High League 3 – poznaj kartę walk!

High League 3 – poznaj kartę walk!

High League startuje z trzecią już galą! Poznaj walki celebrytów i postaw swoje typy bukmacherskie na freak fight w LV BET. Najważniejsze informacje o tym wydarzeniu znajdziesz na blogu legalnego bukmachera. 

4 czerwca 2022 r., Ergo Arena – zapisz to wydarzenie w swoim kalendarzu! W Trójmieście odbędzie się kolejna gala freak fighterów! Już po raz trzeci High League zaprosiła do oktagonu celebrytów. Zapowiada się kolejny wieczór pełen emocji i typowania. Swoje szczęśliwe kupony postawisz w LV BET.

High League: co to?

Jakiś czas temu powstała Fame MMA. Była to pierwsza polska federacja, która organizuje walki celebrytów, youtuberów, uczestników telewizyjnych show i osób znanych w sieci. Teraz czas na kolejną organizację, którą jest High League.

Za nami już dwa wydarzenia organizowane przez High League, więc teraz czas na trzecie! Na tę galę wielbiciele walk w formule MMA musieli poczekać kilka miesięcy. Jeszcze przed samym wieczorem pełnym emocji organizatorzy zapowiedzieli konferencje z udziałem zawodników oraz ważenie, które odbędzie się 3 czerwca 2022 r., dzień przed główną galą. jeśli myślisz o typowaniu High League warto obejrzeć również te wydarzenia. Dlaczego?  To moment, w którym organizatorzy przekazują najważniejsze informacje, dzięki którym z łatwością postawisz swoje typy bukmacherskie na to wydarzenie.

Kto wystąpi podczas High League? Tego jeszcze nie wiemy. Organizatorzy nie zdradzili jeszcze wszystkich uczestników, którzy wystąpią podczas High League 3.  Poznaliśmy tylko nazwiska dwóch z nich – organizatorzy ujawnili już na poprzedniej gali. Zawodnicy ci posiadają podpisane kontrakty, a więc z gali może wykluczyć ich tylko kontuzja. O kim mowa? O Robercie Orzechowskim, znanym jako Robur z ekipy Warszawki Koks oraz o Alberto Simao, polskim raperze. Obaj fighterzy zadebiutują w oktagonie podczas walk freaków. Najprawdopodobniej podczas High Freak 3 wystąpi też ochroniarza Franca z Denisem Załęckim. 40-latek zasłynął z powalenia Bad Boya i fani czekają na jego kolejny występ w oktagonie. Na potwierdzenie musimy jednak jeszcze poczekać. Pamiętaj, że wszystkie walki, które odbędą się na tej wyjątkowej gali będziesz mógł wcześniej typować w LV BET!

Warto więc obserwować ofertę legalnego bukmachera i sprawdzić, kiedy znana pełna karta walk High League 3. Poznasz wszystkich uczestników, a więc będziesz mógł przeprowadzić analizę kursów i informacji o zawodnikach. Dzięki temu bez problemu postawisz swoje typy bukmacherskie na to wydarzenie. Nie musisz jechać nad morze do Ergo Areny i tam śledzić przebieg walk w oktagonie. Możesz to zrobić również w swoim domu! Transmisja wydarzenia będzie dostępna online za pomocą PPV. Znajdziesz ją na oficjalnej stronie internetowej organizatora gali.

Federacja organizująca gale typu freak show fight

Walki freak fighterów cieszą się w Polsce sporym zainteresowaniem. Z imprezy na imprezę przyciągają coraz więcej widzów. Wykorzystał je Malik Montana, raper, który stworzył nową federację. Ma na koncie już dwie gale, które cieszyły się uznaniem widzów. Teraz czas na kolejne widowisko!

High League to impreza, podczas której freak fighterzy walką w oktagonie. Podczas imprez w nie ma co jednak liczyć na czysto sportowe pojedynki i występy sportowców, którzy reprezentują różne style walki. Ich uczestnikami są celebryci, instagramerzy, youtuberzy czy muzycy. Malik Montana od początku zadbał o to, aby podczas High League walczyli ze sobą najważniejsi bohaterzy wirtualnego świata. Pierwszą gwiazdą nowej federacji została Aniela Lil Masti Bogusz. Sexmasterka walczy w ringu już od jakiegoś czasu, zdobyła nawet mistrzowski pas federacji Fame MMA. W pierwszej edycji w oktagonie wystąpili też Lexy Chaplin, Natalia „Natsu” Karczmarczyk, Jakub „Japczan” Piotrowicz czy Ewa Brodnicka. Teraz czas na nowe twarze i kolejne emocjonujące starcia!

Dwie pierwsze gale High League zakończyły się sukcesem. Organizatorzy od razu zapowiedzieli więc kolejne dwa wydarzenia. Trzecia gala High League odbędzie się 4 czerwca 2022 r. w Trójmieście, a czwarta – 17 września 2022 r. w Gliwicach. Możesz mieć pewność, wystąpią na nich same gwiazdy, a najlepsze zakłady bukmacherskie na High League znajdziesz w LV BET!

Pojedynki toczone na zasadach MMA

MMA to skrót od pojęcia mieszanych sztuk walki. Pojedynki toczone w tej formule pozwalają na użycie w oktagonie wielu chwytów znanych z różnych dyscyplin sportowych. Ograniczenia dotyczą jedynie bezpieczeństwa uczestników. Fani gal freak fighterów jednak oprócz sportowej rywalizacji oczekują też niezłego show. Takie właśnie połączenie stanowi High League. W oktagonie podczas walk freak fighterów możemy raczej zapomnieć o czysto sportowej rywalizacji. Każdy występ, ale też sama gala, są przede wszystkim świetnymi widowiskami. Przekonaj się o tym sam! Oglądaj kolejną galę High League już 4 czerwca i stawiaj swoje typy bukmacherskie na to wydarzenie w LV BET.

Zakłady bukmacherskie na High League 3 w LV BET

Interesują Cię walki freaków? Poznaj też ofertę zakładów bukmacherskich w LV BET!  Legalny bukmacher pozwala na obstawianie każdego pojedynku podczas gal High League! Swoje szczęśliwe kupony postawisz w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET. Sprawdź sam ofertę i przyłącz się do zabawy!