Gry karciane w ofercie zakładów bukmacherskich

Zakłady na gry karciane to innowacyjna opcja, która pojawiła się w ofercie legalnych bukmacherów w 2020 roku. W ramach tej usługi, gracz może obserwować i obstawiać przebieg gry karcianej prowadzonej przez prawdziwego krupiera lub krupierkę. Najpopularniejsze gry karciane dostępne w tej sekcji zakładów bukmacherskich to: poker, blackjack, wojna oraz baccarat. Nowa sekcja zakładów spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Wszystko za sprawą dynamicznego i emocjonującego charakteru zakładów bukmacherskich na gry karciane.

Zarejestruj się

Na czym polegają gry karciane u bukmacherów?

Po włączeniu wybranej gry, klient bukmachera może obserwować rozgrywkę prowadzoną przez prawdziwego krupiera. Nie bierze przy tym bezpośredniego udziału w grze. Jest jedynie obserwatorem, który może wytypować wynik gry pomiędzy wirtualnymi uczestnikami przy stole. Weźmy chociażby poker online, w którym obserwujemy klasyczną rozgrywkę opartą o zasady Texas Holdem. Typerzy mogą wytypować, który gracz ich zdaniem uzyska najsilniejszy układ, a także obstawić konkretny układ (np. strit lub kareta), który okaże się zwycięski w aktualnym rozdaniu.

Wiele osób zastanawia się, jak obstawiać gry karciane. To bardzo proste. Pod ekranem dostępne są kursy, które odpowiadają poszczególnym wynikom rozdania. Gracz wybiera scenariusz, który jego zdaniem jest najbardziej prawdopodobny. Jedno rozdanie trwa ok. minuty, dzięki czemu, jest to bardzo dynamiczna i ekscytująca forma zakładów. Czy trzeba znać zasady poszczególnych gier? Nie jest to konieczne, aczkolwiek warto poświęcić kilka minut na zrozumienie podstawowych zasad, np. jakie są układy kart w pokerze lub jak obliczać układ w blackjacku.

Zakłady bukmacherskie na gry karciane

Zakłady wzajemne na gry karciane to całkowicie legalna usługa, którą znajdziemy w ofercie polskich bukmacherów. Znajdziemy tu wirtualny poker, emocjonujący bakarat online, a także prostą i nieskomplikowaną wojnę. Typerzy są obserwatorem rozgrywki i mogą obstawić zakłady bukmacherskie na przypuszczalne rezultaty aktualnie rozgrywanego rozdania. Wirtualne gry karciane zawitały w branży bukmacherskiej całkiem niedawno, a już teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów innowacyjnych funkcji w świecie bukmacherki.

Gry karciane

Zakłady bukmacherskie na gry karciane w LV BET

Zakłady na gry karciane w błyskawicznym tempie zyskały dużą popularność wśród graczy w Polsce. To niezwykle dynamiczna, a zarazem emocjonująca gałąź bukmacherski, w których rozgrywka w najpopularniejsze gry karciane została połączona z zakładami bukmacherskimi. Warto na wstępie zaznaczyć, że gracz nie będzie bezpośredniego udziału w rozgrywce, a jest jedynie obserwatorem, który może wytypować wyniki partii prowadzonej przez prawdziwego krupiera na żywo. Jak działają zakłady bukmacherskie na gry karciane? Jak obstawiać konkretne gry?

Rodzaje gier karcianych

Na przestrzeni wieków opracowano tysiące różnorodnych gier karcianych. Rozrywka zbliżona do dzisiejszej gry w karty była znana już w X wieku. Pierwsze gry wywodzą się z Chin. Warto zauważyć, że rodowód niektórych gier nie jest zakorzeniony w rozrywce, ale wróżbach i horoskopach. Intensywny rozwój gier karcianych nastąpił w XIX wieku, kiedy to zaczęły powstawać pierwsze kasyna. Jeśli chodzi o typowe gry hazardowe, trzy najpopularniejsze rodzaje to: poker, blackjack oraz baccarat. Jeśli chodzi o gry karciane zakłady, dużym zainteresowaniem cieszy się również znana i lubiana wojna. To właśnie cztery z wyżej wymienionych gier można obstawiać w ofercie bukmachera.
Na wstępie warto zaznaczyć, że obstawianie gier karcianych jest rozrywką w stu procentach legalną. Gracz nie bierze bowiem bezpośredniego udziału w rozgrywce prowadzonej przez krupiera. Obserwuje jedynie rozgrywkę między krupierem, a wirtualnymi graczami przy stole. Przedmiotem tej sekcji jest obstawianie zakładów na wyniki poszczególnych partii.
Gry karciane dostępne w sekcji bukmacherskiej zostały odpowiednio zmodyfikowane, tak, aby zapewnić graczom więcej emocji. Oczywiście wciąż bazują one na klasycznych zasadach, a rozgrywka jest prowadzona z zachowaniem najważniejszych reguł. Zakłady wzajemne na gry karciane bardzo szybko stały się popularną rozrywką w naszym kraju. Przypomnijmy, że do dyspozycji graczy pragnących typować wyniki rozgrywki karcianej pozostają następujące gry: poker, bakarat, blackjack oraz wojna. Z poniższych akapitów dowiesz się, jak obstawiać gry karciane w LV BET, a także, czym różni się obstawianie poszczególnych gier karcianych.

Czym są zakłady na gry karciane?

To stosunkowo młoda sekcja bukmacherska, która na polskim rynku pojawiła się w 2020 roku. Nowa funkcja szybko spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i stała się jednym ze standardów w ofercie bukmacherów. Także legalne zakłady bukmacherskie LV BET dołączyły do grona serwisów oferujących wirtualne gry karciane. Zapewne zastanawiasz się, na czym właściwie polega ten specyficzny rodzaj zakładów bukmacherskich.
Po wybraniu gry, gracz obserwuje rozgrywkę prowadzoną przez prawdziwego krupiera lub krupierkę. Na ekranie pojawiają się różne rodzaje zakładów. Kursy zakładów są zgodne z prawdopodobieństwem, że konkretny wynik faktycznie będzie miał miejsce w kolejnym rozdaniu. Usługa ta jest dostarczana przez zewnętrze podmioty, które specjalizują się w produkcji gier dla branży hazardowej. W większości przypadków, krupier lub krupierka prowadzi rozgrywkę w języku angielskim. Biegła znajomość języka nie jest jednak konieczna, aby obstawiać gry karciane. Zasady są bowiem bardzo intuicyjne, dzięki czemu, wystarczy bacznie obserwować przebieg rozgrywki.
Gry karciane u bukmacherów cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony kolejnych graczy. To sprawia, że nowa sekcja rozwija się w dynamicznym tempie, oferując szerszy zakres zakładów. Obecnie, gracze mogą typować, kto wygra kolejne rozdanie, ale również, jaka karta lub układ pojawią się na stole. Duża swoboda w typowaniu sprawia, że obstawianie gier karcianych jest rozrywką niezwykle prostą, a zarazem bardzo emocjonującą.

Na czym polegają zakłady bukmacherskie na gry karciane

Gracz dołącza do wirtualnego stołu po wyborze interesującej go gry. Na ekranie pojawi się stół, za którym zasiada prawdziwy krupier lub krupierka odpowiedzialni za prowadzenie rozgrywki. Wirtualne gry karciane oznaczają, że gracz nie bierze bezpośredniego udziału w rozgrywce. Nie mamy wpływu na to, co dzieje się przy stole, nie bierzemy udziału w licytacjach, nie rywalizujemy z krupierem. Gracz jest jedynie obserwatorem, który przygląda się tej rozgrywce i może postawić zakłady na wynik oraz konkretny przebieg kolejnych rozdań.
Na ekranie dostępne są kursy na gry karciane. Na dole zazwyczaj obstawiamy wynik partii: czy wygra ją krupier czy też wirtualny gracz? Po bokach znajdziemy zakłady specjalne, które pozwalają graczom dużo dokładniej typować to, co wydarzy się na stole. W ten sposób możemy obstawić, że w kolejnym rozdaniu pojawi się konkretna karta lub układ (w przypadku pokera). Gracz w zasadzie nie musi znać zasad gier karcianych, ponieważ system obstawiania zakładów jest bardzo intuicyjny. Niemniej jednak, warto poznać podstawowe zasady. Poniżej przybliżmy specyfikę konkretnych gier dostępnych w ofercie bukmachera LV BET.

Zakłady na gry karciane online

Zakłady bukmacherskie na gry karciane łączą w sobie elementy gry w karty z obstawianiem zakładów. Nowa funkcja cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju, gdzie obowiązująca ustawa hazardowa nie pozwala zakładom bukmacherskim na oferowanie innych gier hazardowych. W tym miejscu warto jeszcze raz podkreślić, że zakłady wzajemne na gry karciane są jak najbardziej legalne, ponieważ gracze nie biorąc bezpośredniego udziału w rozgrywce, a jedynie obstawiają jej przebieg. Biorąc pod uwagę, że jest to stosunkowo młoda sekcja, wciąż wielu graczy zadaje pytanie o to, jak obstawiać gry karciane w serwisie bukmacherskim.
Sposób obstawiania gier karcianych u bukmacherów rożni się przede wszystkim specyfiką gry. Inaczej obstawia się zakłady na wojnę, baccarata i blackjacka, w których wirtualny gracz rywalizuje z krupierem, a inaczej na pokera, gdzie wirtualni gracze rywalizują między sobą. Jak już mówiliśmy, gry karciane u bukmacherów działają w sposób prosty i intuicyjny, co sprawia, że gracze nie muszą znać zasad rozgrywki. Niemniej jednak, aby karciane zakłady oferowały większą dozę emocji, warto poznać przynajmniej podstawowe reguły najpopularniejszych gier.

Jak obstawiać zakłady na wojnę?

Najprostszą grą karcianą w ofercie bukmachera LV BET jest wojna. Reguł rej gry nie musimy chyba szerzej opisywać. W każdym rozdaniu krupier rozdaje jedną kartę sobie i wirtualnemu graczowi naprzeciwko. Typerzy mogą obstawić, kto wygra rozdanie: krupier czy gracz? Istnieje również opcja remisowa, czyli wojna, która następuje, jeśli karty krupiera i gracza są takie same. W przypadku wojny w odmianie bukmacherskiej, nie następuje tu popularna „dogrywka”. Gracze, którzy obstawili opcję: „wojna” wygrywają, a partia dobiega końca. Do gry używa się zwykle kilku talii kart.
Warto również wspomnieć, że wojna gra umożliwia nam obstawianie zakładów pobocznych. Gracz może wskazać czy karta krupiera lub gracza będzie czerwona lub czarna. Do tego dochodzą zakłady specjalne po wyższym kursie, np. wygrana krupiera kartą trefl. Dzięki zakładom specjalnym, nawet bardzo prosta wojna gra karciane staje się dużo bardziej emocjonująca i ciekawa.

Jak obstawiać zakłady na pokera?

Ogromną popularnością cieszą się zakłady bukmacherskie na pokera. Gra jest prowadzona zgodnie z zasadami Texas Holdem, a zatem, każdy gracz przy stole otrzymuje po dwie karty. W tym momencie możemy już obstawiać pierwsze zakłady. Gracze będą mieli jeszcze dwie szanse na obstawianie zakładów. na poker układy. Krupier na środku stołu wykłada na początek flop (trzy karty wspólne), następnie turn (czwarta karta) oraz river (piąta karta). Po wyłożeniu ostatniej karty znamy już wyniki i wiemy, które zakłady okazały się trafione.
Poker w wydaniu bukmacherskim możemy obstawiać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wytypowanie gracza, który ma największą szansę na zwycięstwo. Możemy również wytypować układ kart w pokerze, który okaże się zwycięski. Mamy do wyboru dziesięć opcji: Wysoka Karta (wygrywa gracz dysponujący wyższą kartą), Para, Dwie Pary, Trójka, Strit (sekwens pięciu kolejnych kart), Kolor (pięć kart w tym samym kolorze: pik, trefl, karo lub kier), ful (para i trójka), kareta (cztery karty o tej samej wartości), poker (strit w kolorze) oraz poker królewski (od 10 do asa). W odmianie Texas Holdem, zwycięskie układy buduje się z dwóch kart własnych oraz pięciu kart wspólnych.
Wirtualny Poker wymaga zatem znajomości podstawowych zasad. Gracz musi znać układy oraz sposób, w jaki układ jest budowany. Jeśli chodzi o typowanie zwycięstwa graczy, tutaj wszystko opiera się tak naprawdę na rachunku prawdopodobieństwa. Nie zmienia to jednak faktu, że czasami jedna karta może diametralnie odwrócić sytuację na stole. To sprawia, że poker online dostępne na zakładach bukmacherskich cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony fanów.

Jak obstawiać zakłady na bakarata?

Jedną z najprostszych gier karcianych jest bakarat, znany również jako baccarat lub punto banco. W tej grze, wirtualny gracz rywalizuje z krupierem, podczas gdy my możemy obstawiać zakłady karty na przebieg rozgrywki. Celem gry jest obstawienie, kto wygra rozdanie: bankier (w osobie krupiera) czy wirtualny gracz. Możliwy jest także remis. Gracz i krupier otrzymują po dwie karty. Celem jest ułożenie układu o wartości 9 punktów. Karty 2-9 są liczone zgodnie z przypisanymi cyframi, 10 i figury są liczone jako 0, natomiast as to 1 punkt. W przypadku, gdy wartość układu jest wyższa niż 10 punktów, wówczas liczy się cyfra jedności. Przykładowo, karty 7+8 dają wynik 15. Wynik końcowy w bakaracie to 5.
Podobnie jak w przypadku wojny, gry karciane typowanie daje nam możliwość obstawiania zakładów specjalnych, np. na to jakie karty pojawią się na stole lub jaki układ okaże się zwycięski. Omawiając najwulgarniejsze gry karciane o charakterze hazardowym, baccarat często jest wymieniany w czołówce, ze względu na bardzo proste zasady i dynamiczną rozgrywkę. Wystarczy jedynie zrozumieć, w jaki sposób obliczane są układy w tej grze.

Jak obstawiać zakłady na blackjacka?

W ofercie bukmachera LV BET dostępny jest również wirtualny blackjack. To kolejna z gier, w których wirtualny gracz gra przeciwko krupierowi w dynamicznej i prostej grze. Gracz i krupier otrzymują na początku po dwie karty, ale tylko jedna karta po stronie krupiera jest odsłonięta. Celem gry jest zbudowanie układu o wartości 21 punktów lub jak najbardziej zbliżonego do tej wartości. Należy jednak pamiętać, że przekroczenie wartości 21 punktów to tzw. Bust, który oznacza automatyczną przegraną. Gracz i krupier dobierają karty jedynie do uzyskania dolnego limitu układu. Blackjack zasady są bardzo proste, niemniej jednak, wielu graczy bazuje na regułach opisanych w podstawowej strategii gry. Jej zasady są oparte na rachunku prawdopodobieństwa.
Wybierając zakłady na blackjack, gracz powinien znać zasady obliczania wartości układu. Karty od dwójki do dziesiątki są liczone zgodnie z przypisaną im wartością. Figury (walet, dama, król) są liczone jako 10 punktów w tradycyjnym blackjacku lub jako 2, 3 lub 4 punkty w odmianie oczko. As jest liczony jako 1 lub 11 punktów w zależności od tego, co jest bardziej opłacalne.
Jakie zakłady bukmacherskie oferuje graczom blackjack online? Możemy wytypować zwycięstwo wirtualnego gracza, krupiera lub remis, który w przypadku blackjacka zdarza się dość rzadko. Ponadto, możemy wytypować jeden z kilku scenariuszy: wygraną klasycznym blackjackiem (21 punktów), wygraną dwoma lub trzema kartami, wygraną perskim oczkiem (dwa asy liczone jako 22 punktów to jedyny układ powyżej 21, który nie kończy się bustem) lub Bust czyli spalenie kart po stronie gracza.

Co oferują graczom zakłady na gry karciane?

Gry karciane u bukmacherów stają się powoli ważnym standardem w ofercie, obok zakładów sportowych, zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych. To innowacyjny system, który łączy dynamiczne i szybkie gry karciane z mechanizmem obstawiania zakładów bukmacherskich. W serwisie LV BET, do dyspozycji graczy pozostają obecnie następujące gry karciane: poker, wojna, blackjack oraz baccarat. Zasady każdej z tych gier oznaczają nieco inne rodzaje zakładów bukmacherskich, jakie możemy wytypować w trakcie rozgrywki.
Aby obstawiać gry karciane, gracze nie muszą znać zasad, choć w przypadku takich gier jak poker czy blackjack, znajomość podstawowych reguł jest przydatna. Dzięki temu, bukmacherzy gry karciane automatycznie stają się dużo bardziej emocjonujące. Biorąc pod uwagę, w jak szybkim tempie rośnie popularność tej sekcji bukmacherskiej, możemy śmiało zakładać, że bukmacher karty będą na bieżąco poszerzane o nowe funkcje i zakłady poboczne. Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia od tradycyjnych zakładów bukmacherskich i sportowych, gry karciane typowanie może być doskonałą aktywnością poboczną.