Counter-Strike: Global Offensive- Roobet Cup 2023

Counter-Strike: Global Offensive- Roobet Cup 2023

Już wkrótce odbędzie się Roobet Cup, a więc druga edycja tej imprezy. Kto weźmie w niej udział? Poznaj najważniejsze informacje o zbliżającej się rywalizacji i postaw swoje typy na CS:GO w zakładach bukmacherskich LV BET.

Najważniejsze informacje o turnieju Counter-Strike: Roobet Cup 2023

Inauguracyjny turniej Roobet Cup miał miejsce w dniach 22-30 czerwca ubiegłego roku. Wówczas w zmaganiach wzięło udział szesnaście drużyn. Łączna pula nagród wynosiła ćwierć miliona dolarów, a najlepsze BIG zainkasowało z tego 150 000 tysięcy dolarów. Rozgrywki zostały rozegrane w formie online.

25 października – 2 listopada 2023 r. – to właśnie wtedy zmierzą się ze sobą esportowcy w ramach turnieju Roobet Cup 2023. Ilość drużyn, łączna pula nagród czy też forma turnieju będą identyczne jak w ubiegłym roku. W zmaganiach udział weźmie więc szesnaście drużyn. Łączna pula nagród wyniesie ćwierć miliona dolarów, z czego 150 000 tysięcy dolarów przypadnie zwycięzcy. Rozgrywki rozegrane będą w formie online.

Na ten moment znamy siedem zespołów, które wezmą udział w tegorocznych rozgrywkach. To m.in. Astralis, którego niedawny wzrost formy pozwolił na awans na 6. miejsce w światowych rankingach. Na uczestników czekają nagrody:

  1. miejsce – 150 000 dol.
  2. miejsce – 50 000 dol.
  3. miejsce – 15 000 dol.

Poprzednie edycje i kilka słów o historii Roobet Cup

Inauguracyjny turniej Roobet Cup miał miejsce w dniach 22-30 czerwca 2022 r. Do zmagań podeszło szesnaście drużyn, w tym trzy z pięciu najlepszych wówczas drużyn na świecie: 9z Team, Astralis, BIG, Cloud9, Compexity Gaming, ENCE, Entropiq, Enternal Fire, FaZe Clan, forZe, FURIA Esports, Imperial Esports, MOUZ, Movistar Riders, OG i Outsiders. Wielu faworytów dotarło do dalszych faz turnieju, m.in. Cloud9 i FaZe. W zmaganiach zwyciężył team BIG. Łączna pula nagród wynosiła ćwierć miliona dolarów. Rozgrywki zostały rozegrane w formie online. Roobet Cup CS:GO nie był częścią oficjalnych wydarzeń Valve. Może wydawać się, że nie jest to aż tam ważne wydarzenie, jednak jak na turniej online robi wrażenie.

Uczestnicy Roobet Cup 2023 2023

W sumie do rywalizacji przystąpi 16 zespołów, jednak obecnie nie są one znane. Pewne awansu do rywalizacji w Roobet Cup 2023 są:

– 9z Team – dgt, max, dav1deuS, Buda, try, tge

– Astralis – blameF, dev1ce, Buzz, Staehr, b0RUP, casle

– BIG – tabseN, Krimbo, prosus, s1n, mantuu, gob b

– Furia Esports – yuurih, arT, KSCERATO, FalleN, chelo, guerri

– Ninjas in Pyjamas – REZ, hampus, Brollan, headtr1ck, k0nfig, djL

– Virtus.Pro – Jame, FL1T, fame, n0rb3r7, mir, dastan

– fnatic – KRIMZ, dexter, roej, mezii, afro.

Harmonogram Roobet Cup 2023 2023

Organizatorzy nie ujawnili jeszcze dokładnego harmonogramu turniejowych rozgrywek. W początkowej fazie szesnaście drużyn zostanie podzielone na cztery grupy, by walczyć o angaż w fazie play-off. Z każdej grupy do dalszej gry przejdą po dwie formacje. W etapie pucharowym wprowadzona zostanie drabinka pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie best-of-three.

Obstawianie Counter-Strike: Global Offensive-Roobet Cup 2023 w LV BET

Turniej CS:GO Roobet Cup 2023 przyciąga najlepsze drużyny z całego świata. Na dokładną listę uczestników zmagań musimy jednak jeszcze poczekać. Mimo to już dziś możesz rozpocząć przygotowania do typowania wyników zbliżającej się rywalizacji. Podstawą jest odpowiednie przygotowanie, a więc analiza bukmacherska. Znajomość zasad gry, drużyn i poszczególnych zawodników pozwoli Ci określić ich szanse na wygraną. Zwróć też uwagę na zastosowane taktyki gry oraz styl rywalizacji zespołów i poszczególnych zawodników. Swoje typy możesz skonfrontować z typami innych graczy, ale też przewidywaniami ekspertów. Wyciągnięcie trafnych wniosków pozwoli Ci na zminimalizowanie ponoszonego podczas obstawiania ryzyka oraz łatwą wygraną w zakładach bukmacherskich LV BET!

Typy i zakłady bukmacherskie na CS:GO i esport w LV BET

Gdzie możesz wygrać na obstawianiu e-sportów? Odpowiedź jest prosta – w LV BET! Legalny bukmacher umożliwia postawienie szczęśliwych kuponów w dwóch miejscach – w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. To właśnie tam poznasz wybór rynków i sprawdzisz wysokość oferowanych kursów. Jakie typy możesz postawić? Oczywiście każdy turniej może pozwali na obstawianie innych możliwości. Podstawowe z nich to zakład na zwycięstwo oraz na dokładny wynik. Często możesz też typować rundę w mapie czy ograniczyć się do zakładów na wyniki jednego gracza, np. czy zdobędzie tytuł MVP w danym spotkaniu lub w całym turnieju. Wybierz interesujące Cię możliwości i postaw swoje typy bukmacherskie na CS:GO w LV BET!