KSW 87

KSW 87

Szykuje się kolejna gala najlepszej polskiej organizacji MMA! Wciąż jeszcze niewiele o niej wiadomo – organizatorzy zdradzają jednak kolejne szczegóły rywalizacji. Poznaj najważniejsze informacje i postaw swoje typy bukmacherskie na MMA w LV BET

Najważniejsze informacje o gali KSW 87

Już 14 października 2023 r. organizacja KSW ze swoim wydarzeniem do Czech. Będzie to drugie wydarzenie w tym kraju. Gala KSW 87 odbędzie się w Trzyńcu, w hali Werk Arena. Początek imprezy o godz. 19.

Organizacja KSW po raz pierwszy zawitała do Czech 25 lutego 2023 r. Gala była oznaczona numerem 79. Odbyła się w Libercu, w hali Home Credit Arena. Po ośmiu miesiącach polska organizacja znów zawita do Czech.

Kto weźmie udział w gali KSW 87?

Obecnie znamy tylko 6 fighterów, którzy wystąpią w Czechach. Podczas gali KSW 87 do klatki powróci Roman Szymański. Zawodnik ten był wcześniej pretendentem do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej. Zajmował trzecie miejsce w rankingu tej kategorii wagowej. Roman Szymański Po raz ostatni walczył w czerwcu. Jego pojedynek z Valeriu Mirceą zakończył się przegraną na punkty, która przerwała świetną passę czterech wygranych z rzędu.

W oktagonie zmierzy się z pochodzącym z Czech Leo Brichtem. Jest on nr 7. w rankingu KSW. Ten zawodnik również po raz ostatnie wystąpił w oktagonie w czerwcu. Pokonał wtedy Macieja Kazieczkę. Do październikowej walki podejdzie na fali siedmiu wygranych.

Na gali KSW 87 odbędzie się też pojedynek wagi koguciej. Udział w nim weźmie Filip Macek i Oleksiej Polischuk. Pierwszy z nich jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych czeskich zawodników MMA tej kategorii wagowej. To były mistrz czeskiej organizacji GCF oraz były pretendent do tytułu czesko-słowackiej marki Oktagon MMA. Zadebiutował w KSW w maju 2023 r. W pierwszym starciu musiał uznać wyższość Sebastiana Przybysza. Jego rywal pochodzi zaś z Ukrainy. Oleksiej Polishchuk to mistrz wagi koguciej organizacji Armia Fight Night. W październiku również stoczy swój drugi pojedynek w KSW. W pierwszym powalczył w październiku 2022 r. Przegrał na punkty z Adamem Soldaevem.

Karta walk

Walka wieczoru | Main event

  • 120,2 kg/265 lb: Darko Stošić #1 (18-6, 12 KO, 1 Sub) vs. Michal Martínek #3 (10-4, 6 KO, 1 Sub)

Karta główna | Main card

  • 70,3 kg/155 lb: Roman Szymański #3 (17-7, 4 KO, 4 Sub) vs. Leo Brichta #7 (11-3 1NC, 5 KO, 4 Sub)
  • 61,2 kg/135 lb: Filip Macek #4 (27-18-1, 4 KO, 20 Sub) vs. Oleksii Polishchuk (10-4, 2 KO, 5 Sub)

Walka wieczoru- co trzeba wiedzieć o uczestnikach?

W październiku zaplanowane jest wyjątkowa walka wieczoru. W wadze królewskiej zmierzą się lider rankingu MMA Darko Stosic (18-6, 12 KO, 1 Sub) z Michalem Martinkiem (10-4, 6 KO, 1 Sub), który znajduje się na 3. pozycji. Jest on też najlepszym czeskim zawodnikiem wagi ciężkiej. W walce wieczoru zobaczymy więc świetnych zawodników, którzy gwarantują niezłe show!

Darko Stosić jest byłym pretendentem do tytułu wagi ciężkiej. Dla KSW stoczył sześć walk. Serb w swoim ostatnim starciu znokautował Stefana Vojcaka. Tylko raz przegrał – z brytyjskim mistrzem. Wygrał m.in. z Michałem Kitą oraz Stefanem Vojcakiem. Wystąpił też na gali BRAVE CF, przegrywając przez nokaut w pierwszej rundzie z Shamilem Gazievem.

Michal Martinek to były mistrz wagi ciężkiej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Powróci do klatki po kontrowersyjnej przegranej na punkty z Danielem Omielańczukiem. Wcześniej wypunktował Filipa Stawowego. Eksperci podkreślają, że starcie to nosi wszelkie znamiona eliminatora do walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Obecnie należy on do Phila De Friesa.

Gdzie można obejrzeć galę KSW 87?

Każda gala KSW jest transmitowana online i tym razem również tak będzie. Gdzie dostępne będzie KSW PPV? Bezpośredni stream live dostępny będzie na platformie Viaplay. Skorzystać z niego będą mogli fani nie tylko w Polsce, ale też w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Szczęściarze kupią zaś bilety i udadzą się do Czech!

Typowanie zwycięzcy gali KSW 87 w LV BET

Chcesz rozpocząć zabawę w zakładach bukmacherskich LV BET? Nie zwlekaj dłużej tylko podejmij wyzwanie! Przede wszystkim: poznaj kartę walk KSW. Dowiesz się z niej, jacy fighterzy wezmą udział w zmaganiach, ale też ile walk mają na swoim koncie i jakim wynikiem się zakończyły. Porównaj też możliwości zawodników i specyfikę ich walki. W MMA ma być nie tylko widowiskowo, ale też skutecznie. Wielu zawodników znanych jest z kilku chwytów, którymi zazwyczaj kończą swoje pojedynki. Określ, czy będą w stanie pokonać nimi rywala. Wyniki własnej analizy warto porównać ze wskazaniami innych typerów oraz faworytami ekspertów. To pozwoli Ci na zminimalizowanie ponoszonego podczas typowania ryzyka i postawienie pewnych typów bukmacherskich na walki MMA podczas gali KSW 87 w LV BET!

Zakłady bukmacherskie na galę KSW 87 w LV BET

Kto zwycięży w pojedynku wieczoru podczas czeskiej imprezy organizowanej przez KSW? W której rundzie zakończy się walka? W jaki sposób zakończy się starcie? To najpopularniejsze rynki bukmacherskie na sporty walki, w tym na MMA. Wszystkie dostępne możliwości typowania poznasz bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wejdziesz do serwisu internetowego lub skorzystasz z aplikacji mobilnej LV BET. Wystarczy kilka kliknięć, a postawisz swoje szczęśliwe kupony!