Promocje w LV BET: Dwie dychy na sporty wirtualne

Promocje w LV BET: Dwie dychy na sporty wirtualne

Dwie dychy na sporty wirtualne to promocja cykliczna, z której można skorzystać w serwisie LV BET co tydzień. Wystarczy uzyskać określony obrót obstawiając zakłady w kategorii sportów wirtualnych, a w prezencie otrzymamy bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na ulubione wirtualki. Sprawdźmy, w jaki sposób działa ta promocja oraz co dokładnie należy zrobić, aby otrzymać bonusowe środki.

Jak działa promocja Dwie dychy na sporty wirtualne?

Sporty wirtualne cieszą się dużą popularnością klientów serwisu bukmacherskiego LV BET. W związku z tym, bukmacher postanowił stworzyć promocje bukmacherskie, dzięki której możliwe będzie uzyskanie dodatkowych środków do wykorzystania na sportach wirtualnych. Zasady tej promocji są niezwykle proste. W ciągu tygodnia należy wykonać obrót 100 PLN obstawiając zakłady z oferty sportów wirtualnych. Po wykonaniu tego zadania, początek nowego tygodnia przywita nas bonusem 20 PLN do wykorzystania na wirtualkach. Bonus jest przyznawany w poniedziałek do godz. 17:00.

Co szczególnie ważne, Dwie dychy na sporty wirtualne to promocja cykliczna, z której możesz skorzystać co tydzień. Warto jednak pamiętać o tym, że przyznane środki podlegają 5-krotnemu obrotowi. Dopiero po spełnieniu warunku obrotu naliczany będzie kolejny obrót 100 PLN potrzebny do uzyskania bonusu na początku nowego tygodnia.

W jaki sposób można wykorzystać otrzymane środki?

Jeśli wypełnisz zadanie promocyjne, w poniedziałek na Twoim koncie pojawi się bonus 20 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych. Tylko w tej kategorii możesz obstawiać zakłady za pieniądze naliczone do Twojego salda bonusowego. Co szczególnie istotne, bonus zostanie doliczony po wykorzystaniu innych środków bonusowych na naszym koncie. Przyznany bonus jest aktywny przez kolejne 30 dni. Biorąc pod uwagę cykliczny charakter tej promocji, jest to prawdziwa gratka dla wszystkich sympatyków sportów wirtualnych w LV BET.

Jakie zakłady znajdziemy w sekcji sportów wirtualnych?

Sporty wirtualne to miejsce, w których możesz obstawiać wydarzenia sportowe rozgrywane pomiędzy wirtualnymi drużynami i zawodnikami. Możemy oglądać realistyczne animacje z przebiegu meczu lub wyścigu, dzięki czemu, ta forma obstawiania jest jeszcze bardziej emocjonująca. Sporty wirtualne to bardzo dynamiczne zakłady, w których czas od zawarcia zakładu do jego rozliczenia to maksymalnie kilka minut. Wśród dostępnych dyscyplin znajdziemy: piłkę nożną, tenis, kolarstwo, żużel, wyścigi psów oraz gonitwy konne.

Jeśli obstawianie sportów wirtualnych jest dla Ciebie interesującą rozgrywką, z całą pewnością przypadnie Ci do gustu cykliczna promocja „Dwie dychy na sporty wirtualne”, dostępna w serwisie LV BET. Zasady są proste: W ciągu tygodnia wydajesz min. 100 złotych na Virtualki, a w kolejny poniedziałek otrzymasz bonus w wysokości 20 złotych.