High League 6

High League 6

Main Event – Marcin Najman vs Jacek Murański – to pierwsze wydarzenie, które zdradzili organizatorzy gali High League 6. Co pokażą freak fighterzy w oktagonie? Poznaj najważniejsze informacje o zawodnikach i postaw swoje zakłady bukmacherskie na High League 6 w LV BET!

Co trzeba wiedzieć o walce Najman vs. Murański na High League 6?

High League 6 to kolejna gala organizowana przez jedną z największych organizacji freak fighterów w Polsce. Karta walk ma obfitować w ciekawe nazwiska i pojedynki ma być ich co najmniej 10. Do tej pory poznaliśmy jedno zestawienie – Jacek Murański vs. Marcin Najman. Pomiędzy tymi zawodnikami od dawna dochodzi do kłótni i wzajemnego obrażania. Eksperci wskazują, że przełoży się do na ich zachowanie w oktagonie i walka ta ma szansę być najważniejszą w 2023 r.

Kiedy odbędzie się High League 6 i walka Najman vs. Murański

Marcin Najman i Jacek. Murański powalczą podczas High League 6. Gala została ogłoszona pod koniec 2022 r. i ma odbyć się 18 marca 2023 r. Freak fighterzy wystąpią w katowickim Spodku. Na trybunach zasiąść może tam nawet 11 tys. fanów.

Walka: Najman vs. Murański. Co warto wiedzieć o uczestnikach?

Marcin Najman i Jacek Murański weszli do oktagonu podczas piątej gali High League i już wszystko było wiadomo – to właśnie oni powalczą podczas marcowego wieczoru walk! Zawodnicy w swój konflikt już dawno zaangażowali fanów. Teraz dadzą upust swoim emocjom podczas walki na zasadach boksu birmańskiego. A to oznacza, że podczas pojedynku dozwolone będą nie tylko łokcie, ale też uderzenia na głowę. Walka w parterze będzie możliwa jedynie przez 15 sekund. Co ciekawe – El Testosteron nie będzie mógł szybko poddać pojedynku, z czego jest znany. Jego kontrakt zawiera klauzulę, że nie dostanie wypłaty, jeśli przegra w mniej niż 3 minuty. Ma o co walczyć, bo w przypadku wygranej wzbogaci się o prawie 300 tys. zł!

Marcin Najman

Marcin Najman znany jest głównie z szybkich odklepań i wygranych jedynie z niezbyt doświadczonymi rywalami. Zadebiutował podczas gali KSW 12. W 43 sekundy przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Dwie gale później znów przegrał, tym razem z Przemkiem Saletą. Co prawda w pierwszej rundzie to Najman powalił przeciwnika, jednak w drugiej poddał się przez duszenie. Do ich rewanżu doszło w 2011 r. na gali MMA Attack 1 na zasadach K-1. W 50. sekundzie walki Najman doznał kontuzji nogi i musiał zakończyć pojedynek.

El Testosteron wystąpił również podczas drugiej gali MMA Attack. Zmierzył się z Robertem „Hardkorowy Koksu” Bruneiką. W drugiej rundzie jednak padł po silnych ciosach w parterze.

Podczas kolejnych występów Najman przegrał z Trybsonem w 42 sekundzie pojedynku i zdobył Mistrzostwo Europy organizacji WKU w formule K-1 dzięki zwycięstwu z Satischa Jhamailem. Kolejne występy odbył w federacji Fame MMA, gdzie od razu został gwiazdą. W pierwszym swoim pojedynku wygrał z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem, później przegrał z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem przez TKO w pierwszej rundzie. Następnie znokautował Dariusza „Lwa” Kaźmierczuka i przegrał z Kasjuszem „Don Kasjo” Żylińskim. Rywal tak wyprowadził go z równowagi, że Najman został zdyskwalifikowany, a uspokajać musieli go ochroniarze.

Po tym wydarzeniu Marcin Najman oderwał się od Fame MMA i został jednym z założycieli MMA-VIP. Podczas pierwszej gali przegrał z Szymonem „Taxi Złotówką” Wrześniem, podczas trzeciej wygrał z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim już w 17 sekund przez TKO, a później walczył z byłym gangsterem, „Miśkiem z Nadarzyna”. Najpierw 60-latek obił Najmana, później sędzia przerwał walkę ze względu na brak aktywności. Ostatecznie pojedynek został poddany, bo Misiek został mocno obity.

Ostatnim wyjściem Najmana była walka z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem, podczas gali Wotore 6. Zawodnicy bili się w formule MMA bez rękawic, a już kilka sekund po rozpoczynającym gongu Najman runą na ziemię.

Jacek Murański

Jacek Murański i jego syn Mateusz to zdecydowanie dobre nabytki federacji Fame MMA. Narobili wielkich afer, tworzyli mocne konflikty. Jednym z ich przeciwników był Tańcula. Już same konferencje biły rekordy popularności. Na koniec Jacek Murański wszedł do oktagonu gali FAME MMA 12 w zastępstwie za syna, który doznał kontuzji szyi.  Walka odbyła się w klatce rzymskiej. Podczas pojedynku dozwolone były uderzenia łokciami. Murański od początku mocno atakował, ale już w drugiej rundzie wyraźnie osłabł. W trzeciej ugryzł w ucho Tańculę, a w czwartej złapał siatkę. To sprawiło, że sędzia zdyskwalifikował 53-latka. Murański tłumaczył się licznymi kontuzjami, a jego słaby stan zdrowia potwierdziły badania, na które wysłała zawodnika federacja. Podczas 15. gali jednak był gotowy na rewanż. Tańcula zmierzył się podczas tego wydarzenia z dwoma Murańskimi – najpierw wygrał z Mateuszem Murańskim przez poddanie w parterze. Później w klatce rzymskiej 3×3 pokonał też ojca potężnymi ciosami.

Na kolejnej gali, Fame MMA 16, Jacek Murański zmierzył się z youtuberem Robertem Pasutem. Początkowo stawiał mu opór, jednak ostatecznie sędzia przerwał pojedynek z uwagi na brak reakcji Murańskiego na ciosy. Po trzech przegranych pojedynkach federacja zdecydowała się nie przedłużać kontraktu z Murańskim.

Gdzie można obejrzeć

Galę High League 6 można będzie obejrzeć w systemie pay-per-view. Transmisja będzie dostępna na stronie highlive.tv i jest płatna.

Jak stawiać zakłady na High League 6 w LV BET?    

Porównanie możliwości zawodników to podstawa pewnego typowania w zakładach bukmacherskich. Warto pamiętać, że zarówno Najman, jak i Murański, stawiają na wielkie show. Nie ma co się nastawiać na stricte sportowe widowisko. Kto zwycięży? Obstawiaj w LV BET!

Typy i zakłady bukmacherskie na High League 6 w LV BET

Dostępne rynki i kursy bukmacherskie na galę High League, w tym pojedynek Najman vs. Murański, poznasz w zakładach bukmacherskich LV BET! Znajdziesz je w serwisie internetowym i w aplikacji mobilnej. Postaw swoje kupony na walkę Najman vs Murański podczas High League i przyłącz się do rywalizacji freak fighterów!