gwiazd federacji. To w dużej mierze dzięki KSW mamy szereg innych federacji zajmujących się organizowaniem gal MMA w Polsce.

Legendarne walki KSW – które starcia warto zobaczyć?

Popularność KSW napędzają najlepiej zestawione walki, które generują duże emocje i zainteresowanie ze strony kibiców. Postanowiliśmy zestawić pięć walk, które miały ogromny wpływ na obecny status organizacji w Polsce. Od razu zaznaczamy, że głównym kryterium nie był poziom sportowy, ale właśnie widowiskowość oraz popularność, jaką cieszyła się dana walka.

 • Michał Materla vs Jay Silva – jedna z pamiętnych i niezwykle krwawych trylogii w KSW. Na 19. gali Materla pokonał zawodnika z Angoli, zdobywając międzynarodowe mistrzostwo świata w wadze średniej. Podczas KSW 24, Silva skutecznie zrewanżował się Materli, nokautując go w drugiej rundzie. W trzeciej walce, która do dziś uchodzi za jedną z najlepszych w historii KSW, Materla pokonał swojego rywala w pięciorundowym pojedynku.
 • Borys Mańkowski vs Rafał Moks – niezwykle efektowny i emocjonujący pojedynek między przyjaciółmi. Bo bardzo wyrównanej batalii, niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Mańkowski. Mimo, że wielu domagało się rewanżu, panowie nie spotkali się w oktagonie ponownie.
 • Jan Błachowicz vs Goran Reljic – jedna z walk, która pokazała, jak wielkie umiejętności posiada „Cieszyński Książe”. Po tej wygranej wiele osób zaczynało wieszczyć sukcesy Błachowicza w UFC. I rzeczywiście, po gali KSW 22, Polak odszedł do organizacji UFC.
 • Michał Materla vs Mamed Khalidov – walka, do której nigdy nie miało dojść. Panowie prywatnie byli przyjaciółmi i konsekwentnie odmawiali walki między sobą. Doszło jednak do momentu, w którym jedynym sensownym zestawieniem w kolejnej obronie tytułu dla Materli była właśnie walka z Khalidovem. Starcie trwało niezwykle krótko. Materla niczym nie przypominał wojownika, którego wszyscy znamy. Jeden silny cios po 30 sekundach zdecydował o wszystkim, a nowym mistrzem wagi średniej został Khalidov.
 • Mariusz Pudzianowski vs Marcin Najman – choć część osób na pewno zdziwi obecność drugiego nazwiska w zestawieniu legendarnych walk KSW, niepodważalnym faktem jest to, że zestawienie Pudzianowski vs Najman przyciągnęło większe zainteresowanie społeczne. Niecała minuta walki i totalna demolka ze strony Mariusza Pudzianowskiego, który w ten sposób zadebiutował dla KSW i dał podwaliny pod przyszłe sukcesy.

Dla każdego z nas, ten ranking może prezentować się zupełnie inaczej. Niedługo, licznik gal KSW przekroczy liczbę 60. W tych wszystkich eventach mieliśmy wiele walk, które na pewno mogą aspirować o miejsce w czołówce najlepszych i najbardziej emocjonujących zestawień.

Mamed Khalidov – jeden z najwybitniejszych zawodników KSW

Jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w MMA jest Mamed Khalidov. To polski zawodnik czeczeńskiego pochodzenia reprezentujący polskie barwy na arenie międzynarodowej. Dla KSW stoczył aż 24 walki odnosząc wiele widowiskowych zwycięstw. To właśnie sposób walki Mameda sprawił, że MMA w Polsce stało się tak popularne. Khalidov potrafi kończyć walki silnymi ciosami, ale również skomplikowanymi technikami kończącymi w parterze. W listopadzie 2015 roku zdobył pas mistrzowski w wadze średniej. Stracił go w 2018 roku na rzecz Tomasza Narkuna. W październiku 2020 roku niespodziewanie pokonał Scotta Askhama, odzyskując pas. To jedna z postaci, którym KSW zawdzięcza swój ogromny sukces marketingowych.

Najlepsi zawodnicy w historii KSW

Nie tylko Mamed Khalidov stoi za ogromnym sukcesem organizacji KSW w Polsce. Niekwestionowaną legendą polskiego MMA jest również Michał Materla, który pojawił się już na szóstej gali, wygrywając na niej trzy walki i cały turniej w wadze średniej. W sumie, Michał Materia stoczył dla organizacji KSW aż 25 walk i pod tym względem jest rekordzistą. Początki KSW pamięta również Łukasz Jurkowski, który wciąż jest związany z organizacją, ale obecnie występuje w niej w roli komentatora. Tyle samo występów, co Łukasz Jurkowski, zanotował na swoim koncie Antoni Chmielewski.

Dwadzieścia występów dla KSW zanotował natomiast były, najsilniejszy człowiek świata, czyli Mariusz Pudzianowski. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z tych osób, bez których KSW nie zdołałoby zbudować tak ogromnej popularności. Osiemnaście pojedynków dla organizacji KSW stoczył Jan Błachowicz, który jak doskonale wiemy, zdecydował się przejść do najsilniejszej federacji na świecie, UFC, gdzie obecnie z dumą nosi pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Tyle samo pojedynków na koncie ma Artur Sowiński. Wśród najlepszych zawodników KSW wymienimy również: Karola Bedorfa, Borysa Mańkowskiego oraz Marcina Wrzoska.

Ile zarabiają zawodnicy KSW?

Zarobki zawodników KSW nie są oczywiści ujawniane przez włodarzy. Możemy zatem posiłkować się jedynie nieoficjalnymi informacjami. Na najwyższą gażę mogą liczyć zawodnicy, którzy przynoszą gali największe korzyści marketingowe. Każda KSW karta walk jest układana w taki sposób, aby przyciągnąć zainteresowanie fanów i zbudować największy dochód ze sprzedaży PPV. Najlepsi zawodnicy, tacy jak Mamed Khalidov, mogą otrzymywać nawet ponad milion złotych za jedną walkę. W przypadku większości zawodników kwoty zamykają się w przedziale kilkuset tysięcy złotych. Tak czy inaczej, KSW Polska to federacja, która może zaoferować swoim zawodnikom naprawdę lukratywne kontrakty.

Aktualni mistrzowie w organizacji KSW

Najlepsi zawodnicy mogą otrzymać propozycję walki o pas mistrzowski. Takie KSW walki zawsze przyciągają największe zainteresowanie. W wadze półciężkiej dominuje Phil de Fries, który zdobył pas 13 kwietnia 2018 roku i bronił go trzykrotnie. Świetnie prezentuje się również bilans Tomasza Narkuna, który zdobył pas w październiku 2015 roku i bronił go pięciokrotnie. Niebawem waga półciężka może doczekać się jednak innego mistrza, ponieważ coraz więcej mówi się o odejściu Narkuna do UFC.

W wadze średniej króluje wspomniany już kilkukrotnie Mamed Chalidow, który niedawno odzyskał pas po kilku latach przerwy, pokonując Scotta Askhama. Wśród mistrzów KSW wyróżnimy również: Roberto Soldicia w wadze półśredniej, Salahdine’a Parnasse’a w wadze piórkowej oraz Antuna Racicia w wadze koguciej. Od czasu do czasu, w KSW pojawiają się również walki kobiet, ale obecnie, pas w kategorii muszej nie posiada właścicielki.

Gdzie można oglądać gale KSW na żywo?

Ogromna popularność organizacji objawia się tym, że po każdej gali momentalnie pojawiają się pytania o to, kiedy następne KSW. Zwykle, kolejne gale odbywają się w odstępie kilku miesięcy. Zdecydowana większość eventów odbywa się w systemie PPV. Federacja posiada własną platformę, na której można wykupić dostęp. KSW online oferuje nam galę zarówno przez Internet, jak również na kodowanych programach w TV. W przypadku najciekawszych gal, oglądalność sięga kilku milionów widzów, co w przypadku systemu PPV jest wyśmienitym wynikiem.

Bardzo często pojawia się również pytanie o to, gdzie obejrzeć KSW za darmo. Niestety, w przypadku większości gal nie ma takiej możliwości i konieczne jest wykupienie biletu. Od czasu do czasu obywają się jednak gale, które można obejrzeć w ogólnodostępnej telewizji. Kiedy KSW ujawnia karty walk? Najgłośniejsze zestawienia często znamy nawet na kilka miesięcy wcześniej. Natomiast w ostatnich tygodniach przed galą ujawniana jest kompletna karta walk.

Zakłady bukmacherskie na KSW

Skoro wiemy już wszystko na temat KSW co to jest, warto powiedzieć o możliwości obstawiania walk w legalnym serwisie bukmacherskim LV BET. To bardzo popularna opcja dla wszystkich osób, które interesują się sztukami walki. LV BET KSW oferuje obszerny wybór zakładów na zwycięzców walk, a także na sposób ich rozstrzygnięcia. Jeśli oglądasz galę, dużym udogodnieniem są zakłady KSW live, które pozwalają obstawiać typy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, można wykorzystać wiedzę o przebiegu gali i wykorzystać ją do obstawienia opłacalnego kuponu.

KSW: obstawianie walk – rodzaje zakładów

Wielu graczy interesuje zagadnienie KSW jak obstawiać walki. To bardzo proste zadanie. W kategorii KSW LV BET możesz obstawiać wyniki poszczególnych walk. Do wyboru pozostaje szeroki wybór typów: począwszy od zwycięzcy walki, poprzez sposób rozstrzygnięcia, a także czas jej trwania. Dzięki temu, typy KSW nie ograniczają się wyłącznie do obstawiania zwycięzcy wybranej walki. To spore udogodnienie dla osób, które dokładnie analizują każde zestawienie na karcie. Warto wspomnieć zakłady KSW live pozwalające na obstawianie gali na żywo.

Samo obstawianie jest bardzo proste. Wystarczy wybrać KSW zakłady bukmacherskie, a następnie interesujące nas typy. Należy kliknąć w KSW kursy przypisane do zakładanego przez nas wyniku. Zakład zostanie dodany do kuponu po prawej stronie. Teraz wystarczy wybrać stawkę i zaakceptować kupon. Oczywiście możliwe jest również KSW obstawienie kilku walk na jednym kuponie. W zakładach AKO mamy znacznie wyższy kurs całkowity, ale do rozliczenia kuponu na plus potrzebne jest prawidłowe wytypowanie wszystkich, wybranych walk. KSW Zakłady sportowe dają wszechstronne możliwości osobom, które interesują się sztukami walki.

Sztuki walki – obstawiaj KSW w LV BET

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat największej gali w Polsce, wybierz blog KSW LV BET, na którym czeka wiele cennych informacji oraz aktualności. Znajdziesz tu najświeższe KSW Wyniki, zapowiedzi nadchodzących gal, a także analizy interesujących zestawień na karcie walk. Dostępny jest również aktualny KSW terminarz pozwalający sprawdzić, kiedy odbędzie się najbliższa gala. Sporty walki KSW są często obstawiane przez graczy, którzy cenią sobie większe emocje podczas oglądania gali. Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym klientom możliwie jak najszerszy wybór wydarzeń, a także atrakcyjne kursy, które sprawią, że KSW typy będą bardziej opłacalne w LV BET.