Promocje w LV BET: Bonus powitalny na Wirtualki

Promocje w LV BET: Bonus powitalny na Wirtualki

LV BET proponuje swoim klientom atrakcyjny bonus powitalny do wykorzystania na sportach wirtualnych. W ten sposób, nowi klienci mogą powiększyć swój budżet o dodatkowe 600 PLN. Promocja ta obowiązuje przy pierwszej wpłacie po zarejestrowaniu konta w serwisie. Jak działa ta oferta promocyjna? Jak odebrać maksymalny bonus na Wirtualki w LV BET?

Jak działa bonus powitalny na Wirtualki?

Sporty wirtualne to emocjonujący dział zakładów bukmacherskich. Możemy tu obstawiać zmagania wirtualnych zawodników oraz drużyn w kilku dyscyplinach sportu. Zakłady są bardzo dynamiczne, a kupon jest rozliczany w przeciągu kilku minut. Przebieg wirtualnego meczu lub wyścigu oglądamy na realistycznej animacji, co dostarcza większych emocji. Nowi klienci w LV BET mogą otrzymać bonus 100% do 600 PLN do wykorzystania w dziale sportów wirtualnych. Jest to oferta powitalna, a zatem, premia jest naliczana po zrealizowaniu pierwszego depozytu.

Jak odebrać bonus powitalny na sporty wirtualne w LV BET?

Pierwszym krokiem jest rejestracja i weryfikacja konta. Następnie, przechodzimy do płatności i zaznaczymy, który bonus chcemy otrzymać. W przypadku pierwszej wpłaty są dwie opcje: „Bonus powitalny 2000 PLN” – jest bo bonus kursowy, w którym można otrzymać 20 PLN oraz mnożnik x100, a także: „Bonus powitalny na Wirtualki 600 PLN”. Jeśli interesuje Cię premia na sporty wirtualne, zaznacz drugą opcję, a następnie ustal kwotę, jaką chcesz wpłacić. Aby skorzystać z promocji, na konto trzeba wpłacić przynajmniej 20 PLN.

Po zaksięgowaniu wpłaty, zostanie ona podwojona (maksymalnie do kwoty 600 PLN). Pieniądze otrzymane w ramach bonusu powitalnego na Wirtualki można wykorzystać wyłącznie w sekcji sportów wirtualnych. Po wykonaniu 6-krotnego obrotu po kursie 1,50, bonus oraz ewentualne wygrane trafią na konto główne, dzięki czemu, będzie je można wykorzystać w dowolny sposób. Bonus będzie aktywny przez 30 dni od momentu zrealizowania pierwszej wpłaty. Sprawdź także bonus bez depozytu!

Bonus powitalny na Wirtualki a pakiet powitalny 3333 PLN

Standardowa oferta powitalna w LV BET zakłada pakiet trzech prezentów: bonus kursowy 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, bonus kursowy 1000 PLN przy drugiej wpłacie oraz zakład bez ryzyka 333 PLN. Czy te promocje się łączą? Jak najbardziej, aczkolwiek przy pierwszej wpłacie gracz musi podjąć decyzję, czy chce otrzymać bonus powitalny w formie kuponu z promocyjnym mnożnikiem, czy też klasyczną premię depozytową do wykorzystania na Sporty Wirtualne. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie okienko przed zrealizowaniem wpłaty. Po skorzystaniu z bonusu powitalnego na Virtualki, wciąż możesz skorzystać z drugiego i trzeciego prezentu wchodzącego w skład pakietu powitalnego.