Gala KSW 69

Gala KSW 69

Już w kwietniu odbędzie się gala KSW 69! Sebastian Przybysz będzie po raz drugi bronił mistrzowskiego tytułu wagi koguciej. Kto będzie jego rywalem? Jak wygląda karta walk KSW 69? Wszystkie te informacje znajdziesz na blogu LV BET.

Począwszy od gali KSW 69 sędziowie podczas walk będą mogli sięgać po powtórki, aby rozstrzygać kontrowersyjne sytuacje w oktagonie. Wykorzystany system jest tożsamy do piłkarskiego VAR. Martin Lewandowski oświadczył, że od najbliższej gali powtórki będą towarzyszyły każdej gali KSW. Decyzję tę podjęto ostatecznie po kontrowersjach podczas walki Alberta Odzimkowskiego z Tommym Quinnem.

Gala KSW 69: kiedy i gdzie?

Gala KSW 69 odbędzie się 23 kwietnia 2022 r. w studio ATM w Warszawie. Początkowo walką wieczoru miał być rewanż wagi koguciej pomiędzy Sebastianem Przybyszem i Jakubem Wikłaczem. Do pojedynku jednak nie dojdzie, bo Wikłacz musiał się wycofać ze względów zdrowotnych. Obecnie najważniejszym starciem ma być konfrontacja Sebastiana Przybysza oraz Zuriko Joiua. Jest to jedna z sześciu ogłoszonych do tej pory walk.

Karta walk KSW 69

Walka wieczoru

  • 61,2 kg: Sebastian Przybysz (9-2) vs. Zuriko Jojua (8-1) – o pas mistrzowski

Karta główna

  • 65,8 kg: Robert Ruchała (6-0) vs. Michele Baiano (7-0
  • 83,9 kg: Paweł Pawlak (19-4-1) vs. Cezary Kęsik (13-1)
  • 56,7 kg: Sara Luzar-Smajić (3-1) vs. Natalia Baczyńska (6-1)
  • 61,2 kg: Paweł Polityło (6-3) vs. Patryk Chrobak (3-1)
  • 65,8 kg: Wojciech Kazieczko (1-0) vs. Lubos Lesak (2-0)

Mieszane sztuki walki: kto wygra KSW 69?

W wadze średniej zmierzą się Paweł Pawlak i Cezary Kęsik. Eksperci wskazują, że obaj fighterzy są w świetnej formie i mają duże możliwości. Jest też szansa, że zwycięzca tego pojedynku wywalczy też szansę na walkę o mistrzowski pas. Obecnie należy od do Roberto Soldicia. Wydaje się, że zawodnicy mają bardzo wyrównane szanse w tym starciu, jednak szala zwycięstwa przechyla się na rzecz Pawlaka.

Do oktagonu w kwietniu wejdzie też niepokonany do tej pory Robert Ruchała, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący Michele Baiano. Zawodnik Grapplingu Kraków walczy od 2019 r. Już po trzech zwycięstwach trafił do KSW. Debiutował w starciu z Michałem Dominem, później pokonał również Daniela Bazanta oraz w październiku ubiegłego roku Patryka Kaczmarczyka. 23-letni Włoch ma podobny staż jako fighter. Z siedmiu walk. Wygrał sześć przed czasem. Wygrywał m.in. z Baghttiyarem Abdulaevem i Manolo Scianną. W KSW walczy od niedawna, podobnie jak mało doświadczeni Wojciech Kazieczki i Lubos Lesak. To właśnie tych dwóch zawodników zmierzy się ze sobą w kolejnym pojedynku.

W karcie znalazł się jeden pojedynek kobiet na gali KSW 69 – Sara Luzar-Smajić (3-1) vs. Natalia Baczyńska (6-1).  Chorwatka to dobrze znana zawodniczka wszystkim fanom MMA. Zwycięsko zadebiutowała na KSW 63. Wygrała przez decyzję sędziowską z Aitane Alvarez. Luzar-Smajić występowała również w organizacji Elite MMA Championship. Do tej pory tylko raz wygrała przed czasem. Równie duże sukcesy na koncie ma Polka. Wygrywała z Judytą Rymarzak oraz Mariagiovanną Vai, zawodniczkami występującymi na galach Ladies Fight Night, Oktagon MMA czy UAE Warriors. Teraz zadebiutuje w KSW, po serii sześciu zwycięstw. Jedno z nich wygrała przed czasem. Faworytką zbliżającego się spotkania jest Sara Luzar-Smajić.

Podczas kwietniowego wydarzenia w walce wieczoru rywalem mistrza wagi koguciej Sebastiana Przybysza (9-2) będzie Zuriko Jojua (8-1). Polak przegrał pięć ostatnich walk. Pas zdobył rok temu pokonując Antuna Racicia. W październiku po raz pierwszy stanął do jego obrony – wygrał z Bruno Santosem. Tym razem znów będzie go bronił, a w oktagonie stanie z Gruzinem, który jest niepokonany od pięciu lat. W tym czasie zaliczył serię siedmiu zwycięstw. Ostatnie odniósł w lutym podczas gali KSW 67. W trzeciej rundzie wygrał z Shamilem Banukayevem. Kto jest faworytem bukmacherów? Mamy dobra wiadomość – eksperci wskazują na Polaka!

Kiedy i gdzie oglądać KSW 69? Tradycyjnie już internauci będą mogli skorzystać z platformy Viaplay. Transmisja gali rozpocznie się 23 kwietnia 2022 r. o godz. 19.

Konfrontacja Sztuk Walki

KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki to polska organizacja promująca walki MMA. Organizacja założona została w 2004 r. w Warszawie przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Regularnie organizuje wydarzenia, w których uczestniczą najlepsi fighterrzy w Polski i zagranicy. Dziś KSW jest jedną z najważniejszych organizacji MMA na świecie i zrzesza zawodników na bardzo wysokim, sportowym poziomie. Najbliższe wydarzenie to KSW 69, które już dziś możesz typować w LV BET.

Zakłady bukmacherskie na galę KSW 69 w LV BET

Pojedynki MMA to świetne widowiska, które przyciągają widzów z całego świata. Każda gala KSW o wielkie wydarzenie, które możesz typować w LV BET! Kupon postawisz w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera. Przed postawieniem swoich typów warto nie tylko sprawdzić kartę walk, ale też przeprowadzić dokładną analizę bukmacherską na każde starcie. Dzięki temu będziesz miał szansę na postawienie pewnego kuponu i przyłączenie się do fighterskiej rywalizacji! Jesteś na to gotowy? Typuj KSW 69 w LV BET!