High League 4

High League 4

High League to polska federacja, która organizuje walki celebrytów, uczestników programów telewizyjnych, youtuberów i osób znanych w sieci. Jej założycielem jest Malik Montana. Podczas każdej gali walczą oni w oktagonie. Freak fighterzy jednak nieczęsto mieli wcześniej kontakt ze sportową rywalizacją, a więc często jest to po prostu wielkie show. Pierwszą gwiazdą federacji została Aniela Lil Masti Bogusz, która ostatnio powróciła do Fame MMA. Oprócz niej w High League występowali m.in. Lexy Chaplin, Natalia „Natsu” Karczmarczyk czy Jakub ”Japczan” Piotrowicz.

High League 4 odbędzie się 17 września 2022 r. w Arenie Gliwice.

High league – co trzeba wiedzieć?

Do tej pory rozegrane zostały trzy gale High League. Karta walk każdej z nich przyciągnęła wielu fanów na trybuny i typerów do zakładów bukmacherskich. Teraz znów masz szansę na obstawianie walk freak fighterów!

Kto triumfował na High League 3?

Kibice podczas trzeciej gali High League nie mogli narzekać na nudę! W oktagonie wystąpiło wielu znanych zawodników z freakowego świata MMA. W co-main evencie Robert „Robur WK” Orzechowski zmierzył się z powracającym do MMA Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką. Aniela „Lil Masti” Bogusz pokonała Zusje. Jeden z pojedynków, który zawierała karta walk przed galą, nie doszedł do skutku. Mowa o pojedynku Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.

Karta walk High League 3 – wyniki:

 • Alberto „Alberto” Simao vs Marcin Dubiel: Alberto „Alberto” Simao wygrał jednogłośną decyzją sędziów
 • Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika: Robert „Robur WK” Orzechowski wygrał przez kontuzję rywala
 • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa: Aniela „Lil Masti” Bogusz wygrała jednogłośną decyzją sędziów
 • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn: walka nie odbyła się
 • Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk: Ewa „Kleo” Brodnicka wygrała jednogłośną decyzją sędziów
 • Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki: Dawid Załęcki wygrał przez TKO w pierwszej rundzie
 • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski: Kamil Kossakowski wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak – Paweł „Scarface” Bomba: Mateusz „Tarzan” Leśniak wygrał przez TKO w pierwszej rundzie
 • Przemysław „Kolar” Kolarczyk – Alan „AlanCzłowiekuuu” Godziński: Alan „AlanCzłowiekuuu” Godziński wygrał przez TKO w pierwszej rundzie

O co walczą zawodnicy?

Fighterzy wchodzą do oktagonu z różnymi celami: sprawdzenie samego siebie, rozwiązanie konfliktu z przeciwnikiem czy dobra zabawa. Zawsze jednak motywacją są pieniądze, bo za występy zgarniają niezłe wynagrodzenie. Ty również możesz zarabiać na High League 4! Wystarczy, że postawisz swoje trafne typy bukmacherskie w LV BET! W karcie walk dowiesz się również, w których pojedynkach stawką są mistrzowskie pasy!

Zawodnicy High League 4

Największe gwiazdy gali High League 4

Czwarta gala i rewanżowe spotkanie.  W Gliwicach zmierzą się po raz drugi najsłynniejsze polskie influencerki i youtuberk. Mowa o Natalii „Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Zawodniczki powalczą o pas wagi muszej kobiet.

Jak zapowiadają organizatorzy w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii walk polskich freak fighterów. Naprzeciwko sobie w oktagonie staną Artur ”Szpila” Szpilka oraz Denis „Bad Boy” Załęcki. Pierwszy był pretendentem do pasa mistrza świata w wadze ciężkiej, zaś drugi to streetfighter.

W obronie mistrzowskiego tytułu stanie Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski. Ciekawie zapowiada się też rozwiązania konfliktu pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim”  Roślikiemi Pawłem „Scarfacem” Bombą.

Wśród debiutantów wystąpi najsłynniejsza polska aktywistka Maja Staśko. Jej rywalką będzie kontrowersyjna streamerka, Ewa „MRS. Honey” Wysztycka.

Karta walk High League 4

 • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
 • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
 • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
 • Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
 • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
 • Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
 • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Faworyci High League

Jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków podczas wrześniowej gali jest walka pomiędzy niskorosłymi zawodnikami. Maeusz „Mini Majk” Krzyżanowski powalczy o mistrzowski pas z Salimem Chiboubem, mistrzem świata K-1. Rywal. Polaka stoczył też walki w innych formułach.

A kto wygra walkę wieczoru? Co ciekawe zapowiada się typowo sportowy pojedynek. Artur Szpilka na pewno ma umiejętności fighterskie, podobnie jak jego rywal, który jest mistrzem Polski w K-1. Ten pierwszy jest jednak faworytem bukmacherów. A Twoim?

Gdzie i kiedy odbędzie się gala High League 4?

Pojedynki, które będzie można obejrzeć na gali High League, rozegrane zostaną 17 września 2022 r. Początek o godz. 10. Zawodnicy wystąpią na Arenie Gliwice.

Gdzie oglądać High League 4?

Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie highlive.tv. Ile będzie kosztował dostęp? Podstawowy wariant PPV wykupisz za 29,99 zł, natomiast wersja „Premium” kosztuje pięć złotych więcej.

Jak stawiać zakłady na High League 4 w zakładach bukmacherskich LV BET?

Obstawianie walk freak fighterów nie różni się od typowanie innych wydarzeń sportowych. Niezbędna jest wiedza o rozgrywkach i uczestnikach. Wielu uczestników zbliżającej się gali ma już doświadczenie w oktagonie, a więc ich wyjście i prezentowane umiejętności nie będą zaskoczeniem. Dokładna analiza pozwoli Ci na postawienie pewnych typów i wygranie!

Typy i zakłady na High League 4 w LV BET

Jak typować High League 4? To bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz do serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET i odnajdziesz ofertę wydarzeń na najbliższą galę. Tam poznasz dostępne rynki bukmacherskie. Na pewno będziesz mógł wskazać zwycięzcę każdego pojedynku, zarówno walki wieczoru High League 4 Artur Szpilka – Załęcki Mateusz, jak i pojedynku pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami, debiut Mai Staśko czy wskazać zdobywcę tytułu mistrzowskiego niskorosłych. Bronił go będzie Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski. Jesteś gotowy na to niecodzienne wydarzenie? Postaw swoje typy na sporty walki i poczuj ogromne emocje z LV BET!