Promocje w LV BET: Operacja: Esports – zwrot 100 PLN

Promocje w LV BET: Operacja: Esports – zwrot 100 PLN

Wydarzenia esportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów zakładów bukmacherskich. Typowanie wyników spotkań Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends może być niezwykle emocjonujące, szczególnie, jeśli na bieżąco obserwujemy wydarzenia związane ze sceną esportową. Fani esportu mogą liczyć na specjalną promocję w serwisie bukmacherskim LV BET. Sprawdźmy, co może zaoferować oferta Operacja Esports – zwrot 100 PLN.

W jaki sposób działa promocja Operacja: Esports?

Zasady tej promocji są bardzo proste – wystarczy od czwartku do środy uzyskać obrót 500 PLN na zakładach kombinacyjnych na esport. Jeśli prawidłowo wypełnimy to zadanie promocyjne, w czwartek przyznanie zostanie bonus o wartości 100 PLN. Operacja: Esports jest promocją cykliczną, dzięki czemu, możemy z niej korzystać co tydzień. To świetna informacja dla wszystkich typerów, którzy bazują przede wszystkim na zakładach bukmacherskich z kategorii esport.

Jak zdobyć bonus 100 PLN na esport?

Obrót 500 PLN należy uzyskać na zakładach kombinacyjnych zawierających przynajmniej 2 zdarzenia. Kurs całkowity kuponu musi wynosić min. 1,75. Do promocji zaliczają się wydarzenia z następujących dyscyplin: Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, Starcraft, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty, Overwatch oraz League od Legends. Aby kupon zaliczył się do obrotu, zakład nie może zostać postawiony za środki bonusowe. Ponadto, w grze nie biorą udziału zakłady, które zostaną zamknięte przed czasem poprzez funkcję Cash-Out.

Wymagany obrót należy uzyskać od czwartku 00:00 do środy 23:59. Po prawidłowym wykonaniu zadania, bonus 100 PLN pojawi się na Twoim koncie w czwartek. Podlega on pięciokrotnemu warunkowi obrotu. Z promocji możesz korzystać co tydzień, ale pamiętaj, że zakłady muszą być obstawiane z salda głównego. Otrzymane 100 PLN można przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich z oferty przedmeczowej, live oraz esport.

Jakie możliwości oferuje promocja Operacja: Esports w LV BET?

Zakłady na esport cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy. Scena esportowa intensywnie rozwija się z roku na rok, oferując nowe turnieje oraz dyscypliny. Miliony widzów z całego świata ogląda transmisje online z finałów najważniejszych turniejów. Dużą zaletą sekcji esport w LV BET jest możliwość oglądania streamów live z interesujących wydarzeń.

Promocje bukmacherskie na esport stanowią zatem coraz ważniejszy aspekt oferty bukmacherskiej. W LV BET spotkamy się z promocją Operacja: Esports, dzięki której gracze w każdym tygodniu mogą powalczyć o bonus w wysokości 100 PLN. Wystarczy jedynie uzyskać wymagany obrót od czwartku do środy, stawiając zakłady kombi na dostępne w ofercie LV BET wydarzenia esportowe.