Turniej CCT Global Finals 2024 | LV BET Blog

INTERNETOWY TURNIEJ CCT GLOBAL FINALS 2024

Rusza CCT Season 1 Global Finals. W rywalizacji udział weźmie polskie ENCE. Kto będzie najlepszy w tej grze i sięgnie po końcowy triumf w turnieju? Poznaj najważniejsze informacje o rywalizacji i obstawiaj Counter Strike: Global Offensive w zakładach bukmacherskich LV BET.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE TURNIEJU CCT GLOBAL FINALS

Turniej CCT Global Finals 2024 | LV BET Blog16 drużyn, w tym Astralis, ENCE, Fnatic, Team Liquid i Eternal Fire, będzie rywalizować o zwycięstwo i pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów. Za wygraną czterech meczów bo3 i jednego bo5 na uczestników czekać będzie 250 tysięcy dolarów!

Tegoroczne mistrzostwa w Counter Strike: Global Offensive zapowiadają się bardzo dynamicznie. Każda przegrana będzie oznaczała odpadnięcie z rywalizacji.

CCT Season 1 Global Finals rozpocznie się od fazy grupowej. Uczestnicy będą podzieleni na 4 grupy, a w jednej z nich znajdzie się polski zespół ENCE. Zagra w grupie B i ma spore szanse na awans do play-offów. Najciekawsza rywalizacja zapowiada się w grupie D.

Sprawdź aktualne bonusy bukmacherskie bukmachera LV BET!

KIEDY ZOSTANIE ROZEGRANY TURNIEJ CCT GLOBAL FINALS 2024

Turniejowe zmagania w ramach CCT Global Finals 2024 dla Counter Strike 2 rozpoczną się 16 maja, a zakończą 23 maja 2024 r.

PULA NAGRÓD W CCT GLOBAL FINALS 2024

16 uczestników powalczą w turnieju o pulę nagród w wysokości 500 tys. dolarów. Jest ona bardzo atrakcyjna, co oznacza, że walka będzie bardzo zacięta.

LISTA UCZESTNIKÓW TURNIEJU CCT GLOBAL FINALS 2024

Uczestnicy zmagań podejdą do rywalizacji podzieleni na cztery grupy. Będą to:

 • grupa A: Aurora Gaming, Eternal Fire, Paricision, SAW
 • grupa B: ENCE, Fnatic, Gaimin Gladiators, GamerLegion
 • grupa C: AMKAL Esports, OG, paiN Gamig, Team Liquid
 • grupa D: Astralis, BetBoom Team, BIG, MIBR. 

Na kogo warto zwrócić uwagę? Na liście uczestników nie brakuje najlepszych zespołów esportowych.

Na uwagę zasługuje m.in. Astralis, które rozegrało swój ostatni oficjalny mecz 11 maja 2024 r. W zespole adaptuje się dev1ce i z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej. Drużyna zajęła 3. i 4. miejsce na IEM Chengdu 2024 i ESL Pro League Season 19, co oznacza powrót do wcześniejszej formy. Eksperci wskazują, że Astralis ma szansę nawet na grę w finale mistrzostw.

Znacznie mniej można spodziewać się po Team Liquid, w którym sytuacja wydaje się bardziej złożona. Drużyna nie zakwalifikowała się do Majora, ale też do wielu innych turniejów. Największym wyzwaniem stojącym przed cadiaN jest obecnie zbudowanie struktury drużyny.

Fnatic za po raz pierwszy wystąpi w odnowionym składzie, więc ich forma i możliwości są niewiadomą. Tym bardziej, że drużyna nadal jest w procesie restrukturyzacji. Mimo to powinna dostać się przynajmniej do fazy play-off turnieju.

Polscy kibice najmocniej trzymają kciuki za występy ENCE. Po niepowodzeniu na Majorze, Skyesports Masters 2024 i ESL Pro League Season 19, mówiło się o zmianach w składzie drużyny, a szczególnie o odejściu dychy i hadesa. Młodzi gracze najprawdopodobniej nie radzą sobie z presją podczas walki z rywalami na najwyższym poziomie. Eksperci podkreślają, że mimo to podczas CCT Global Finals 2024 ENCE pod przewodnictwem gla1ve’a ma szansę na zabłyśnięcie. Kluczowe będzie przejście do play-offów.

A jak Eternal Fire? Ten zespół przeszedł dwie fazy PGL Major Copenhage 2024. Dopiero w ćwierćfinałach zatrzymali go przyszli mistrzowie Majora, Natus Vincere. Na EPL S19 turecka drużyna jednak nie była już tak kreatywna i nie doszła nawet do fazy play-off. Nie jest ona faworytem turnieju, ale może pokazać w turnieju pazur.

TYPY I ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA TURNIEJ CCT GLOBAL FINALS

Chcesz przyłączyć się do turniejowej rywalizacji? Nie musisz od razu rozpoczynać kariery zawodnika esportowego. Spróbuj najpierw swoich sił w zakładach bukmacherskich LV BET. Wejdź do serwisu internetowego lub korzystaj z aplikacji mobilnej, którą wcześniej musisz zainstalować na swoim urządzeniu. Znajdziesz tam szeroki wybór dyscyplin i wydarzeń. Oczywiście nie może wśród nich zabraknąć zakładów na CCT Global Finals! A turniejowe mecze otrzymasz kilkadziesiąt możliwości obstawiania, w tym rynki na zwycięzcę, na wynik, handicapy, poszczególne rundy czy mapy. Znajdź najbardziej atrakcyjne i postaw swoje typy na e-sport już dziś!

FAWORYCI CCT GLOBAL FINALS 2024

Kim są faworyci w poszczególnych meczach? Przeanalizuj typy bukmachera LV BET i postaw swoje szczęśliwe kupony już dziś!

 • PARIVISION – Aurora Gaming 2.35-1.5
 • Fnatic – ENCE eSports 1.65-2.1
 • GamerLegion – Gaimin Gladiators 1.65-2.1
 • AMKAL – paiN Gaming 1.98-1.72
 • Team Liquid – Team OG 1.3-3.1
 • Astralis – BIG 1.16-4.4
 • BetBoom Team – MIBR 2.12-1.63

ESPORT W LV BET

Z roku na rok rozgrywki esportowe przyciągają coraz szersze grono kibiców. Dziś zmagania sportowe toczące się na ekranie komputera są tak samo popularne, co tradycyjne sporty. Podobnie również podstawą przygotowania do typowania jest dokładna analiza bukmacherska. Pod uwagę warto wziąć jak najwięcej czynników mogących mieć wpływ na zakończenie każdego meczu. Poznanie drużyn i ich zawodników to podstawa. Liczy się ich poziom, ale również zgranie. Ważna jest forma, a nawet samopoczucie danego dnia. Sprawdź też kalendarz zawodów, bo nawał występów i konieczność podróży po całym świecie może negatywnie wpłynąć na dyspozycję. Pamiętaj, że każdy typer musi zaleźć własny sposób na przeprowadzenie analizy i zminimalizowanie ponoszonego podczas typowania ryzyka.  Podejmij ryzyko i obstawiaj Couter Strike: GO w LV BET już dziś!