Gala Fame MMA 17

Gala Fame MMA 17

Przed nami siedemnasta gala organizowana przez Famę MMA. Pierwsza polska organizacja freak fighterów w Polsce nie odpuszcza i szykuje kolejne wyjątkowe wydarzenie. Na razie znamy niewiele szczegółów i niewielu zawodników. Fani jednak nie odpuszczają i sami wskazują, kogo chcieliby zobaczyć. Jak wygląda karta walk Famę MMA 17? Kto powalczy o pas mistrzowski? Poznaj najważniejsze informacje o zbliżającym się wydarzeniu i postaw swoje typy bukmacherskie na to niecodzienne wydarzenie w LV BET!

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 17?

Gala Fame MMA 17 będzie pierwszym wydarzeniem tej organizacji w 2023 r. Jeszcze nie jest znana dokładna data tego wydarzenia. Organizatorzy jej nie ogłosili, a nieoficjalne źródła podają raz luty, raz marzec. Wiadomym jest za to, gdzie wystąpią zawodnicy. Oktagon po raz pierwszy w historii stanie w krakowskiej Tauron Arenie.

Kto weźmie udział w Fame MMA 17?

Na oficjalną kartę walk Fame MMA 17 musimy jeszcze trochę poczekać. Organizator gali przyzwyczaił już fanów, że dozują emocje i odkrywają kolejnych zawodników sukcesywnie przez kilka tygodni przed wydarzeniem. Mówi się, że podczas najbliższej gali do oktagonu wejdzie Mateusz Murański, a jego przeciwnikiem będzie Alan Kwieciński.  Do oktagonu powróci też Arek Tańcula, ale jego rywalem nie będzie Robert Pasut, jak wskazywali kibice. Fani gali na karcie walk Fame MMA 17 chętnie widzieliby również Maksymiliana Wiewiórkę. I ty dobra wiadomość – organizatorzy potwierdzili pojedynek z jego udziałem! Będzie to walka o mistrzowski pas, który obecnie należy do ‚Wiewióra’. Naprzeciw niego stanie właśnie Tańcula.

Na gali Fame MMA 17 powalczyć ma nowy zawodnik federacji, Czarek Jóźwik. Na co dzień jest on członkiem grupy Abstrachuje, a więc jest drugim po Pasucie członkiem tej ekipy, który występuje w Fame MMA. Jeszcze nie wiadomo, kto wejdzie z nim do klatki. Kolejnym nowym fighterem, którego poznaliśmy już na gali Fame MMA 16, jest Robert Karaś. Ultratriathlonista zadebiutuje w walce z Filipkiem. Ten na wspomnianej gali pokonał Daro Lwa. Robert Karaś miał zadebiutować podczas czternastej gali tej organizacji. Na jego przeciwnika wyznaczono. Adama Josefa. Z powodu kontuzji Karaś musiał jednak wycofać się z rywalizacji.

Wśród zawodników siedemnastej gali Fame MMA wymienia się również Nikolę Milanowicia, Nitro, Piotra Szeligę czy Blonsky’iego. Zadebiutować w formule MMA ma też Sebastian Fabijański. Trochę przypadkowo wśród zawodników najbliższej imprezy wymieniony został też Amadeusz Ferrari. Jego udział jest już potwierdzony.

Karta walk

Wciąż czekamy na oficjalne ogłoszenie składu zawodników, którzy wystąpią podczas siedemnastej gali Fame MMA. Obecnie można mówić o sześciu zawodnikach, którzy na niej wystąpią.

Karta walk Fame MMA 17:

  • Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiórka: walka o mistrzowski pas 84 kg.
  • Czarek Jóźwik – ?
  • Filipek – Robert Karaś (niepotwierdzone)
  • Amadeusz Ferrari – ?
  • Sebastian Fabijański – ?

Faworyci gali Fame MMA 17

Fani podkreślają, że w przypadku walki o mistrzowski pas, w której zmierzą się Tańcula i Wiewiór, brak jest wielkich emocji. Pierwszy z zawodników ciężko trenuje i się rozwija. Drugi zapewne znów będzie skłaniał się ku zapasom i będzie chciał ściągnąć przeciwnika do parteru i położyć się na nim. Kto wygra? Przekonamy się już wkrótce!

W pozostałych pojedynkach trudno mówić o faworytach, bo nie znamy jeszcze par, które wejdą do oktagonu.

Gdzie można obejrzeć galę Fame MMA 17

Dotychczasowe transmisje gal Fame MMA można było śledzić w systemie pay-per-view. Najbliższe wydarzenie również można będzie tam śledzić. Dostęp można uzyskać na stronie organizacji famemma.tv. Pamiętaj, że jest on płatny – przed skorzystaniem z transmisji trzeba się zarejestrować i opłacić. Oprócz bieżącej gali można będzie też zobaczyć wcześniejsze imprezy Fame MMA.

Obstawianie Fame MMA 17 w LV BET

Na razie jest więcej niewiadomych o gali niż potwierdzonych faktów. Czy na pewno wystąpi Sebastian Fabijański? Do kogo trafi pas mistrzowski? Śledź informacje na bieżąco i obstawiaj najciekawsze walki w LV BET! Przygotowania do typowania możesz rozpocząć już dziś, a gdy karta walk będzie się zapełniała uzupełniać swoją wiedzę i analizy. Dzięki temu postawisz pewne typy bukmacherskie na Fame MMA w LV BET!

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 17 w LV BET

Legalny bukmacher LV BET towarzyszy gali freak fighterów od samego początku. To właśnie w jego serwisie internetowym i w aplikacji mobilnej znajdziesz zawsze aktualne możliwości obstawiania każdego wydarzenia organizowanego przez Fame MMA. Wystarczy kilka kliknięć, a postawisz swój zwycięski kupon. Jak zakończy się siedemnasta gala tej organizacji? Obstawiaj Fame MMA 17 i wygrywaj!