KSW 91

KSW 91

KSW po raz kolejny wychodzi poza granice Polski. Po raz trzeci w historii fighterzy powalczą w Czechach, a dokładniej w Libercu. Karta walk KSW 91 zapowiada się niezwykle emocjonująco, a jej zwieńczeniem jest walka wieczoru Valeriu Mircea – Leo Brichta. Sprawdź, kto powalczy na KSW 91 i postaw swoje typy na MMA w zakładach bukmacherskich LV BET.

Co trzeba wiedzieć o gali KSW 91?

Po raz pierwszy organizacja KSW zawitała do Czech 25 lutego 2023 r. z galą KSW 79.  W Libercu, w hali Home Credit Arena, Phil De Fries zmierzył się z Toddem Duffeem. W walce wieczoru zrewanżowali w ramach królewskiej kategorii wagowej. Wydarzenie było na tyle dobrze przyjęte, że po ośmiu miesiącach KSW powróciło z galą KSW 87. Fighterzy tym razem wystąpili w Trzyńcu, w hali Werk Arena. Darko Stošicć, były pretendent do tytułu wagi ciężkiej, zmierzył się z Michalem Martínkiem, byłym mistrzem wagi ciężkiej czesko- słowackiej organizacji Oktagon MMA.

Do tej pory w Czechach w oktagonie pojawiły się największe czeskie gwiazdy MMA. W sumie zawodnicy reprezentowali łącznie trzynaście różnych krajów. Już w lutym powalczą kolejni zawodnicy. Poznaliśmy już wszystkie zestawienia i jedno jest pewne – przed nami emocjonujące walki, których wyniki możesz obstawiać w LV BET!

Gdzie i kiedy odbędzie się KSW 91?

Gala KSW 91 odbędzie się 17 lutego 2024 r. w Libercu. Oktagon stanie w hali Home Credit Arena.

Uczestnicy gali KSW 91

W walce wieczoru dojdzie do starcia o tymczasowy pas w wadze lekkiej pomiędzy Valeriu Mirceą a Leo Brichtą. Będzie to jedno z dziesięciu zaplanowanych widowisk tego wieczora. Ciekawie zapowiada się też pojedynek czeskiego nr jeden zawodowego pięściarstwa w wadze cruiser Vasila Ducara z Dawidem Kasperskim, polskim debiutantem w MMA. Po raz pierwszy do oktagonu wejdzie też Adrian Wieliczko, a jego rywalem będzie Josef Stummer, fighter z Liberca. Poznaj kartę walk KSW 91 i przygotuj się do typowania faworytów w LV BET.

Main event KSW 91

  • 70,3 kg – Valeriu Mircea (29-8-1) vs Leo Brichta (12-3-0, 1 NC) – walka o tymczasowy pas

Co-main event KSW 91

  • 83,9 kg – Dominik Humburger (7-1) vs Albert Odzimkowski (14-7-0, 1 NC)

Karta główna KSW 91

  • 77,1 kg – Henry Fadipe (14-11-1) vs Matúš Juráček (10-3)
  • 77,1 kg – Kacper Koziorzębski (9-6) vs Viktor Ceevinsky (4-0)
  • 68,0 kg – Łukasz Charzewski (12-2 1 NC) vs Michał Sobiech (5-3)
  • 93,0 kg – Vasil Ducár (3-2) vs Dawid Kasperski (0-0)
  • 65,8 kg – Josef Stummer (3-1) vs Adrian Wieliczko (2-1)

Karta wstępna KSW 91

  • 93,0 kg – Adrian Dudek (7-2) vs David Hosek (10-5-1)
  • 61,2 kg – Mariusz Joniak (11-5) vs Tobiasz Le (4-1)
  • 61,2 kg – Wiktoria Czyżewska (2-1) vs Petra Castkova (6-6)

Walka wieczoru- co trzeba wiedzieć o uczestnikach?

Valeriu Mircea i Leo Brichta podczas KSW 91 w Libercu powalczą o mistrzostwo w kategorii lekkiej. Kto zostanie posiadaczem tymczasowego pasa?

Valeriu Mircea w KSW stoczył do tej pory cztery walki. W swoim debiucie przegrał z Romanem Szymańskim. Po porażce szybko wrócił do oktagonu. Podczas gali KSW 76 już w drugiej minucie rozprawił się z Gracjanem Szadzińskim. Po kolejnych dwóch miesiącach znów wszedł do klatki, tym razem z byłym mistrzem KSW Borysem Mańkowskim. Znokautował rywala efektownym latającym kolanem, za co otrzymał nagrodę za najlepsze skończenie wieczoru gali XTB KSW 78. W ostatnim swoim starciu znów spotkał się z Romanem Szymańskim. Tym razem wygrał. Mircea to były mistrz wagi piórkowej mołdawskiej organizacji Eagles FC i były pretendent do tytułu kategorii lekkiej. Na swoim koncie ma aż 38 pojedynków, z których 29 wygrał, a 24 zakończył przed czasem. Czy odniesie czwartą wygraną z rzędu? Aby to zrobić musi pokonać pochodzącego z Czech Leo Brichta. Zawodnik ten zadebiutował w okrągłej klatce w czerwcu 2023 r. Pokonał na punkty Macieja Kazieczkę. W kolejnej walce zmierzył się z Romanem Szymańskim; pokonał go w trzeciej rundzie. Pojedynek ten został wybrany najlepszą walką wieczoru gali KSW 87. Był to dziesiąty wygrany pojedynek z rzędu w wykonaniu Leo Brichta. Fighter uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych czeskich zawodników MMA. W sumie w swojej karierze stoczył szesnaście pojedynków. Dwanaście z nich wygrał, a dziesięć zakończył przed czasem: sześć razy przez nokaut i cztery przez poddanie. Siedem zwycięstw odniósł już w pierwszej rundzie.

Transmisja KSW 91- gdzie oglądać?

Polscy kibice MMA będą mogli obejrzeć galę KSW na platformie Viaplay. Transmisja XTB KSW 91 będzie też dostępna na stronie KSWTV.COM. Pamiętaj, że dostęp do nich jest płatny.

Typowanie zwycięzcy gali KSW 91 w LV BET

Kto wygra? Odpowiedź na te pytanie znajdziesz dzięki analizie bukmacherskiej. Pod uwagę weź jak największą liczbę informacji o zawodnikach – ich wcześniejszych występach, poziomie sportowym rywali czy sposobie zakończenia walk. Sprawdź opinie ekspertów, poznaj informacje udostępniane przez fighterów w mediach społecznościowych, porównaj oferowane przez bukmacherów kursy. Wszystkie te informacje pozwolą Ci na postawienie pewnych typów na MMA i wygraną.

Zakłady bukmacherskie na galę KSW 91 w LV BET

W zakładach bukmacherskich LV BET możesz obstawiać wszystkie wydarzenia organizowane przez polską organizację MMA, w tym XTB KSW 91. Zazwyczaj możesz wskazać swoich faworytów. Na najważniejsze pojedynki otrzymasz też inne rynki, np. sposób zakończenia walki. Wszystkie możliwości poznasz w dwóch miejscach – serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET. Poznaj je i postaw swoje typy bukmacherskie na MMA już dziś!