XTB KSW Epic

XTB KSW Epic

Nie dwanaście, a trzynaście wydarzeń zorganizuje w 2024 r. federacja KSW. Po raz pierwszy odbędzie się gala XTB KSW Epic. Czym będzie i to w nim weźmie udział? Poznaj najważniejsze informacje o tej gali i przygotuj się do obstawiania faworytów w zakładach bukmacherskich LV BET!

Najważniejsze informacje o gali XTB KSW Epic

W sobotę, 24 lutego 2024 r. o godz. 19.00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – XTB KSW Epic! Fighterzy wystąpią w PreZero Arena Gliwice. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

KSW szykuje specjalne wydarzenie z okazji dwudziestej rocznicy powstania organizacji. XTB KSW Epic ma nawiązywać do historii Konfrontacji Sztuk Walki. Pomóc ma w tym niesamowity pojedynek dwóch legend świata sportu w klatce, ale w bokserskim starciu: Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Adamkiem! Największa gwiazda polskiego MMA oraz mistrzem i pięściarską legendą ringów zakontraktowali walkę na sześć rund. Gala Epic ma być przestrzenią, w której będą się mierzyli ze sobą weterani i zawodnicy z różnych dyscyplin. Pierwsze nazwiska obiecują najwyższy poziom starć!

Na trybunach zasiądą najwięksi fani i szczęśliwcy, zaś zdecydowana większość kibiców zasiądzie przed telewizorami. Transmisja tego wydarzenia będzie w Viaplay, z którą KSW ma wciąż ważny kontrak. Co prawd zobowiązuje on polską federację do 12 gal w ciągu roku, jednak tam też będzie można obejrzeć trzynaste wydarzenie.

Uczestnicy gali XTB KSW Epic

Każdy fan MMA wie, kim jest Mamed Chalidow. To legenda mieszanych sztuk walk, ikona KSW. Od blisko 20 lat fighter ten rywalizuje w MMA i prezentuje niecodzienne umiejętności.  W swojej karierze sięgnął po mistrzowski tytuł KSW wagi półciężkiej oraz kategorii średniej. Zadebiutował w 2004 r. i od tej pory stoczył 47 pojedynków. Wygrał 37 z nich, z czego 17 przez nokaut i 16 przez poddanie.

Mamed Chalidov nie raz mówił, że chciałby zmierzyć się w bokserskim ringu. Jego marzenie się właśnie spełni! Będzie to nie lada wyzwanie, bo naprzeciw stanie jeden z największych czempionów świata boksu.

Tomasz Adamek jest zdecydowanie najlepszym polskim pięściarzem. „Góral” w trakcie swojej zawodowej kariery stoczył blisko 60 pojedynków, z których ponad 50 wygrał, a ponad 30 razy posyłał rywali na deski. Sięgnął po zawodowy tytuł mistrza świata organizacji IBF i IBO w kategorii junior ciężkiej oraz organizacji WBC w wadze półciężkiej. Ma też na koncie mistrzowski tytuł królewskiej kategorii wagowej. W 2009 r. pokonał w ringu samego Andrzeja Gołotę. Tomasz Adamek odnosił również wiele sukcesów w walce amatorskiej. Do dziś jest jedynym Polakiem, który otrzymał prestiżowe wyróżnienie Muhammad Ali Giant Athlete Award przyznawane za wybitne sportowe osiągnięcia.

Dwóch mistrzów to na razie jedyni zawodnicy, których zdradzili organizatorzy gali. Krążą plotki, że do oktagonu wejdzie też 36-letni Marcin Wrzosek. Zawodnik ten w zawodowym MMA zwyciężył 14 z 21 walk. W 2016 r. pokonał Artura Sowińskiego i zdobył pas wagi piórkowej KSW. Później jednak zaliczył porażki, ale z wielkimi nazwiskami MMA, m.in. Salahdinem Parnassem, Normanem Parkiem oraz Borysem Mańkowskim. Były uczestnik programu „UFC – The Ultimate Fighter” oraz zawodnik KSW, od jakiegoś czasu nie bierze udziału w zawodowym MMA. Przeszedł za to do walk freak figherów, a dokładniej do Fame MMA. Co ciekawe, nawet tam przegrał – pokonał go Kasjo „Don Kasjo” Życiński. Jeśli negocjacje się udadzą, „The Polish Zombie” znowu może zawalczyć dla KSW.

Karta walk gali XTB KSW Epic

Jak będzie wyglądała karta walk epickiej gali? Na dokładne informacje trzeba jeszcze poczekać. Pierwsze starcie zapowiada rywalizację na najwyższym, nieznanym do tej pory sportowym poziomie! To właśnie w karcie walk poznasz zawodników oraz ich dotychczasowe osiągnięcia.

Faworyci gali XTB KSW Epic

Od razu po poznaniu uczestników walk, które odbędą się podczas lutowej gali, warto przystąpić do analizy bukmacherskiej. Ta nie będzie łatwa, jeśli w każdej odsłonie do oktagonu wchodzić będą sami mistrzowie. Kto jest faworytem ogłoszonej walki? Tomasz Adamek ma ogromne doświadczenie i powalczy w swojej dziedzinie. Mamed Chalidov zaś częściej walczy, a jego zacięcie sportowe sprawia, że na pewno stawi czoła mistrzowi.

Gala XTB KSW Epic- gdzie oglądać transmisję?

Organizacja KSW poinformowała, że galę XTB KSW Epic można będzie oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv.

Obstawianie MMA w LV BET

W bokserskim starciu zakontraktowanym w ramach XTB KSW Epic weźmie udział największa gwiazda polskiego MMA oraz najlepszy bokser w polskiej historii tego sportu. To właśnie oni wezmą najprawdopodobniej udział w walce wieczoru. Przed rozpoczęciem tego wydarzenia warto obserwować media społecznościowe zawodników. To właśnie tam znajdziesz informacje o przygotowaniach do starcia, nastawieniu, formie. Warto sięgać również po opinie ekspertów i wskazania innych typerów. Poddaj te informacje dokładnej analizie i wyciągnij swoje wnioski. Zminimalizujesz ponoszone ryzyko i postawisz swoje pewne kupony w LV BET!

Typy i zakłady na XTB KSW Epic i MMA w LV BET

Tak wyjątkowego wydarzenia, jak gala XTB KSW Epic, nie może zabraknąć w zakładach bukmacherskich LV BET! Legalny bukmacher na pewno przygotuje niecodzienną ofertę na tą imprezę. Poznasz ją w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera. Wystarczy kilka kliknięć, a postawisz swoje szczęśliwe kupony i wygrasz w LV BET!