Counter Strike GO

CS GO, a dokładniej Counter-strike Global Offensive, to typowa gra-strzelanka i idealny sport dla typerów. Nagrodą są naprawdę wielkie pieniądze! Załóż konto i postaw zakład! Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję, w której otrzymujesz od nas 20 PLN bez depozytu!

Zarejestruj się

CS Go gra

E-sporty są obecnie jedną z najważniejszych ofert we wszystkich zakładach bukmacherskich online. Pojawiając się w ich serwisach od razu przyciągają nowych graczy. W ofercie bukmachera można znaleźć co najmniej kilka turniejów na wirtualne gry. Jednym z najważniejszych na świecie jest bez wątpienia CS GO. Jedna runda trwa po 2 minuty. W ramach jednej rozgrywki odbywa się maksymalnie 30 rund. Udział w niej biorą dwie drużyny: terrorystów i antyterrorystów. W każdej z nich znajduje się po 5 graczy. Zadaniem tych pierwszych jest podłożenie bomby w strategicznym punkcie, tych drugich zaś – udaremnienie ich działań. Aby wygrać całą grę trzeba wygrać co najmniej 16 rund. W międzyczasie gracze wykonują też wiele różnych innych ruchów, jak na przykład zakup broni. Mówi się, że najlepsi gracze potrafią wykonać w grze kilkaset ruchów w ciągu minuty.

Jak obstawiać mecze w CS GO

Obstawianie meczy CS GO w brew pozorom nie jest łatwe. Oczywiście możesz to robić na chybił trafił, bez przygotowania. Będzie to jednak całkowity hazard. CS GO to jeden z najczęściej udostępnianych turniejów e-sportowych u bukmacherów online. To wynik jego popularności. Gra ta przyciąga wielu uczestników, ale też widzów. Najlepsi mogą liczyć na wielkie pieniądze. Również w zakładach bukmacherskich.

Zakłady na CS GO możesz zawierać całkowicie w ciemno. Taką możliwość masz przecież w każdym wydarzeniu oferowanym przez bukmachera. Jeśli jednak chcesz zminimalizować ryzyko straty warto podejść do tego profesjonalnie. Betowanie w CS GO typerzy opierają o dogłębną analizę. Warto przyjrzeć się całej drużynie oraz jej poszczególnym członkom. Jeśli się oni zmienią gra drużyny również się zmieni. Trzeba też przeanalizować wcześniejsze wyniki oraz czynności podczas spotkań. Nie bez znaczenia ma też ranga zdarzenia. Te na najwyższym poziomie to walka o grube miliony, a więc zastosowane przez graczy taktyki i umiejętności będą na pewno na najwyższym poziomie, ale też bardzo nieprzewidywalne.

Jeśli zastanawiasz się, jak obstawić mecze w CS GO pamiętaj, że w gruncie rzeczy to zdarzenie losowe. To typowe zakłady bukmacherskie. Nie ma więc 100% możliwości przewidzenia wygranej. Nie zwlekaj. Postaw zakład już dziś i zgarnij wygraną!

Counter Strike