ESL Challenger Anaheim 2022 – dojdzie do turnieju?

ESL Challenger Anaheim 2022 – czy dojdzie do turnieju?

Jak obstawiać mecze CS:GO? Stawianie zakładów bukmacherskich na esporty nie jest trudne! Wystarczy przeprowadzić dokładną analizę, a bez problemu postawisz swoje typy. Na początku lutego miał być rozegrany pierwszy w historii ESL Challenger Anaheim 2022. W ostatnim momencie okazało się jednak, że turniej został odwołany.  Czy zostanie rozegrany w późniejszym terminie? Jeśli tak to możesz mieć pewność, że wydarzenie to znajdziesz w ofercie LV BET i bez problemu postawisz swoje pierwsze zakłady bukmacherskie CS:GO.

Turniej ESL Challenger Anaheim 2022 miał być rozegrany w dniach 11-13 luty 2022 r. Zawodnicy mieli rywalizować w Anaheim Convention Center. Hala pomieścić może aż 7,5 tys. widzów. Miała być to pierwsza impreza pod tym szyldem; wcześniej odbywała się jako DreamHack Open. Na razie została odwołana i nie ma żadnej informacji, czy powróci jeszcze w tym roku.

Format rozgrywek ESL Challenger Anaheim 2022

W turnieju bierze udział osiem drużyn. Obecnie znana jest połowa z nich. Są to zwycięzcy kwalifikacji kontynentalnych: Double Poney (kwalifikacje europejskie), Extra Salt (kwalifikacje północnoamerykańskie), 9z Team (kwalifikacje południowoamerykańskie), ORDER (kwalifikacji Oceanii). Podzielone są one na dwie grupy.  Mecze otwarcia i zwycięzców rozgrywane są w Bo1, zaś eliminacyjne i rozstrzygające – to Bo3. Do play-offów przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Drużyny rywalizują o 1 milion dolarów, z czego 500 tys. dol. otrzymają zwycięzcy. Na ich konto wpłynie to również 100 pkt w rankingu Pro Tour.

Kto ma szansę na zwycięstwo?

Ciekawostką w świecie esportu będzie na pewno występ Double Ponny podczas ESL Challenger Anaheim 2022. To ewenement na skalę światową.  Popularne „Kucyki” od ponad roku występują bez żadnego szyldu organizacji. Zawodnicy nie otrzymują stałych pensji, a mimo to znajdują się w ścisłej czołówce najlepszych teamów świata i utrzymują się w okolicy 30. miejsca w rankingu HLTV. Lutowy występ będzie kolejną wielką imprezą, w której wezmą udział i do tego lanowy w Stanach Zjednoczonych. Przez całe eliminacje Kucyki nie przegrały ani jednego spotkania. Zmierzyli się z Spirit, Kiełkami oraz Savage.

Eksperci wskazują, że obsada na zbliżającym się turnieju już jest bardzo mocna. A o kolejne miejsca walczą kolejne potęgi w CS:GO. O jedno miejsce powalczą jeszcze ESTATIC, fforZe, Eternal. Fire oraz Sprout.

DreamHack November 2021

Ostatnia impreza z tego cyklu przebiegło pod nazwą DreamHack. Do listopadowych rozgrywek przystąpiło 8 teamów: BIG, ENCE, MOUZ, Team Spirit, MAD Lions, Fnatic, Team GamerLegion oraz forZe. W grupie A bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy BIG, zaś w grupie B. wygrali Fnatic. Wygrali ci drudzy.

CS:GO: zakłady bukmacherskie w LV BET

Nigdy nie typowałeś CS:GO? Nie wiesz, od czego zacząć? Ten wirtualny sport nie różni się od tradycyjnych rozgrywek. Wybierając Counter Strike:GO zakłady bukmacherskie warto odpowiednio się przygotować, czyli poznać zasady gry, najważniejsze turnieje oraz uczestników. Dokładna analiza ułatwi obstawianie. Najpopularniejszy to oczywiście typ na zwycięzcę – całego turnieju czy konkretnego meczu. Większych umiejętności wymaga zaś wskazanie zwycięzcy mapy czy rundy. CS:GO to sport dwutorowy, a więc nigdy nie kończy się remisem. Poza tym LV BET umożliwia obstawianie wielu innych rynków, m.in. under/over, wytypowania ilości rund, czy wskazanie ilości map, które rozegrane będą w meczu. A Ty z którego skorzystasz podczas typowania ESL Challenger Anaheim 2022?