Fame MMA

Obstawiaj Fame MMA u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali. Bukmacher LV BET posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce - pamiętaj masz od nas 20 PLN bez depozytu!

Zarejestruj się

JAK OBSTAWIĆ FAME MMA W LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE?

To bardzo proste! Wystarczy założyć konto u legalnego bukmachera LV BET i obstawić interesujące walki. Bukmacher LV BET udostępnia walki Fame MMA w kategorii MMA/KICK BOXING. Po zarejestrowaniu konta wystarczy zasilić je odpowiednią kwotą i zacząć obstawianie FAME MMA!

Co to jest freak fight?

Walki typu „Freak Fight” to przyjęte w ostatnim czasie określenie dla walk celebrytów i osób niezwiązanych ze sportami walk na co dzień. W ramach coraz to większego zainteresowania publiczności, walki tego typu pojawiają się na coraz to większych galach sportów walk. Głównym założeniem walk „Freak Fight” jest przyciągnięcie uwagi jak największej ilości osób. Nie jest to trudne, albowiem nazwiska widniejące na kartach walk są związane z popularnymi osobami z różnych dziedzin showbiznesu.

Kiedy Fame MMA?

Fame MMA będzie także dostępne w formie PPV dla wszystkich zainteresowanych oglądaniem on-line. Nadchodząca gala uznawana jest za największą z dotychczasowych inwestycji w markę.

TRANSMISJA FAME MMA LIVE

Transmisja Fame MMA LIVE będzie możliwa przy pomocy znanego już sytemu PPV.  Transmisja live z gali Fame MMA nie będzie mieć ograniczeń terytorialnych i jest dostępna z każdego urządzenia mobilnego lub stacjonarnego wyposażonego w aktualną przeglądarkę internetową. Opłata za dostęp do transmisji live Fame MMA wynosiła do tej pory 19,99 PLN. Zakupu można dokonać już teraz, otrzymany kod licencyjny aktywny będzie w dniu wydarzenia. Oglądaj Fame MMA walki i obstawiaj zakłady!

Fame MMA

Walki freaków, czyli Fame MMA

Fame MMA to pierwsza polska federacja organizująca gale freak fighterów. W pojedynkach toczonych głównie w formule MMA, a czasami też w innych dyscyplinach sportów walki, udział biorą celebryci, youtuberzy, raperzy czy influencerzy. To osoby medialne, które z założenia nie są sportowcami.  Każda gala ma być wielkim show, które przyciągnie jak największą liczbę widzów. Zawodnicy nie są więc przypadkowi – ich występy przyciągają zainteresowanie wielu widzów. Dokładne składy ogłasza karta walko Fame MMA. Najważniejszy pojedynek to walka wieczoru.

Właścicielami federacji są: Wojciech Gola, Michał Baron, Krzysztof Rozpara oraz Rafał Pasternak. Oprócz wydarzeń na żywo ich imprezy można oglądać dzięki systemowi PPV. Wpływy z dostępu do transmisji wydarzeń stanowią spory zysk.  Pierwsze wydarzenie obejrzało zaledwie 1,5 tys. widzów. Ostatnią galę zaś – 14 tys. kibiców freak fight. Rekordowo zaś wykupionych zostało 19 tys. licencji podczas gali Fame 14, która odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie. Walką wieczoru był pojedynek Gimper vs. Tromba. Federacja wędruje ze swoimi wydarzeniami po całym kraju. Gale rozgrywane były m.in. w Koszalinie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Gliwicach czy Częstochowie.

Fame MMA – sport czy tylko show?

Przed każdą galą Fame MMA odbywają się konferencje prasowe, które są nie mniej popularne, co same wydarzenia. To właśnie na nich organizatorzy zdradzają często najpopularniejszych zawodników zbliżających się gal. Fighterzy zaś często próbują zrobić nie mniejsze show niż podczas najważniejszego wieczoru. Konfrontacje słowne, ale też siłowy upust emocjom to częste obrazki z konferencji Fame MMA.

Wiele osób, w tym profesjonalnych sportowców, uważa że pojedynki tego typu nie powinny być kojarzone ze sportem, a tym bardziej ze sportami walki. To jedynie widowiskowe wydarzenia. Jak pokazuje czas – kibice nie zwracają na to uwagi i każda gala Fama MMA przyciąga wielu fanów.

Historia walk Fame MMA

Pierwsza w historii gala Fame MMA 1 odbyła się 30 czerwca 2018 r. w Koszalinie. Najważniejszym pojedynkiem było starcie Michała „Boxela” Barona ze streamerem Jakubem „Guzikiem” Szymańskim. Współwłaściciel federacji wygrał już w pierwszej rundzie wygrywając tym samym pierwszy mistrzowski pas.

Od tej pory odbyło się siedemnaście wydarzeń pod szyldem Fame MMA, a już planowane jest kolejne. W oktagonie Fame MMA występowali m.in. Kasjusz Życiński, Marcin „El Testosteron” Najman, Marcin „Rafonix” Krasucki, Szymon „IsAmU” Kasprzak, Arkadiusz Tańcula, Marcin Dubiel, Marta „Linkimasters” Linkiewicz czy Aniela „Lil Masti” Bogusz. Niecodziennym wydarzeniem był pojedynek niskorosłego z ekipy Friza Mateusza „Mini Majka” Krzyżanowskiego z youtuberem Markiem „Lordem Kruszwilem” Kruszelem.

Mistrzowskie pasy Fame MMA trafiały do:

  • waga ciężka – wolny wakat po zwakowaniu pasa przez Barona przed Fame MMA 3
  • waga średnia – wolny wakat po zwakowaniu pasa podczas gali Fame MMA 14 przez Jakuba „Kubańczyka” Flasa z powodu problemów zdrowotnych
  • waga półśrednia – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka od 20 listopada 2021 r.
  • waga kogucia kobiet – wolny wakat po zwakowaniu pasa przez Lil Masti, która odeszła w 2022 r. z Fame MMA. Wcześniej jej rywalką o pas w tej wadze byłą Linkimaster. Lil Masti posiadał też pas w kategorii OPEN kobiet i tytuł Królowej freak fights.

W kategorii OPEN – król pas przechodził z rąk do rąk. Najpierw posiadał go Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, ale przegrał w podczas gali Fame MMA 10. Trofeum zgarnął Norman „Stormin” Parke, który następnie sprzedał go dla klienta. Od tego odkupił pas Boxel, który z kolei po przegranym pojedynku z Don Kasjuszem w 2021 r. oddał go pomysłodawcy. Życiński opuścił federację wraz z pasem „króla”.

Kolejne wydarzenia Fame MMA

W ciąg pięciu lat odbyło się 19 gal Fame MMA. Po raz ostatni freak fighterzy wystąpili 2 września 2023 r.  w krakowskiej Tauron Arenie. Organizatorzy planują już Fame MMA 20. Gala ma odbyć się w lutym 2024 r. w krakowskiej Tauron Arenie. Można spodziewać się, że tradycyjnie już odbędzie się tam 10 walk. Mówi się, że Jakub Kosecki powalczy z Łukaszem „Tuszolem” Tuszyńskim.

Możesz mieć pewność, że wydarzenie to będziesz mógł typować w LV BET!

Rodzaje zakładów na Fame MMA

Każdy event organizowany przez federację Fame MMA pozwala na typowanie pojedynków, które ogłasza karta walk Fame MMA. Za każdym razem możesz obstawiać zwycięzcę walki. Często możesz też skorzystać z innych rynków. Kto wygra wskazaną rundę, ile rund będzie trwał pojedynek, sposób zakończenia (pełen dystans czy nokaut) – to kolejne możliwości obstawiania. Sprawdzaj regularnie dostępne rynki i kursy, a następnie stawiaj swoje typy!

Nie zapomnij też, że kluczem do pewnego typowania jest dokładna analiza bukmacherska. Im więcej czynników weźmiesz pod uwagę tym zminimalizujesz ponoszone ryzyko. Na blogu sportowym LV BET znajdziesz najważniejsze informacje o zbliżających się wydarzeniach sportowych z całego świata, ale też z Polski. Karta walk Fame MMA, opisy zawodników, szanse na wygraną, ale też oferowany rynki i kursy – to wszystko poznasz na blogu LV BET!

Zakłady bukmacherskie LV BET

Obstawianie sportów walki, w tym pojedynków freak fighterów podczas gali Fame MMA, jest możliwe w LV BET. Legalny bukmacher udostępnia ją w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć, a postawisz swoje szczęśliwe kupony i przyłączysz się do rywalizacji! Nie zapomnij też poznać dostępnych promocji i bonusów. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi LV BET skorzystaj z bonusu powitalnego. Dodatkowe środki pozwolą Ci na znacznie dłuższą grę i większą wygraną. Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Podejmij je w LV BET! wydarzeniach oraz sposobie obstawiania zakładów sportowych