Jak zostać dobrym typerem? Sposoby na odniesienie sukcesu w obstawianiu w zakładach bukmacherskich LV BET!

Jak zostać dobrym typerem? Sposoby na odniesienie sukcesu w obstawianiu w zakładach bukmacherskich LV BET!

Dziś typowanie to nie tylko zabawa i hobby, ale też… zawód. Typer regularnie stawia swoje zakłady bukmacherskie. Wie, co najlepiej obstawiać i robi to w oparciu o dokładną analizę. Nie oznacza to, że każde jego wskazania są trafne. Typy bukmacherskie zawodowców mają wkalkulowaną stratę, ale i tak finalnie gracz wygrywa. Jak zostać dobrym typerem? Oto 5 sposobów na odniesienie sukcesu w obstawianiu w zakładach bukmacherskich LV BET!

Obstawiasz zakłady bukmacherskie? Świetnie! Jesteś typerem! Niezależnie od tego, czy robisz to profesjonalnie czy amatorsko znasz zasady obstawiania meczów i tworzenia kuponów. Mówiąc krótko – wiesz, jak obstawiać mecze.

Kim jest typer?

Samo założenie konta w serwisie bukmacherskim sprawia, że gracz zostajesz typerem. Nie musi od razu znać wszystkich reguł i zasad. Może sprawdzać możliwości i tworzyć kupony nawet za niewielkie pieniądze. W typowaniu ważne jest regularne działanie. Dzięki systematyczności szybciej i łatwiej przeprowadzisz dokładną analizę bukmacherską. To przede wszystkim od niej zależy, czy typer jest profesjonalistą czy amatorem. W branży są osoby, które typowanie meczów traktują jako stałe źródło dochodu. Aby osiągnąć taki poziom trzeba być skutecznym, a więc potrafić analizować sytuację i wyciągać trafne wnioski. Profesjonalista wie też, że nie każdy zakład wygrywa, a strata jest wkalkulowana w grę.

Co zrobić, żeby obstawiać i wygrywać?

Po pierwsze – typować i jeszcze raz typować. Doświadczenie jest nieodzownym elementem, które wpływa na jakość stawianych kuponów.  Pod uwagę trzeba wziąć kilka aspektów.  Pierwszym na pewno są kursy bukmacherskie. Określają one szansę na zaistnienie jakiegoś wydarzenia. Są efektem pracy analityków bukmacherskich. Nie oznacza to jednak, że zawsze są trafne. Bukmacher również może się pomylić. Poza tym w zakładach bukmacherskich obstawiane są wydarzenia losowe, a to oznacza, że nie można dokładnie przewidzieć zakończenia. Analiza pozwala na przeliczenie szans, jednak nie przewidzi sytuacji niezależnych od uczestników spotkania. Eksperci bukmacherscy wskazują też na underdogi oraz bonusy bukmacherskie. W pierwszym przypadku teoretycznie słabsza drużyna może wygrać, a kupon na nią przyniesie niestandardowo wysoką wygraną. W drugim zaś nawet niewysoki kurs bukmacherski może okazać się opłacalny.

Dokładna analiza to jedno, a pewność swojego typu to drugie. Nie ma co się spieszyć ze stawianiem kuponu. Lepiej poczekać, ale dokładnie sprawdzić historyczne wyniki drużyn, ich składy wyjściowe i rezerwy, sędziego meczu, a nawet prognozy pogody. Pośpiech w zakładach bukmacherskich to zły doradca. Prawidłowo postawiony typ natomiast może przynieść naprawdę wysoką wygraną, o którą warto powalczyć!

Profesjonalni typerzy wiedzą też, że emocje trzeba trzymać na wodzy i stawianie szybkich kuponów po przegranej nie przynosi nic dobrego. Zazwyczaj w takiej sytuacji nie ma co liczyć na „odegranie się”, a jedynie na dalsze wtapianie. Warto przed rozpoczęciem typowania przygotować pewną pulę pieniędzy i trzymać się tego limitu. Dzięki temu unikniesz problemów finansowych, ale dasz sobie szasnę na wielką wygraną!

Doświadczeni typerzy to osoby obdarte z uczuć. Brzmi śmiesznie, ale faktycznie osobiste sympatie do drużyny i zakłady bukmacherskie nie idą w parze. To częsty błąd początkujących typerów, którzy pierwsze kupony stawiają na swoich ulubionych zawodników czy drużyny. Czy rzeczywiście zawsze są oni faworytami?

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu meczy?

Każdy typer może mieć swoje zasady i reguły analizy. Może też brać pod uwagę inne aspekty. Kilka z nich jednak jest niezbędna, aby postawić pewne typy bukmacherskie. Przed meczem warto rozpocząć od sprawdzenia historii meczowej. Historia pokazuje, że nie zawsze wygrywa lepszy. Są drużyny, które mimo znacznie większych możliwości, przegrywają z jednym rywalem. Często zależy to również od miejsca rozgrywania meczu.

Niezwykle ważny jest też skład drużyn, zarówno ten wyjściowy, jak i rezerwowy. Brak kluczowego zawodnika może bowiem odbić się na dyspozycji całej drużyny. W obecnym czasie to szczególnie ważne.  Pandemia koronawirusa sprawiła, że wykluczeniu mogą podlegać poszczególne osoby, a nawet całe drużyny. Jeśli mecz odbywa się w zmienionym składzie wynik może być bardzo trudny do przewidzenia.  Na co jeszcze zwracają uwagę typerzy? Obserwują portale społecznościowe zawodników, aby sprawdzić ich dyspozycję oraz samopoczucie. Ważne są też wyznaczone cele i ambicje.

Jedno jest pewne – przemyślane typowanie pozwala na osiągniecie sukcesu! Stworzenie własnego systemu analizy pozwoli Ci na obstawianie i wygrywanie w LV BET!