Golden Race – wirtualne wyścigi psów

Golden Race – wirtualne wyścigi psów

Golden Race – wirtualne wyścigi psów są już dostępne w LV BET! To świetna zabawa nie tylko dla fanów czworonogów. Dzięki najwyższej jakości transmisji wirtualne wydarzenia do złudzenia przypominają te prawdziwe i pozwalają poczuć się jak na prawdziwym torze. Poznaj możliwości typowania zakładów bukmacherskich na wirtualne wyścigi psów i postaw swoje szczęśliwe kupony.

Kolebką zakładów bukmacherskich, również tych stawianych na wyścigi psów, jest Anglia. W serwisie LV BET możesz wybierać pomiędzy wydarzeniami odbywającymi się na dwóch torach: London Stadium lub na Manchester Stadium. Każde wirtualne wydarzenie odbywa się więc w określonej scenerii, ale to jedyna stała podczas tych wyścigów. Pozostałe wydarzenia się zmieniają i to właśnie ich przebieg możesz typować w LV BET.

Zakłady bukmacherskie na wyścigi psów

Golden Race stworzył wyjątkowe wydarzenia, a LV BET dostosował do nich najlepszą ofertę zakładów bukmacherskich online.  W wirtualnej rzeczywistości masz dokładnie te same możliwości, jakie stwarzają realne wyścigi psów. Każda gonitwa trwa trwają około dwóch minut i jest to czas, w którym możesz nie tylko oglądać transmisję, ale przede wszystkim stawiać swoje kupony. Co ważne – wyścigi psów następujące po sobie nie są w żaden sposób związane, a więc nie musisz znać ich przebiegu. Za każdym razem pobiegną inne psy, o innych umiejętnościach i osiągach. Nie możliwe? Przekonaj się w serwisie LV BET!

Oto najpopularniejsze zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Golden Race:

  • WIN – zakład, w którym typer wskazuje zwycięskiego psa w danym wyścigu
  • PLACE – polega na wytypowaniu psa, który w wyścigu zajmie miejsce 1 lub 2
  • SHOW – to zakład podobny do place, z tym że typer wskazuje psa, który zajmie 1, 2 lub 3 miejsce na mecie
  • FORECAST – zakład na dwa psy, które będą najlepsze. Chodzi o wskazanie dokładnej kolejności, który będzie pierwszy, a który drugi
  • QUINELLA – zakład bardzo podobny do wcześniejszego, z tym że typer wskazuje dwa zwycięskie psy, bez określania ich pozycji
  • TRICAST – zakład typujący trzy psy, które zajmą kolejno miejsca 1, 2 i 3.
  • Poniżej/powyżej – zakład, w którym typer wskazuje numer psa w danym wyścigu, ale ograniczając się do dwóch grup: powyżej, czyli 4, 5, 6 lub poniżej, czyli 1, 2, 3.
  • Parzyste/nieparzyste – zakład podobny do wcześniejszego.  Parzyste to oczywiście psy z numerami 2, 4, 6 oraz nieparzyste – 1, 3, 5.

Jak typować wirtualne sporty w LV BET?

Liczy się przede wszystkim szczęście – bez niego trudno jest wygrać w zakładach bukmacherskich. W typowaniu wirtualnych sportów nie sprawdzą się klasyczne systemy, ale zawsze można stworzyć swój. Przygotowanie się do postawienia kuponu zależy od wydarzenia. Przy niektórych bukmacher udostępnia dane do analizy, inne jednak ich nie posiadają. Co ważne, każde wyścigi psów Golden Race jest niezwiązane z poprzednim. Nie musisz więc obserwować wielu wyścigów i możesz dołączyć do zabawy w dosłownie każdym momencie!

Zakłady na wirtualne sporty w LV BET

Serwis legalnego bukmachera LV BET jest dostępny przez całą dobę oferując szeroki wybór wirtualnych sportów. Bukmacher rozpoczął współpracę z Golden Race – twórcą i globalnym dostawcą nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu masz pewność, że niezależnie od sytuacji na świecie w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET zawsze znajdziesz szeroką ofertę najlepszych zakładów bukmacherskich na wirtualne sporty! To nie tylko wyścigi psów, ale też wyścigi koni i piłka nożna. Postaw swój szczęśliwy kupon już dziś i oddaj się zabawie wirtualnej.