Fame MMA w Krakowie

Fame MMA w Krakowie

Fani freak fighterów już nie mogą się doczekać pierwszej gali w 2024 r. Mamy dobrą wiadomość – znamy już datę, miejsce i zawodników, którzy wejdą do oktagonu podczas gali Fame MMA w Krakowie. Poznaj najważniejsze informacje i postaw swoje typy bukmacherskie na freak fighterów w LV BET!

Najważniejsze informacje o gali Fame MMA w Krakowie

Już wkrótce odbędzie się prawdziwe freakowe święto! Będzie to 20. jubileuszowa edycja gali FAME MMA. Zawodnicy wystąpią w TAURON Arenie w Krakowie. Zapowiadają się emocjonujące pojedynki, które mają uczcić 5-lecie istnienia federacji. Organizatorzy gali zdradzili, że przygotowali również niespodziankę, ale nie zdradzają jaką.

Gala FAME MMA 20 rozpocznie się 10 lutego 2024 r. o godzinie 20.00. Wtedy też rozpocznie się transmisja tego wydarzenia w internecie. To właśnie dzięki niej walki obejrzy wielu fanów. Czy, zgodnie z obietnicą organizacji – wydarzenie to przejdzie do historii?

Uczestnicy gali Fame MMA w Krakowie

Kto dokładnie wystąpi na FAME MMA 20? Do tej pory poznaliśmy kilka nazwisk. To osoby dobrze znane fanom, ale też debiutanci.

Wśród ogłoszonych zawodników znalazł się Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Na jubileuszowej gali zaliczy swój debiut w polskiej organizacji. Nie będzie to jego pierwszy raz w oktagonie. „Don Diego” to bardzo doświadczony zawodnik GROMDA. Wciąż jest niepokonany w tej organizacji. Mistrz pokonywał do tej pory między innymi Krystiana Kuźmę, Vasyla Halycha, Bartłomieja Domalika czy Łukasza Parobca. Kubiszyna można było też zobaczyć na gali HIGH League 5, gdzie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Damianem Janikowskim w MMA, czy też pokonał Denisa Załęckiego. Tego ostatniego pokonał też w kickboxingu decyzją sędziów.

W jednym z najbardziej oczekiwanych pojedynków wieczoru udział wezmą Jakub Kosecki oraz Łukasz „Tuszol” Tuszyński. Obaj zadebiutują w oktagonie. Kim są ci freak fighterzy?

Jakub Kosecki już od dłuższego czasu wyrażał chęć udziału w walkach freaków.

Jest wciąż aktywnym piłkarzem. Przez większość swojej kariery był związany z Legią Warszawa, grał w Lechii Gdańsk, SV Sandhausen, Śląsku Wrocław, Adanie Demirspor, Cracovii czy Motorze Lublin. Wystąpił też jako reprezentant Polski za czasów Waldemara Fornalika. Swojego czasu uchodził za wielki talent, ale nie spełnił tych oczekiwań.

Z Wojskowymi rozegrał 107 spotka, w których strzelił 20 bramek i 18 asyst. Sięgnął trzykrotnie po mistrzostwo i Puchar Polski

Pochodzący z Poznania Tuszol nigdy nie lubił się uczyć. Nie ukończył nawet technikum ogólnobudowlanego, do którego uczęszczał. Wolał gry komputerowe. Później zajął się pracą fizyczną, m.in. jako budowlaniec. Rozgłos zyskał będąc jednym z twórców projektu TuBungee. Jego charakter sprawił, że stał się popularnym wśród widzów streamerem i członkiem teamu Bungee. Łukasz Tuszyński nie ma żadnego dorobku sportowego. Jego wielbiciele uważają, że dużym atutem tego zawodnika jest siła i sylwetka wypracowana podczas pracy fizycznej.

Pojawiają się plotki, że w gali FAME MMA 20 udział ma wziąć również Michał „Boxdel” Baron. Zawodnik ten został wykluczony w październiku 2023 r. po ujawnieniu afery „Pandora gate” z udziałem youtuberów. Nie tylko nie występował w oktagonie, ale też został odsunięty od funkcjonowania w spółce. Teraz ma wrócić – zarówno jako jeden z włodarzy, jak i zawodnik w oktagonie.

Obecnie organizacja potwierdziła też udział dwóch kolejnych zawodników. To Amadeusz „Ferrari” Roślik i Adrian „Polak” Polański. Nie znamy jednak nazwisk ich rywali.

Karta walk gali Fame MMA

Poznaliśmy już pierwszych zawodników, którzy wystąpią na jubileuszowej gali. Karta walk wciąż jest jednak do zapełnienia i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie kolejnych freak fighterów!

Główna walka:

Finałowa walka turnieju o 2 miliony złotych

Co-main event:

Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Karta główna:

Marcin „Xayoo” Majkut – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Michał „Wampir” Pasternak – Alan Kwieciński

Jakub Kosecki – Łukasz „Tuszol” Tuszyński

Uczestnicy turnieju:

Adrian „Polak” Polański

Arkadiusz Tańcula

Amadeusz „Ferrari” Roślik

Dawid Malczyński

Josef Bratan Simao

Filip „Filipek” Marcinek

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Krystian „Krycha” Wilczak

Faworyci gali Fame MMA

Kto ma największe szanse na zwycięstwo podczas gali Fame MMA 20? Kim są faworyci rozgrywek? Poznaj uczestników, przeprowadź analizę bukmacherską i wskaż swoich liderów.

Gala Fame MMA- gdzie oglądać transmisję?

Kibice, którzy nie będą mogli pojawić się w Tauron Arenie Kraków, będą mogli śledzić galę za pośrednictwem PPV. Federacja daje możliwości wykupu pakietu na swojej oficjalnej stronie famemma.tv. Dostęp będzie płatny. Wcześniej na było oglądać tam galę Fame MMA 19, na której wystąpili m.in. Piotr „Szeli” Szeliga, Arkadiusz Tańcula, Marcin Wrzosek, Paweł Tyburski, Mariusz Słoński, Tomasz Gromadzki czy Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk.

Obstawianie MMA w LV BET

Walki freaków to nie do końca MMA. Nie biorą w nich udziału zawodowi sportowcy, a osoby znane w sieci, influencerzy  itp. W przypadku niektórych uczestników zmagań przeprowadzenie analizy bukmacherskiej może więc być trudne. Na co zwrócić uwagę? Na jakiekolwiek związki ze sportem, sposób przygotowań czy sztab, który przeprowadza przygotowania do galowego pojedynku.

Typy i zakłady na Fame MMA i MMA w LV BET

Typ na zwycięzcę – z tego zakładu na pewno będziesz mógł skorzystać podczas obstawiania kolejnej gali Fame MMA. Całą ofertę poznasz w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET. Skorzystasz też z atrakcyjnych kursów oraz wielu promocji i bonusów. Jesteś gotowy na nową przygodę? Postaw swoje typy bukmacherskie na Fame MMA i MMA w zakładach bukmacherskich LV BET!