Gala KSW 70

Gala KSW 70

Długo oczekiwany powrót Mariusza Pudzianowskiego do oktagonu ma się odbyć już w maju.  Pod koniec miesiąca zaplanowana jest gala KSW 70.  Kto jeszcze na niej wystąpi? Sprawdź na blogu. LV BET i rozpocznij swoją przygodę z typowaniem tego wydarzenia!

Zaledwie miesiąc przerwy pomiędzy galami KSW. Najbliższa ma odbyć się 23 kwietnia w Warszawie, a już organizatorzy poinformowali o kolejnych wydarzeniu. Gala KSW 70 zaplanowana jest na 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie.

Gala KSW 70

Wciąż jeszcze wiemy niewiele o majowym wydarzeniu. Na razie nie ma jeszcze karty walk, chociaż wydaje się, że najważniejszy uczestnik tego wydarzenia już się ujawnił. To Mariusz Pudzianowski (16-7)! Były strongman wraca do oktagonu po czterech zwycięstwach w ostatnich spotkaniach, a w sumie do klatki wchodził sześć razy. Ostatnio pokonał „Bombardiera”, Łukasza Jurkowskiego, Nicolę Milonovicia i Erko Juna. Dzięki udanym występom zapewnił sobie trzecią pozycje w rankingu swojej kategorii wagowej. Wyprzedzają go tylko Darko Stosić i mistrz Philip de Fries. Mariusz Pudzianowski na gali KSW 70 na pewno wystąpi, jednak nadal nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem. Sam zawodnik zdradził tylko, że będzie to mocne starcie, które nie skończy się na pierwszej rundzie.

Drugim z zawodników, którego występ został ogłoszony już przez organizatorów, jest Radosław Paczuski. Ten zawodnik zadebiutował w mieszanych sztukach walki w 2019 r. do oktagonu wychodził trzy razy i za każdym wygrywał. Nie ma co się dziwić, bo jest doświadczonym zawodnikiem. Przed KSW reprezentował Uniq Fight Club. Stoczył ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych walk w kickboxingu. Zdobył m.in. tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu czy wicemistrza Europy w muay thai. Podczas zawodowej kariery sięgał po pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i Fight Exclusive Night.

Kto jeszcze powalczy podczas majowej gali? Na te informacje musimy poczekać. Karta walk będzie się zapełniała z czasem. Obecnie zawodnicy i fani przygotowują się również do gali KSW 69, która odbędzie się 23 kwietnia 2022 r. Po tym wydarzeniu na pewno poznamy uczestników następnej imprezy w oktagonie. Śledź informacje na blogu LV BET, a nie ominie Cię żadna ważna informacja!

Karta walk gali KSW

Walka wieczoru

  • 120,2 kg/265 lb: Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO) vs TBA

Karta główna 

  • 83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs TBA

Mieszane sztuki walki w Łodzi

KSW zawita do łódzkiej Atlas Areny już po raz ósmy. Ten jedne z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce zawsze jest wypełniony po brzegi kibicami. Podczas zbliżającej się gali zapewne również tak będzie!

Po raz pierwszy KSW wystąpiło w Łodzi 18 września 2010 r. Odbyła się tam gala KSW 14: Dzień Sądu. Jednym z najważniejszych zawodników, którzy tam wystąpili, był Mariusz Pudzianowski. W oktagonie spotkał się z Butterbeanem Esch, który zawsze wygrywał przez nokaut. Tym razem jednak się tak nie stało – Polak zmusił go do poddania walki po zasypaniu gradem ciosów. Czy teraz historia się powtórzy? Przekonamy się już w maju! Gala KSW 70 będzie transmitowana w Viaplay.

Konfrontacja Sztuk Walki: co to oznacza?

To nazwa polskiej organizacji, która zajmuje się promocją walk MMA i regularnie organizuje gale, w których udział biorą zawodnicy z polski i całego świata.  KSW powstała w 2004 r. w Warszawie. Jej założycielami zostali Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Przyciągnęli oni w swoje szeregi wielu sportowców na najwyższym poziomie. To gwarancja, że każda gala jest niezapomnianym wydarzeniem! W KSW walczą m.in. Philip de Fries, Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski czy Roberto Soldić. Wyjścia do oktagonu tych i innych zawodników możesz typować w LV BET! Legalny bukmacher udostępnia zakłady bukmacherskie na każdą galę MMA tej organizacji.

Zakłady bukmacherskie na galę KSW 70 w LV BET

Jak typować MMA? Obstawianie tego sportu nie różni się od typowania innych dyscyplin sportowych. Aby postawić pewny kupon na każda wydarzenie, które znajdzie się w karcie walk danego wieczoru, niezbędna jest dokładna analiza bukmacherska. Po porównaniu szans zawodników postawisz swój typ na galę KSW 70 w LV BET i wygrasz!