Zakłady bukmacherskie boks – najważniejsze walki pięściarskie dostępne w LV BET

Boks to koronna dyscyplina pośród sportów walki. Jednocześnie, jest to jeden z najstarszych sporów na świecie. Pięściarstwo było uprawiane już w starożytnej Grecji i znajdowało się w programie antycznych Igrzysk Olimpijskich. Rywalizacja jest rozgrywana w poszczególnych kategoriach wagowych, aby zminimalizować ryzyko kontuzji i urazów. Na blogu sportowym znajdziesz aktualności, ciekawe informacje, a także zapowiedzi najważniejszych walk bokserskich.

Zarejestruj się

Co warto wiedzieć na temat profesjonalnego boksu?

Zawodnicy rywalizują na ringu otoczonym linami. Obowiązkowe są regulaminowe rękawice oraz odpowiednie obuwie. W boksie amatorskim nieodzownym elementem jest także kask ochronny. Walki składają się z trzyminutowych rund. Najczęściej walki toczą się na dystansie pięciu, sześciu, ośmiu, dziesięciu lub dwunastu rund. Dawniej, walki mistrzowskie były toczone do piętnastu rund. W boksie wyróżniamy kilka organizacji, które przyznają pasy mistrzowskie. Do najbardziej prestiżowych zaliczymy federacje WBO, WBC oraz WBA.

Walka bokserska może zakończyć się na pięć sposobów. Jeśli odbędą się wszystkie, zaplanowane rudny, wówczas o werdykcie decydują sędziowie punktowi, którzy wskazują zwycięstwo jednego z zawodników lub remis. Walka może skończyć się przed czasem przez nokaut (zawodnik nie podnosi się po ciosie przez 10 sekund) lub nokaut techniczny (sędzia przerywa walkę w trosce o zdrowie zawodnika). Pozostałe dwa rozstrzygnięcia to poddanie jednej ze stron lub dyskwalifikacja (np. za uderzanie ciosów w tył głowy lub poniżej pasa). Pokrewnym sportem jest kickboxing, który, jak sama nazwa wskazuje, dopuszcza kopnięcia.

Zakłady bukmacherskie boks - co nam oferują?

W serwisie LV BET dostępna jest rozbudowana oferta zakładów na boks. To niezwykle popularna dyscyplina, która generuje miliardowe zyski. Najbardziej popularne walki o mistrzostwo świata śledzi kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie. W LV BET znajdziesz ofertę na ważne gale bokserskie organizowane na całym świecie. Zakłady bukmacherskie na boks, dostępne w naszym serwisie, odznaczają się bogatym wyborem zdarzeń, atrakcyjnymi kursami, a także licznymi promocjami, które umilają graczom obstawianie wyników walk. Nasz boks zakłady bukmacherski na boks zawodowy już czeka!

Na LV BET możesz obstawiać walki bokserskie z różnych federacji. Wśród zakładów bukmacherskich jest boks zawodowy i boks amatorski. Dostępne dziś zakłady bukmacherskie boks pozwolą Ci obstawiać boks na różnym poziomie Obstawianie boksu wymaga jednak od nas dobrej wiedzy.

Oprócz obstawiania boksu popularnych federacji bokserskich, legalni bukmacherzy jak LV BET oferują zakłady na to, ile rund potrwa walka.

Boks zakłady bukmacherskie – co znajdziesz na blogu?

Nasz blog internetowy pozwoli Ci sprawdzić, jakie warunki fizyczne mają konkretni bokserzy. Doskonale wiemy, jak bardzo jest to istotne w zakładach bukmacherskich. Zakłady na boks wiążą się bowiem ze statystykami. Zwycięzca walki jest tylko jeden, dlatego przemyśl dobrze który z nich może mieć handicap punktowy, oraz sprawdź co do powiedzenia na temat zawodników mają osoby interesujące się boksem. Oferta z zakładami bukmacherskimi na boks jest otwarta.

Wybierając boks zakłady bukmacherskie stawiasz na zakłady sportowe między konkretnymi zawodnikami. Możesz też wybrać sposób zakończenia walki, jeśli gala boksu przewiduje różne rozwiązania. Boks jest piękny, zapewnia często wysokie wygrane. W statystyce potrafią się często liczyć poprzednie walki, których wynik może się powtórzyć. Walki pojawiają się non stop w ofercie LV BET. Sprawdź sam!

W naszej ofercie znajduje się też piłka nożna, czyli konkretne zakłady na mecze piłkarskie, które są otoczką całej naszej oferty. Na mecze piłki nożnej znajdziesz także ciekawe bonusy powitalne!

Boks