Promocje w LV BET: Zbijamy podatek po rejestracji

Promocje w LV BET: Zbijamy podatek po rejestracji

Nowi klienci w LV BET mogą liczyć na szereg atrakcji: Pakiet powitalny 3333 PLN, bonus powitalny na wirtualki 600 PLN, a także bonus bez depozytu 20 PLN. To jednak nie wszystko. Przez 14 dni od zarejestrowania konta możliwe jest stawianie zakładów bukmacherskich bez podatku od stawki. Dzięki temu, mamy szansę wygrywać o 14% więcej na każdym kuponie. Warto zatem dowiedzieć się więcej, na temat warunków korzystania z tej oferty promocyjnej.

Czym jest podatek od stawki?

Aby lepiej zrozumieć działanie tej promocji, na początek warto poznać definicję podatku od stawki. Legalni bukmacherzy w naszym kraju są zobligowani do odprowadzania 12-procentowego podatku od stawki każdego zawartego zakładu. W praktyce, podatek ten jest potrącany od kwoty, którą wybieramy na kuponie. To właśnie z tego względu, finalna stawka kuponu za 100 PLN wynosi 88 PLN. LV BET przygotował jednak specjalną promocję dla nowych klientów: W ramach promocji powitalnej, gracze przez 14 dni od rejestracji mają okazję obstawiać zakłady bez podatku.

Jakie kupony kwalifikują się do promocji?

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie kupony podlegają możliwości postawienia bez podatku od stawki. Do promocji kwalifikują się zakłady kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami. Minimalny kurs całkowity kuponu powinien wynosić 2,40. Tylko po spełnieniu powyższych warunków, podatek nie zostanie potrącony od wybranej przez Ciebie stawki. Biorąc jednak pod uwagę, jak wielu graczy stawia zakłady wielokrotne z przynajmniej trzema zdarzeniami, jest to bardzo atrakcyjna promocja, która z całą pewnością sprawi, że obstawianie stanie się bardziej opłacalne.

Jak skorzystać z promocji: Zbijamy podatek pod rejestracji?

Promocja została stworzona z myślą o nowych klientach, którzy zdecydują się zarejestrować konto w serwisie LV BET. Przez 14 dni od momentu założenia konta istnieje możliwość obstawiania zakładów bez płacenia 12-procentowego podatku od stawki. Bukmacher pokryje go za Ciebie! W ten sposób, kupony mogą zaoferować wygrane wyższe o 14%. Wystarczy jedynie pamiętać o tym, że do promocji kwalifikują się zakłady kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem min. 2,40. Do kuponu możemy dodawać zdarzenia z oferty zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo.

Nie zapominajmy o pozostałych promocjach, które wchodzą w skład pakietu powitalnego w LV BET. Przy pierwszej wpłacie można otrzymać bonus kursowy 2000 PLN lub bonus na sporty wirtualne 100% do 600 PLN. Przy drugiej wpłacie dostępny jest bonus kursowy 1000 PLN, a przy trzeciej zakład bez ryzyka 333 PLN. Co więcej, nowi klienci, którzy przejdą pełną rejestrację i weryfikację, otrzymają na udany początek bonus bez depozytu 20 PLN.