Golden Race – wirtualne wyścigi konne

Golden Race – wirtualne wyścigi konne

Wirtualne wyścigi konne od Golden Race teraz są dostępne w LV BET! To nierealne wydarzenia, które odbywają się wyłącznie na ekranie Twojego urządzenia. Dzięki najnowocześniejszej technologii możesz poczuć się jak na prawdziwych wyścigach. Transmisje wideo wyglądają jak z realnych wydarzeń. Do wyboru masz dostępne trzy tory, na których odbywają się wyścigi: California Park, New York Racecourse oraz Dubai Racecourse. Sprawdź najnowszą ofertę legalnego bukmachera i postaw swoje szczęśliwe kupony!

Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne to klasyka. Teraz dostępne są w najnowocześniejszym wydaniu. Nie są to transmisje prawdziwych wydarzeń, a wirtualne konie biegają wyłącznie na ekranie Twojego komputera. Przekonaj się, że to świetna zabawa!

Typy bukmacherskie na wyścigi konne Golden Race

Zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne w LV BET mogą Cię zaskoczyć! Wybierając wyścigi konne Golden Race nie tylko otrzymasz najwyższej jakości transmisje wydarzeń, ale też szerokie możliwości typowania identycznych rynków, jak w realnych rozgrywkach.

W każdym wirtualnym wyścigu udział bierze udział od kilku do kilkunastu koni. Każde wydarzenie trwa zaledwie około 2 minut. W tym czasie można stawiać swoje szczęśliwe kupony. Pomiędzy wyścigami przewidziana jest też krótka przerwa. Po niej od początku rozpoczynają się kolejne gonitwy. Dzięki temu zakłady bukmacherskie LV BET oferują swoim graczom około 475 wyścigów na dobę! Dużo? Pewnie, że tak, bo każdy wyścig to nowa szansa na wygraną!

Zakłady bukmacherskie na wirtualne wyścigi konne LV BET

Wydarzenia rozgrywające się na ekranie Twojego komputera pozwalają na postawienie wielu różnych zakładów bukmacherskich, identycznych, jak te na realne wyścigi. Najpopularniejsze możliwości wybierane przez wielu graczy to:

  • WIN – najprostszy zakład bukmacherski polegający na wytypowaniu zwycięskiego konia w danym wyścigu
  • PLACE – należy wskazać konia, który zajmie 1 lub 2 miejsce
  • SHOW – zakład podobny do place, z tym że zadaniem typera będzie wskazanie konia, który zajmie 1, 2 lub 3 miejsce
  • FORECAST – zakład na dwa konie, które zajmą kolejno 1 i 2 miejsce w wyścigu
  • QUINELLA – zadaniem typera jest wskazanie koni, które zajmą 1 lub 2 miejsce
  • TRICAST – typer obstawia na kuponie trzy konie, które zajmą 1, 2 i 3 miejsce
  • Poniżej/powyżej – zakład, który typuje numer zwycięskiego konia, ale w odniesieniu do grup powyżej (4, 5, 6) lub poniżej (1, 2, 3)
  • Parzyste/nieparzyste – zakład bukmacherski tożsamy z poniżej/powyżej, z tym że typowane są konie z numerami parzystymi lub nieparzystymi.

Jak typować wyścigi konne Golden Race?

Wirtualne sporty to czysta matematyka. Tu nie ma miejsc na błędy, zarówno ze strony bukmachera, jak i typera. Kursy faktycznie odzwierciedlają realne szanse wygranej. Jak we wszystkich zakładach bukmacherskich liczą się nie tylko umiejętności gracza, ale przede wszystkim szczęście. Oczywiście, można tworzyć swoje systemy gry, bo klasyczne nie mają tu zastosowania.  Trzeba jednak mieć na uwadze, że każdy wyścig to oddzielne wydarzenie. Za każdym razem więc Twoje emocje mogą sięgnąć zenitu! Tym bardziej, że zakłady te są bardzo dynamiczne i niemal natychmiast wiesz, czy wygrałeś.

Sporty wirtualne w LV BET

Legalny bukmacher LV BET wraz z Golden Race oferuje Ci dziś najlepszą możliwość typowania – wirtualne sporty. Niezależnie od czasu i sytuacji Twoje ulubione zakłady bukmacherskie zawsze będą w zasięgu ręki! Do wyboru masz wyścigi konne, wyścigi psów, ale też królową sportów, czyli piłkę nożną. Postaw swój szczęśliwy kupon już dziś!