Promocje w LV BET: Bezpieczny kupon 5+

Promocje w LV BET: Bezpieczny kupon 4+

Czy zdarzyła Ci się sytuacja, w której Twój zakład kombi został rozliczony jako przegrany, ponieważ do szczęścia zabrakło jednego, poprawnego wyniku? Jeśli często masz okazję obstawiać zakłady kombinacyjne, na pewno znasz to uczucie. W LV BET dostępna jest specjalna promocja, dzięki której można uchronić się przed podobnymi sytuacjami. To Bezpieczny Kupon 4+, dzięki któremu, jedno przegrane zdarzenie na kuponie kombi nie oznacza utraty stawki.

W jaki sposób działa promocja Bezpieczny Kupon 4+?

Jak sama nazwa oferty wskazuje, do promocji kwalifikują się kupony kombi zbudowane z przynajmniej czterech zdarzeń. Kupon powinien posiadać kurs min. 3,00. Jeśli tylko jedno zdarzenie na tym kuponie zostanie rozliczone jako przegrane, w poniedziałek gracz otrzyma zwrot stawki, do kwoty 50 PLN. W każdym tygodniu liczy się tylko pierwszy kupon spełniający warunki promocji. Na kuponie muszą znaleźć się selekcje rozliczone w ciągu tego samego tygodnia.

Jak skorzystać z promocji Bezpieczny Kupon 4+?

Na początek należy zbudować kupon, który będzie kwalifikował się do udziału w promocji. W tym celu należy wybrać zdarzenia z oferty przedmeczowej lub zakładów na żywo. Kupon powinien być zbudowany z przynajmniej czterech zdarzeń, a jego kurs całkowity to min. 3,00. Minimalna stawka, która kwalifikuje kupon do promocji to 20 PLN. Teraz cierpliwie czekamy na to, jakie wyniki padną w obstawionych przez nas spotkaniach?

Jedno trafione, drugie trafione, trzecie trafione, czwarte… niestety, tu zabrakło odrobiny szczęścia i przez jeden nietrafiony wynik kupon jest przegrany. W tej sytuacji zadziała promocja Bezpieczny Kupon 4+, dzięki której w poniedziałek otrzymasz zwrot do 50 PLN. Oczywiście nie ma znaczenia czy nietrafione okaże się pierwsze, czy też czwarte zdarzenie. Wystarczy, że jeden pechowy wynik przekreśli szanse na zdobycie wygranej, aby zdobyć nagrodę pocieszenia.

Jakie możliwości oferuje promocja Bezpieczny Kupon 4+ w LV BET?

Zakłady kombinacyjne cieszą się ogromną popularnością wśród graczy. Wszystko za sprawą wyższych kursów, które dają szansę na dużą wygraną. Wszyscy fani takich zakładów nieraz przegrali kupon właśnie za sprawą jednego, nietrafionego zdarzenia. Na szczęście w serwisie bukmacherskim LV BET przewidziano taki scenariusz i stworzono ofertę, dzięki której, jeden taki kupon w tygodniu będzie oznaczać zwrot do 50 PLN.

To niejedyna korzystna oferta promocyjna dla graczy obstawiających zakłady kombinacyjne. W LV BET znajdziemy również promocję, w której zakłady kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami zyskują dodatkowy boost do kursu całkowitego. Sporym udogodnieniem jest również nowoczesna funkcja Cash-out, dzięki której, gracz może zamknąć swój kupon przed czasem, odbierając mniejszą, ale gwarantowaną wygraną. Kupony rozliczone w ten sposób nie biorą oczywiście udziału w promocji Bezpieczny kupon 4+.