Najlepsze bonusy i promocje dostępne w LV BET

Domeną serwisu bukmacherskiego LV BET są liczne promocje i bonusy, z których każdego dnia mogą korzystać klienci. To właśnie za sprawą bogatej oferty promocyjnej można liczyć na przyjemniejsze obstawianie wydarzeń sportowych oraz dodatkowe środki, które zwiększą swobodę obstawiania. Nowych graczy zainteresuje przede wszystkim pakiet powitalny o wartości 3333 PLN. Stali bywalcy serwisu LV BET również znajdą wiele ciekawych promocji dostosowanych do swoich potrzeb.

Zarejestruj się

Jakie promocje są dostępne w serwisie LV BET

Na dobry początek, gracze mogą odebrać bonus bez depozytu 20 PLN, który pozwoli zapoznać się z działaniem serwisu i obstawić pierwsze zakłady bez konieczności wpłacania swoich środków. Następnie, do dyspozycji pozostaje pakiet powitalny złożony z dwóch bonusów kursowych oraz zakładu bez ryzyka o wartości 333 PLN. Coś dla siebie znajdą również fani sportów wirtualnych. Co szczególnie ważne, pakiet powitalny oferuje bonus przy trzech kolejnych wpłatach.

Bukmacher pamięta o stałych klientach, oferując atrakcyjne promocje, która ułatwiają obstawianie oraz umożliwiają zdobycie większych wygranych. Świetnym przykładem jest chociażby promocja LV Kombi Boost, w ramach której można otrzymać mnożnik kursu całkowitego przy obstawieniu zakładów z kilkoma zdarzeniami na kuponie. Mamy również bezpieczny kupon 5+, dzięki czemu, jedno nietrafione zdarzenie nie przekreśla szans na wygraną. Stali klienci zbierają punkty, które mogą wymienić w ramach programu lojalnościowego. W LV BET dostępne są także liczne promocje i bonusy związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi.

Jak odebrać bonus bukmacherskie w LV BET?

Pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta i skorzystanie z pakietu powitalnego. Aby skorzystać z dowolnej promocji, na początek zajrzyj do najważniejszych informacji oraz regulaminu. Klasyczne promocje depozytowe wymagają zrealizowania wpłaty w serwisie. Mamy również promocje, które zostaną aktywowane po postawieniu kuponu spełniającego warunki promocji. Biorąc pod uwagę bardzo rozbudowaną ofertę promocyjną, w LV BET każdego dnia możesz liczyć na okazję do powiększenia swojego stanu konta.

Bonusy

Bonusy w zakładach bukmacherskich. Co musisz wiedzieć na ich temat?

Bonusy i promocje bukmacherskie to nieodzowny element obstawiania wydarzeń sportowych. W ten sposób możemy zdobyć bonusowe pieniądze, zyskać lepsze warunki do obstawienia zakładu lub też postawić zakład bez ryzyka poniesienia strat. W tym miejscu omówimy najpopularniejsze bonusy bukmacherskie, a także sprawdzimy ofertę promocyjną dostępną w serwisie LV BET.

Najważniejsze rodzaje bonusów bukmacherskich

Duża konkurencja na rynku legalnych bukmacherów sprawia, że firmy bukmacherskie stale pracując nad ulepszaniem oferty promocyjnej, tak, aby zdobyć nowych klientów, a także utrzymać zainteresowanie obecnych. W tym celu można wykorzystać szereg różnorodnych promocji. Do najpopularniejszych z nich zaliczymy:

 • Bonus bez depozytu,
 • Premia powitalna do pierwszej wpłaty,
 • Bonus reload do kolejnej wpłaty,
 • Zakład bez ryzyka,
 • Darmowy zakład,
 • Bonus kursowy,
 • Zakłady bez podatku,
 • Ubezpieczony zakład,
 • Premia do wygranej,
 • Program lojalnościowy.

W ofercie legalnych bukmacherów spotkamy się z niezliczoną liczbą ofert specjalnych. Zdecydowana większość bazuje na wyżej wymienionych promocjach. Poniżej precyzyjnie opiszemy działanie poszczególnych bonusów, a także przybliżymy ofertę promocyjną dostępną w serwisie LV BET. Warto bliżej przejrzeć się poszczególnym promocjom, ponieważ dzięki nim, obstawianie zakładów może stać się czynnością bardziej opłacalną.

Jak działa bonus bez depozytu?

Na początek promocja, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów szukających odpowiedniego serwisu. Bonus bez depozytu, jak sama nazwa wskazuje, pozwala zdobyć środki na grę bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. W praktyce, wystarczy po prostu zarejestrować konto, a do naszego konta przyznana zostanie niewielka kwota, która pozwoli obstawić pierwsze zakłady. W ten sposób można zapoznać się z działaniem serwisu bez narażania swoich pieniędzy. Bonus bez depozytu bardzo często jest określany jako darmowy zakład. Taki bonus może być przyznany także stałym klientom serwisu, np. za wykonanie zadania promocyjnego.

Premia powitalna do pierwszej wpłaty

To najpopularniejszy bonus powitalny, z którego mogą skorzystać nowi klienci serwisu bukmacherskiego. Działanie tej promocji jest bardzo proste: gracz otrzymuje premię naliczaną na podstawie wpłaconych środków. Weźmy przykładową promocję 100% do 1000 PLN. Taka premia oznacza, że pierwszy depozyt zostanie podwojony. Jeśli wpłacisz 100 PLN, drugie tyle otrzymasz w prezencie. Maksymalna wysokość bonusu to 1000 PLN, co oznacza, że wpłacając np. 1500 PLN, gracz nie otrzyma podwojenia bonusu, ale maksymalną kwotę promocyjną, czyli 1000 PLN.

To pokaźny zastrzyk gotówki, który można wykorzystać do obstawiania dowolnych zakładów bukmacherskich. Warto oczywiście pamiętać, że środki bonusowe nie mogą być tak po prostu wypłacone z naszego konta. Najpierw należy wykonać określony obrót, co oznacza obstawienie określonych zakładów za kilkakrotność otrzymanych środków. To właśnie warunek obrotu w dużej mierze wpływa na to, czy wybrana promocja jest opłacalna dla gracza.

Jak wykorzystać bonus reload?

Bonus reload działa identycznie, jak wyżej opisana premia powitalna, tyle tylko, że jest przyznawany do kolejnej wpłaty. O ile bonus powitalny ma zachęcić klientów do otworzenia konta w danym serwisie bukmacherskim, o tyle bonus reload zachęca do pozostania przy ofercie wybranego bukmachera. Bonus reload może dotyczyć drugiej i trzeciej wpłaty, a także być ofertą specjalną dedykowaną graczom którzy od dłuższego czasu nie obstawiali zakładów w serwisie, w którym posiadają konto.

Jak działa zakład bez ryzyka?

To kolejna bardzo popularna promocja bukmacherska, z którą często spotkamy się przy okazji bonusów powitalnych. Zakład bez ryzyka daje nam możliwość obstawienia wybranego wydarzenia bez ryzyka poniesienia straty. Jeśli nasz kupon okaże się przegrany, wówczas zadziała cashback. innymi słowy, otrzymamy zwrot środków przeznaczonych na taki zakład. Czasem jest on zwracany w formie bonusu, który podlega obrotowi, ale dostępne są także zakłady bez ryzyka nie objęte warunkiem obrotu. Wielu typerów twierdzi, że zakład bez ryzyka jest lepszy od klasycznej premii powitalnej, ponieważ pozwala zagrać o wysokie wygrane, bez narażania swojego kapitału.

Czym różni się darmowy zakład od zakładu bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka jest czasami określany jako darmowy zakład, jednak w praktyce, te promocje działają na nieco innych zasadach. Darmowym zakładem może być zakład bez depozytu – bukmacher przyznaje Ci środki, które możesz wykorzystać na dowolny zakład. Zakład bez ryzyka wymaga własnego kapitału, ponieważ obstawiamy uprzednio wpłacone pieniądze. W razie przegranej, są nam one zwracane. A zatem, choć oba bonusy pozwalają nam obstawić zakład bez narażania swoich pieniędzy, sposób działania jest tutaj nieco inny.

W jaki sposób wykorzystać bonus kursowy?

To nowoczesna promocja, która zyskuje popularność w ostatnich latach. To flagowy bonus dostępny w ofercie bukmachera LV BET. W ramach tej promocji, gracze otrzymują możliwość postawienia zakładu z wyższym kursem. Przykładowo, wpłacamy środki na konto i otrzymujemy 10 PLN, które możemy postawić z bonusem kursowym x50. Wartość takiego bonusu wynosi 500 PLN, ale w praktyce, potencjał jest dużo większy. Stwórzmy kupon z kursem 3,00 i wykorzystajmy bonus. Ostateczny kurs wynosi aż 150,00! Stawiając 10 PLN na taki kupon możemy wygrać 1500 PLN. Ze względu na możliwość zanotowania bardzo wysokich wygranych, bonusy kursowe cieszą się dużą popularnością.

Obstawianie zakładów bez podatku od stawki

Legalni bukmacherzy muszą odprowadzać 12-procentowy podatek od stawki każdego zawartego zakładu. W praktyce, to gracze ponoszą koszty związane z tym podatkiem. Stawiając kupon za 100 PLN, w praktyce przeznaczamy 88 PLN. Pozostałe 12 PLN jest odliczane jako podatek od stawki. Wielu bukmacherów pozwala jednak w ramach akcji promocyjnej obstawiać zakłady bez podatku. Wówczas to bukmacher pokrywa koszt podatku, a gracz może liczyć na wyższą wygraną.

Jakie możliwości oferuje ubezpieczony zakład?

Lubisz obstawiać zakłady wielokrotne z wieloma zdarzeniami na kuponie? Duży kurs całkowity i potencjalna wygrana kusi graczy, którzy starają się dobrze skonstruować taki kupon. Oczywiście trafienie kilku wydarzeń jednocześnie jest dużo trudniejsze, niż wytypowanie wyniku jednego meczu. W związku z tym, osoby obstawiające zakłady combi często mogą liczyć na specjalną promocje, w ramach której, jedna przegrana na kuponie nie oznacza straty postawionych środków. Któż z nas nie zna smaku goryczy po przegranej kuponu AKO, w którym zawyżył jeden zły wynik. Ubezpieczony zakład oznacza, że w przypadku jednej porażki, gracz może liczyć na zwrot stawki lub mniejszą wygraną.

Jak zdobyć premię do wygranej?

Kolejną promocją są premie do wygranych kuponów. Ta promocja bardzo często idzie w parze z zakładami combi. Wystarczy stworzyć kupon zaliczany do promocji, a w przypadku trafienia, wygrana zostanie powiększona o określony procent. To bardzo popularna promocja, z którą spotkamy się w wielu serwisach bukmacherskich. Inną odmianą jest bonus kursowy przyznawany do zakładów combi z określoną liczbą wydarzeń. Taki wariant oferuje nam serwis LV BET, w którym można zdobyć od 3 do 75% premii do zakładu combi.

Program lojalnościowy na zakładach bukmacherskich

Na koniec program lojalnościowy, z którym spotkamy się u wielu legalnych bukmacherów. Działanie jest bardzo proste. Obstawiając zakłady bukmacherskie w danym serwisie zbieramy punkty za aktywność. Po uzbieraniu dostatecznie dużej liczby punktów, możemy je wymienić na pieniądze lub atrakcyjne prezenty, np. darmowe zakłady. W ten sposób, bukmacher stara się przekonać klientów, że obstawianie wydarzeń w jednym serwisie jest lepsze, niż korzystanie z oferty kilku bukmacherów.

Bonusy bukmacherskie w serwisie LV BET

Znasz już większość najpopularniejszych promocji dostępnych w świecie zakładów bukmacherskich. Czas na konkretne przykłady w oparciu o ofertę promocyjną LV BET. W ten sposób będziemy mogli omówić praktyczne aspekty konkretnych promocji. Oto bonusy dostępne w serwisie LV BET:

 • Bonus kursowy 2000 PLN przy pierwszej wpłacie – W LV BET funkcjonuje bardzo popularny bonus kursowy na start. W ramach tej promocji, gracze mogą zdobyć dodatkowe 20 PLN na kupon z bonusem kursowym x100. Wystarczy stworzyć kupon z 3 zdarzeniami i kursem łącznym 2,50, a następnie aktywować bonus, co sprawi, że kurs tego kuponu będzie wynosił 250,00. Łatwo policzyć, jak duże mogą być wygrane przy stawce 20 PLN.
 • Bonus reload 1000 PLN przy drugiej wpłacie – analogiczna promocja jest dostępna przy drugiej wpłacie. Tym razem gracze mogą otrzymać 20 PLN i bonus mnożnikowy x50.
 • Zakład bez ryzyka 333 PLN – jest to prezent przyznawany do trzeciej wpłaty w serwisie LV BET. Po dokonaniu depozytu obstawiamy zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się przegrany, na nasze konto zwrócona zostanie stawka do 333 PLN.
 • Bonus powitalny na Wirtualki – serwis LV BET posiada alternatywę dla pierwszego bonusu wchodzącego w skład pakietu powitalnego. Zamiast bonusu kursowego 2000 PLN można odebrać klasyczną premię powitalną 100% do 600 PLN przy pierwszej wpłacie. Otrzymane środki można wykorzystać na zakłady w sekcji sportów wirtualnych.
 • Bonus bez depozytu 20 PLN – za samą rejestrację w LV BET, klienci mogą otrzymać bonus bez depozytu do 20 PLN. W praktyce jest to bonus kursowy. Gracz może otrzymać 1 PLN na postawienie zakładu z mnożnikiem kursu x20. W ten sposób można pokaźnie powiększyć kapitał na start.
 • Premia do zakładów kombi – LV KOMBI BOOST to promocja adresowana do wszystkich klientów lubiących zakłady wielokrotne. Im większa liczba zdarzeń na kuponie, tym większy bonus kursowy. Przy trzech zdarzeniach jest to 3%, natomiast maksymalna premia, 75% przysługuje do kuponów z min. 13 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi posiadać kurs min. 1,25.
 • Zakłady bez podatku w LV BET – jest to kolejny prezent wchodzący w skład pakietu powitalnego. przez pierwsze 14 dni, nowi klienci mogą obstawiać zakłady bez podatku. Do promocji kwalifikują się zakłady kombi z przynajmniej 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 2,40.
 • Bezpieczny Kupon 5+ – jest to doskonały przykład promocji z ubezpieczonym kuponem. Wystarczy postawić zakład combi z przynajmniej pięcioma zdarzeniami. Jeśli jedno okaże się nietrafione, wówczas gracz otrzyma zwrot stawki.
 • Program lojalnościowy w LV BET – w serwisie funkcjonuje również program lojalnościowy. Każde 25 PLN wydanych na zakłady oznacza 1 punkt w programie LV Punkty. Po uzbieraniu min. 100 punktów można je wymienić na 5 PLN.

W ofercie LV BET znajdziemy wiele innych, ciekawych promocji. W przypadku ważnych wydarzeń sportowych dostępne są promocje okresowe, w ramach których, wybrane zdarzenia możemy postawić na lepszych warunkach. Dzięki temu, obstawianie zakładów bukmacherskich w LV BET może zaoferować graczom większe emocje.

Jak wybierać opłacalne promocje bukmacherskie?

Nie wszystkie promocje bukmacherskie są równie opłacalne. Wiele zależy bowiem od warunku obrotu, a także innych wymogów potrzebnych do otrzymania bonusowych środków. W związku z tym, wybierając bonusy bukmacherskie, warto zachować czujność. Zawsze powinniśmy zwracać uwagę na regulamin konkretnej promocji, aby sprawdzić, jakie wymogi musimy spełnić, aby otrzymać bonusowe pieniądze lub móc postawić zakład na bardziej opłacalnych warunkach. Wielu początkujących graczy nie zwraca uwagi na regulamin, co często skutkuje nieporozumieniami.

Rynek bukmacherski w Polsce stale się rozwija, a rosnąca konkurencja sprawia, że do naszej dyspozycji pozostaje coraz większa liczba promocji oraz bonusów bukmacherskich. Poza sprawdzonymi i dobrze znanymi promocjami pojawiają się nowe oferty, jak chociażby bonus kursowy, z którym możemy spotkać się w pakiecie powitalnym LV BET. To obecnie jeden z najwyższych bonusów na start. Klienci, którzy założą konto w serwisie LV BET mogą otrzymać trzy prezenty o wartości 3333 PLN. Do tego dochodzi bonus bez depozytu 20 PLN oraz możliwość obstawiania zakładów bez podatku przez 14 dni.