Gala UFC Fight Night 219

Gala UFC Fight Night 219

Kolejna wielka gala UFC przed nami! Fight Night 219 odbędzie się już 18 lutego 2023 r. Gale Fight Night organizuje Ultimate Fighting Championship. To impreza, na której sportowcy walczą w formule MMA, czyli mieszanych sztuk walki. Kto wystąpi podczas tej imprezy? Kto sięgnie po kolejne odznaczenia? Poznaj najważniejsze informacje o tym wydarzeniu. Przeprowadź analizę bukmacherską i postaw swoje typy na UFC Fight Night 219 w LV BET!

Co trzeba wiedzieć o UFC Fight Night 219?

Podczas imprezy zaplanowanych jest wiele ciekawych pojedynków. Do oktagonu wyjść maja fighterzy wagi średniej: Geradr Meerschaert i Abusupiyan Magomedov. Ich walka miała odbyć się już wcześniej, jednak Niemiec rosyjskiego pochodzenia miał problemy z otrzymaniem wizy i pojedynek było trzeba odwołać.

Kolejnym starciem będzie pojedynek wagi półciężkiej pomiędzy Williamem Knightem a Marcinem Prachnio. Ci fihterzy również mieli powalczyć na wcześniejszej gali. Powodów jej odwołania jednak organizatorzy nie podali.

Nie lada wydarzeniem będzie też walka byłego pretendenta do mistrzostwa wagi półciężkiej Ovince’a Saint Peux’a z zwycięzcą turnieju wagi ciężkiej PFL 2018 Philipem Linsem. Nie udało im się spotkać w oktagonie podczas gali UFC 282. Lins jednak wycofał się z nieujawnionego powodu.

Wielu fanów mieszanych sztuki walk czeka na powrót weterana UFC Jima Millera. W lutym ma się spotkać z Gabrielem Benitezem. Miller (MMA 35-16, 1 NC) ma na koncie trzy wygrane z rzędu, wszystkie przed czasem. Ostatnio można było go zobaczyć w lipcu podczas gali UFC 276, gdzie wygrał z Donaldem Cerrone’m w drugiej rundzie. Jim Miller walczy w MMA od 2008 r. Ma na koncie 40 pojedynków stoczonych w UFC, najwięcej ze wszystkich zawodników tej organizacji. W swojej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Charles Oliveira, Joe Lauzon, Clay Guida, Gleison Tibau. Na 35 wygranych walk aż w 25 triumfował przed czasem. Jego przeciwnik ma mniejsze doświadczenie, ale i tak spore. Benitez (MMA 23-10) po raz ostatni wszedł do oktagonu w sierpniu na gali w San Diego. Wygrał z Charlesem Ontiverosą już w pierwszej rundzie, przez techniczny nokaut. Było to jego pierwsze zwycięstwo po dwóch porażkach z rzędu. Meksykanin walczy w UFC od 2014 r. Wygrał połowę z 12 stoczonych walk. Wcześniej Benitez rywalizował również w dywizji piórkowej. W tej stoczył 23 walki, z czego 19 wygrał przed czasem.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala UFC Fight Night 219?

Gala Fight Night 219 odbędzie się 18 lutego 2023 r. Najlepsi fighterzy wystąpią w obiekcie UFC Apex w Enterprise w Las Vegas, w Nevadzie.

Karta walk gali UFC Fight Night 219

  • Waga lekka: Nazim Sadychow vs. Evan Elder
  • Waga półśrednia: Billy Goff kontra Themba Gorimbo
  • Waga muszą: Juancamilo Ronderos kontra Clayton Carpenter
  • Waga lekka: Joe Solecki kontra Benoit Saint-Denis
  • Waga średnia: Gerald Meerschaert kontra Abusupiyan Magomedov
  • Waga lekka: Jim Miller kontra Gabriel Benitez
  • Waga półciężka: William Knight kontra Marcin Prachnio
  • Waga kogucia kobiet: Lina Lansberg kontra Mayra Bueno Silva
  • Waga półciężka: Ovince Saint Preux kontra Philipe Lins

Gdzie można obejrzeć transmisję gali UFC Fight Night 219?

Imprezy organizowane przez UFC można oglądać na platformie Polsat Box Go Sport. Dostęp do transmisji jest płatny. Niektóre z walk można oglądać również w Polsat Sport Extra. Nie ma jeszcze3 oficjalnych informacji, czy na kanale tym zobaczymy pojedynki z Fight Night 219. Transmisja każdego wydarzenia dostępna jest też w oficjalnej platformie organizatora gal, UFC Fight Pass. Tu również za dostęp trzeba zapłacić.

Typowanie UFC Fight Night 219 w LV BET

MMA jest obecnie najpopularniejszym sportem walki na świecie. Najlepsi zawodnicy walczą właśnie dla organizacji UFC. Takiego wydarzenia jak Fight Night 219 nie może przegapić żaden fan! Jeszcze przed tym wyjątkowym wieczorem możesz poczuć wielkie emocje we własnym domu! Wystarczy, że skorzystasz z oferty legalnego bukmachera LV BET. Typy na zwycięzcę, sposób zakończenia walki czy ilość rozegranych rund będziesz mógł obstawić właśnie w LV BET. Do postawienia pewnych kuponów warto wcześniej przeprowadzić własną analizę bukmacherską. pod uwagę warto wziąć wcześniejsze występy zawodników, przebieg tych walk, ale przede wszystkim umiejętności fighterów. Podpowiedzią mogą być też wskazania innych typerów, a przede wszystkim – sportowych ekspertów.

Typy i zakłady bukmacherskie na UFC Fight Night 219 w LV BET

Najlepsze zakłady bukmacherskie na MMA znajdziesz w LV BET.  Legalny bukmacher udostępnia szeroki wybór rynków i atrakcyjne kursy na wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC oraz inne organizacje fighterskie w Polsce i na świecie. Swoje szczęśliwe kupony postawisz w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET. Jesteś gotowy na nowe wyzwania?  Podejmij je w LV BET!