Najpopularniejsze gry karciane w zakładach bukmacherskich

Najpopularniejsze gry karciane w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie LV BET oferują wyjątkowe możliwości – typuj gry karciane i świetnie się baw! Rozgrywki te dają wiele możliwości obstawiania. Sprawdź je już dziś i postaw swój szczęśliwy kupon!

Gry karciane od wieków cieszą się popularnością wśród graczy na całym świecie. Klasyczne rozgrywki, jak poker, blackjack, ruletka, baccarat czy wojna są znane i lubiane również przez graczy zakładów bukmacherskich.

Jak typować gry karciane?

Na pewno oprócz szczęścia przyda się znajomość zasad rozgrywek. Dzięki temu typer będzie znał możliwości, które stoją przed uczestnikami rozgrywki. Na pewno ułatwi to typowanie w zakładach bukmacherskich LV BET.

Oglądając pojedynek pokera jako typer dostajesz możliwość postawienia szeregu ciekawych zakładów bukmacherskich. Pamiętaj, że nie uczestniczysz w rozgrywce jako czynny gracz, a jedynie możesz typować przyszłe wydarzenia na stole. W grze w pokera uczestniczy sześciu graczy, a każdemu z nich krupier rozdaje po 12 kart. To z nich trzeba stworzyć jak najmocniejszy układ, który wygra. Typerzy zaś mogą obstawiać m.in. właśnie uzyskane przez graczy układy czy szansę na zwycięstwo od pierwszego rozdania.

Blackjack to kolejna gra, której zasady znają chyba wszyscy. Oglądając pojedynek w zakładach bukmacherskich zobaczysz dwóch graczy i ich karty. To oni będą prowadzili rozgrywkę, a Ty będziesz miał szansę typowania jej przebiegu już od początku. Będziesz mógł więc postawić kupon wskazując, kto wygra rozdanie czy z iloma kartami nastąpi wygrana lub z iloma punktami. Dokładne możliwości sprawdź w serwisie internetowym LV BET.

Mówi się, że nie ma kasyna bez ruletki, a teraz również nie ma bez niej zakładów bukmacherskich! Stół i koło do gry to najbardziej charakterystyczne elementy, które wykorzystywane są podczas rozgrywki. Gracz ma do wyboru wiele możliwości obstawiania, podobnie jak typer w zakładach bukmacherskich. Co więc można wskazać? Na przykład numer pola, na którym zatrzyma się kulka czy jego kolor. Kupon może też obstawiać gracza, który wygra czy całe grupy cyfr. W zakładach bukmacherskich LV BET możesz po części poczuć się jak w kasynie.

Baccarat to kolejna gra karciana, która na świecie zdobyła szerokie grono fanów. W rozgrywce udział biorą dwie strony: gracz i krupier. Ten drugi rozdaje po jednej karcie. Celem zaś jest zebranie na kartach liczby dziewięć lub zbliżonej do niej. Jeśli gracze zdobędą taką samą liczbę punktów następuje remis. Każda karta ma przypisaną wartość liczbową, z wyjątkiem Asa, który może oznaczać zarówno 1 jak i 10. A jakie zakłady mogą stawiać typerzy?  Podstawowe to zakład na zwycięzcę – gracza lub krupiera oraz czy dojdzie do remisu. Poza tym można obstawiać, czy na stole pojawi się więcej kart w kolorze czerwonym czy czarnym lub jaka będzie kolejna karta odkryta przez uczestnika.

Wojna to jedna z najłatwiejszych gier karcianych, którą zna każdy. Talię dzieli się na dwie części, rozdaje graczom i rozpoczyna się pojedynek, czyli tytułowa wojna. Wygrywa najsilniejsza karta, którą gracze wyłożą na stół. W zakładach bukmacherskich wojna odbywa się pomiędzy graczem a krupierem, a typer stawia zakłady na przyszłe wydarzenia w ich rozgrywce. Możliwości typowania jest więc wiele, bo przy każdym wyłożeniu kart na stół. Podstawowe możliwości to wskazanie zwycięstwa gracza, zwycięstwa krupiera lub rozpoczęcie wojny. Dodatkowo można postawić kupon na np. kolor, nominał czy figurę gracza lub krupiera.

Zakłady na gry karciane w LV BET

Gotowy na duże emocje? Wybierz serwis internetowy legalnego bukmachera LV BET i typuj swoje ulubione gry karciane! Przekonaj się, że obstawianie ich jest równie ciekawe, jak czynna gra. Dzięki LV BET masz tą możliwość na wyciągnięcie ręki.

Leave a Comment