Gry karciane a zakłady bukmacherskie

Gry karciane a zakłady bukmacherskie

Legalny bukmacher LV BET wprowadził do swojej oferty nowy rodzaj zakładów – gry karciane online! W ostatnim czasie można zaobserwować znaczny wzrost ich popularności w Polsce, a więc nie mogło ich zabraknąć w naszym serwisie internetowym. Poznaj możliwości typowania i postaw swój szczęśliwy kupon na ruletkę, baccarata czy wojnę. Zainteresowany? Tej oferty nie możesz ominąć!

Do tej pory gry karciane były dostępne jedynie w kasynach. Nie każdy jednak jest wytrawnym graczem, a jedynie bystrym obserwatorem. Jeśli do nich należysz, musisz poznać nasze zakłady bukmacherskie na gry karciane. To świetna zabawa dostępna na wyciągnięcie ręki!

Jak działają gry karciane w zakładach bukmacherskich LV BET?

Dzięki transmisji wideo będziesz mógł obserwować stół, na którym rozgrywana jest gra karciana. Jaka? Do wyboru masz wszystkie najpopularniejsze rozgrywki, m.in. poker, blackjack, ruletkę czy baccarata. Typerzy nie biorą udziału czynnie w grze, a ich zadaniem jest jedynie przewidzieć kolejny ruch w rozgrywce. Transmisje w systemie LV BET są dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Możesz więc rozpocząć zabawę w dowolnym czasie! Pamiętaj, że na żadnym etapie gry nie jesteś czynnym jej graczem, a jedynie obserwatorem.

Zakłady bukmacherskie na gry karciane

Zastanawiasz się, jakie zakłady bukmacherskie można postawić na gry karciane? To zależy od rozgrywki. W wojnie na przykład dostępne są trzy podstawowe typy zakładów – wygrana gracza, wygrana krupiera oraz dojście do wojny. Typer może też określić kolor, nominał, figurę kart gracza czy krupiera. Wybierając pokera możesz obstawiać między innymi szansę na zwycięstwo od pierwszego rozdania, czy też wytypować układ (poker, kareta, full, kolor, strit, trójka, dwie pary czy jedna para). W baccaracie zaś również jest możliwość obstawiania zwycięstwa gracza, zwycięstwa krupiera lub remisu. Bardziej szczegółowe zakłady dotyczą m.in. ilości wyłożonych na stół kart w kolorze czerwonym lub czarnym czy wskazaniu, jaka będzie następna wyłożona podczas rozgrywki karta. Aby poznać wszystkie możliwości typowania wejdź do serwisu internetowego lub skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET.

Czy gry karciane w LV BET są legalne?

LV BET to legalny bukmacher i wszystkie oferowane przez niego zakłady bukmacherskie są zgodne z obowiązującym prawem. Po zmianie ustawy hazardowej w 2017 r. nielegalna stała się gra w kasynach internetowych innych niż posiadających zezwolenie ministerstwa finansów. W praktyce oznacza to, że dla Polaków legalne jest tylko jedno kasyno. LV BET jednak nie oferuje rozgrywki w gry karciane, a jedynie obstawianie przebiegu gry innych zawodników. Typowanie ich przebiegu nie łamie więc przepisów, bo typer ogranicza się jedynie do stawiania zakładów bukmacherskich. Można więc to porównać do typowania przyszłych scen w oglądanym filmie. Gry karciane w LV BET są więc całkowicie legalne i możesz korzystać z nich bez ograniczeń.

Najlepsze zakłady bukmacherskie tylko w LV BET!

Bukmacher LV BET zapewnia dostęp do najlepszej oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo epidemii i ograniczonych wydarzeń sportowych w serwisie internetowym i aplikacji każdy ma do wyboru szeroki wachlarz wydarzeń niezależnych od sytuacji na świecie, m.in. zakładów bukmacherskich na sporty wirtualne czy nowy rodzaj zakładów, czyli właśnie na gry karciane. Te ostatnie na pewno przypadną do gustu wielbicielom gier. Poznaj możliwości typowania i postaw swój szczęśliwy kupon już dziś. Zakłady bukmacherskie LV BET czekają właśnie na Ciebie!