Fame MMA 6 Karta Walk – kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk – kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta walk to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana informacja przed każdą galą celebrytów. Tak jest i tym razem. Już teraz znamy datę i miejsce, gdzie odbędzie się kolejna gala, a z tygodnia na tydzień organizatorzy zdradzają nazwiska zawodników, którzy na niej wystąpią. Kto wejdzie do oktagonu tym razem? Poznaj kartę walk celebrytów.

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Karta walk Fame MMA 6

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Zusje” Smogulecka
Wojciech Gola vs Marcin „Rafonix” Krasucki
Marcin „El Testosteron” Najman vs Piotr „Bestia” Piechowiak
Cyprian „Cypis” Racicki – Bartosz „Kubik” Kubik
Jakub „Kubańczyk” Flas vs Mateusz „L-pro” Łapot
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciek „Maciek Ex na Plaży” Rataj
Alan „Alanik” Kwieciński – Arkadiusz „Aroy” Tańcula
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs Dawid „Ambro” Ambroziak

Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila “Zusje” Smogulecka

To para, którą widzowie poznali podczas ubiegłej gali Fame MMA. Marta „Linkimaster” Linkiewicz także pojawiła się w oktagonie i oficjalnie oznajmiła, że chce walczyć z Zusje, czyli Kamilą Smogulecką. To starcie już zostało potwierdzone. Obie panie wystąpią w Częstochowie 28 marca. Linkiewicz to już doświadczona zawodniczka. Wygrała walkę z Moniką „Esmeraldą” Godlewską, jednak nie zdobyła pasa mistrzowskiego w starciu z Anielą Bogusz. Zusje zaś jest modelką i piosenkarką, znaną głównie z teledysków Donatana. Kamila Smogulecka wcześniej nie miała nic wspólnego ze sportami walki. Czy jej debiut podczas nadchodzącej gali będzie udany?

Marcin ” El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak

Kolejna gala Fame MMA to także kolejny występ Marcina Najmana. Wydaje się, że zawodnik doskonale odnalazł się w tej formule – umiejętności pozwalają mu na wygrywanie walk, a dodatkowa otoczka to jego żywioł. W poprzedniej edycji imprezy zmierzył się z Bonusem BGC. Tym razem zaś w oktagonie El Testosteron spotka się z Bestią. Piotr Piechowiak, bo tak nazywa się ten zawodnik, zadebiutuje w walkach freak fighterów. Jest pewny siebie i gotowy na wyzwanie, tym bardziej, że nie będzie to jego jedyny występ podczas gal Fame MMA. Podpisał kontrakt na trzy walki, a więc na pewno wróci jeszcze do oktagonu. Pierwszy występ to wielka niewiadoma. Kulturysta siłę ma na pewno, ale jakie zaprezentuje umiejętności? Dowiemy się tego już w marcu! Kolejna gala Fame MMA 6 oferuje nie jedną, a aż 3 walki w wadze ciężkiej. Ta na pewno będzie bardzo ciekawa.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej “Maciek Ex na Plaży” Rataj

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński już raz występował na ringu Fame MMA. Podczas 3. gali zmierzył się z Polakiem. O tej walce mówiono głośno, bo początkowo zwycięzcą został ten drugi. Jednak po złożeniu protestu zmieniono wyniki. Słusznie, bo to Kasjusz pokazał się ze znacznie lepszej strony. W kolejnej edycji imprezy jego przeciwnikiem będzie Maciej Rataj. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku?

Alan „Alanik” Kwieciński – Arkadiusz „Aroy” Tańcula

Alan Kwieciński to były uczestnik programu Warsaw Shore. Zyskał rozgłos dzięki programowi , ale to sport jest jego pasją. Już jakiś czas temu zapowiedział, że jeśli dostanie odpowiednią ofertę to na pewno chętnie wystąpi podczas gali. Dopuszczał także możliwość pracy jako trener, ale bardziej interesował go start jako zawodnik. Najwyraźniej organizatorzy gali dostrzegli jego potencjał, bo wystąpi on na FAME MMA 6. Ze strony Alana na pewno będzie można liczyć na czysto sportowy występ. Zawodnik ten zapewne pokaże się z najlepszej strony, tym bardziej że ma spore doświadczenie jako zawodnik w innych federacjach. Łatwo jednak nie będzie miał, bo Arkadiusz Tańcula to znany trener personalny. Oprócz świetnej sylwetki, którą prezentuje m.in. podczas konkursów kulturystycznych, bierze też czynny udział w różnych walkach. Ta walka na pewno będzie prezentowała wysoki poziom!

Jakub “Kubańczyk” Flas – Mateusz “El Pro” Łapot

Podczas tego starcia na pewno będzie się dużo działo! Zawodnicy bardzo się nie lubią, co udowodnili już wcześniej podczas bójki. Pojawiły się plotki, że będą walczyli podczas październikowej gali, jednak do spotkania nie doszło.

Cyprian “Cypis” Racicki – Bartosz “Kubik” Kubik

Znów kolejna gala ma być zakończeniem konfliktu zawodników. Dwóch raperów – Cypis i Qubik – cały czas obrzucają się oskarżeniami i wulgaryzmami. Warto zauważyć, że żaden z nich nie jest atletą ani nie może pochwalić się znacznymi umiejętnościami w sportach walki. To starcie zapewne będzie bardzo widowiskowe. Trudne do wytypowania? Raczej tak. Show zapowiada się jednak wyśmienite!

Fame MMA 6 karta walk: kolejność

Zapewne dopiero podczas konferencji poznamy nie tylko pełny skład karty walk celebrytów marcowej gali, ale też kolejność starć, które odbędą się tego wyjątkowego wieczoru. Najprawdopodobniej walką wieczoru będzie starcie Marcin Najman vs. Piotr Piechowski. Odbędzie się ona więc jako ostatnia. Organizatorzy gal Fame MMA przyzwyczaili nas już do dużej zmienności i do samego końca potrafią zaskakiwać swoich kibiców. Jak będzie tym razem? Zobaczymy! Tylko u nas możesz liczyć na wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Będziemy aktualizować je na bieżąco! W serwisie LV BET natomiast dostaniesz możliwość typowania wszystkich wydarzeń. Pamiętaj: kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się już 28 marca 2020 r. w Częstochowie! Sprawdź gdzie będzie live stream Fame MMA 6 i obstawiaj zakłady bukmacherskie w serwisie LV BET!

Fame MMA 6 – Zakłady bukmacherskie

Zastanawiasz się, po co Ci o tym wszystkim piszemy? Dzięki nam możesz podnieść swoje emocje podczas gali Fame MMA 6 jeszcze bardziej! Wejdź do naszego serwisu LV BET i sprawdź wszystkie zakłady, które Ci oferujemy. Możesz mieć jednak pewność, że kursy na Fame MMA będą bardzo atrakcyjne. Za każdym razem będziesz mógł wskazać zwycięzcę walki i wygrać prawdziwe pieniądze! LV BET jest sponsorem gal Fame MMA. Jeśli więc chcesz obstawiać Fame MMA 6 to zapoznaj się z Fame MMA 6 karta walk i obstawiaj zakłady na to wydarzenie!