Fame MMA 15: Linkimaster vs. Lil Masti

Fame MMA 15: Linkimaster vs. Lil Masti

Walka o pas królowej – to główne wydarzenie podczas zbliżającej się gali Fame MMA 15! Nie możesz jej ominąć! Obstawiaj pojedynek Linkimaster vs. Lil Masti w LV BET!  

Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz po raz pierwszy walczyły ze sobą podczas gali Fame MMA 4 jeszcze w 2019 r. Teraz czas na rewanż! Przygotuj się do tego pojedynku i postaw swoje typy na wynik walki Linkimaster vs. Lil Masti w LV BET!

Linkimaster vs. Lil Masti

26 sierpnia 2022 r. w Łodzi. Tą datę i miejsce powinien zapamiętać każdy fan freak fight. Do oktagonu po trzech latach powrócą Linkimaster i Lil Masti! W pierwszym pojedynku wygrała Aniela Bogusz już w 1. rundzie przez TKO (ciosy pięściami w parterze). Od tej pory jest niepokonana. Po przegranej Marta Linkiewicz jeszcze cztery razy wchodziła do oktagonu i również nie przegrała ani razu. Co więcej – znacznie podniosła poziom swoich umiejętności.

Pojedynek, który ogłoszony został walką wieczoru, ma też swoje drugie dno. Lil Masti odeszła z Fame MMA, a jako powód podano brak porozumienia w sprawie kontraktu i sprawy zakulisowe. Zawodniczka oskarżyła byłą federację o „spisek” oraz faworyzowanie Linkiewicz. Przeszła nawet do High League, gdzie walczyła z m.in. Zusje i Ewą Brodnicką. Powrót do Fame MMA zadziwił więc kibiców. Do tego jeszcze powalczy z najlepszą przeciwniczką z możliwych! Oficjalnie Linkimaster i Lil Masti powalczą o pas królowej Freak Fights. W stawce znajdują się też pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME oraz wagi OPEN. Już dziś w LV BET możesz typować, która zawodniczka nią zostanie!

Walka o pas królowej: karta walk Fame MMA 15

Walka wieczoru gali Fame MMA 15 niewątpliwie będzie wielkim wydarzeniem. W karcie walk znalazły się też inne ciekawe pojedynki. Jednym z nich będzie walka Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim, a później też z jego ojcem Jackiem Murańskim. Ma to zakończyć konflikt popularnego „Aroya” z całą rodziną Murańskich. Z pierwszym Tańcula zmierzy się na zasadach MMA, z drugim zaś powalczy w rzymskiej klatce. Jacek Murański podczas gali Fame MMA 15 powalczy też z rezerwowym fighterem za Tańculę – „Szalonym Reporterem”. 50-latek stoi przed dużym wyzwaniem!

Ciekawie zapowiada się też drugi w historii Fame MMA pojedynek w formule 2 x 2. Udział wezmą w nim bracia Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak. Na Fame MMA 15 zadebiutuje w sumie ośmiu zawodników. To m.in. Sarius, Franio i Konopskyy.

Karta walk FAME 15

Walka wieczoru: 

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Co-main event: 

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – pojedynek w formule K-1

Pozostałe walki: 

  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – pojedynek bokserski
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka, bez limitu czasowego w klatce rzymskiej w formule MMA
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w klatce rzymskiej w formule MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w klatce rzymskiej w formule MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka na zasadach MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka na zasadach K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka na zasadach K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w formule MMA

Gala Fame MMA 15 będzie transmitowana na oficjalnej stronie internetowej federacji. Do tej pory dostęp do dostęp do streamu online kosztował około 30 złotych.

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 15 w LV BET

W sumie 10 pojedynków w ciągu jednego wieczoru, a do tego w różnych formułach – tak zapowiada się wieczór na gali Fame MMA 15! Do Łodzi przyjadą polscy freak fighterzy oraz ich idole, a Ty możesz poczuć te emocje bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że poznasz ofertę zakładów bukmacherskich LV BET i postawisz swoje szczęśliwe kupony. Możesz to zrobić w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej bukmachera. Sprawdź możliwości i postaw swoje typy bukmacherskie na walkę  Linkimaster vs. Lil Masti  oraz inne pojedynki podczas gali Fame MMA 15 w LV BET!