Obstawianie meczy CS GO online – jak i gdzie

Obstawianie meczy CS GO online – jak i gdzie

Counter Strike Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier e – sport na świecie. Przez lata przyciągała do siebie nie tylko najlepszych graczy, ale też wielu widzów. Światowe turnieje to walka o wielkie pieniądze, ale przede wszystkim prestiż. Dziś możesz je nie tylko oglądać, ale też obstawiać mecze CS: GO w zakładach bukmacherskich LV BET! Korzystaj z najlepszych zakładów i kursów bukmacherskich już dziś! Podpowiemy Ci, jak skutecznie typować mecze Counter Strike: Global Offensive i wygrywać wielkie pieniądze w legalnych zakładach bukmacherskich!

E-sport to dyscyplina sportowa, która wciąż się rozwija. Rozgrywki przeprowadzane są niezależnie od sytuacji – wystarczy tylko komputer z dostępem do sieci i już można rywalizować z graczami z całego świata. W tej dziedzinie nie są ważne umiejętności fizyczne zawodników. Oprócz sprawności w obsłudze gry trzeba przede wszystkim wykazać się analitycznym umysłem i szybkością podejmowania decyzji.

Rok 2020 rozpoczął się dla wielbicieli i twórców CS: GO bardzo pozytywnie. 14 marca 2020 r. pobity został rekord ilości graczy, którzy jednocześnie byli zalogowali się na serwerach Counter Strike – było ich ponad milion! Chociaż to nadal jedna trzecia graczy, którzy korzystają z najpopularniejszych gier, to i tak wynik też uznany był za wielki sukces. Oznacza to, że mimo upływu lat CS: GO nie traci na popularności. Obstawianie turniejów i meczy tej gry może być więc bardzo emocjonujące i opłacalne.

Co to jest CS: GO?

CS: Go to typowa gra strzelanka. Występują w niej dwie drużyny, które ze sobą walczą. To terroryści i antyterroryści. W sumie jest 10 zawodników, czyli po 5 w każdej drużynie. Terroryści mają za zadanie podłożyć bombę i zniszczyć strategiczny punkt, zaś antyterroryści muszą udaremnić ich działanie. W połowie potyczki drużyny zmieniają się miejscami na mapie. To bardzo ważne, bo te nie są dokładnie zbalansowane i dają nierówne szanse na wygrane.

Jak grać w CS GO?

Przed rozpoczęciem obstawiania na CS: GO u legalnych bukmacherów musisz poznać podstawowe zasady CS GO. Jedna z nich dotyczy możliwości wygrania mapy, a w konsekwencji meczu. Terroryści mogą finiszować na dwa sposoby. Pierwszy to zabicie w rundzie wszystkich przeciwników. Drugi zaś polega na podłożeniu i zdetonowaniu bomby w tak zwanym bomsite. Na każdej mapie znajdują się dwa takie strategiczne miejsca.

Sposobem na zarobienie największych pieniędzy w grze jest natomiast podłożenie bomby i dopiero po tym zabicie wszystkich przeciwników. Bomba eksploduje w ciągu 45 sek. W tym czasie też antyterroryści mogą ją rozbroić, co da im natychmiastowe zwycięstwo w rundzie. Czas oczekiwania na rozbrojenie to 10 lub 5 sek. i zależy od zastosowania zestawu do rozbrajania. Antyterroryści zwyciężają też jeśli zabiją wszystkich terrorystów lub do końca rundy przeżyje chociaż jeden z nich.

Jedna rozgrywka to maksymalnie 30 rund. Maksymalnie, bo może trwać tylko 16 rund. Drużyna musi bowiem wygrać większość pojedynków. W przypadku remisu przeprowadzana jest dogrywka, która trwa przez kolejne 6 rund. Wygrywa zespół, który jako pierwszy będzie lepszy w 4 kolejnych. Każda runda trwa 2 minuty. Dla niedoświadczonego gracza to mało, jednak ci bardziej zaawansowani gracze wiedzą, że w tym czasie można wykonać bardzo dużą liczbę ruchów. Najlepsi gracze potrafią nawet wykonać… kilkaset ruchów w ciągu jednej minuty! A każdy z nich jest przemyślany i spójny z całą strategią rozgrywki! Jak się przekonasz, to znaczne ułatwienie dla typerów, który chcą obstawiać mecze CS .

Kto jest twórcą CS GO?

Zastanawiasz się, kto jest twórcą CS: GO? Valve Corporation i Hidden Path Entertainment – to wydawcy tej gry. Podczas swojej pracy sięgają do niestandardowych rozwiązań, które pozwalają na znaczne uatrakcyjnienie gry. Jednym z nich jest sięganie do pomysłów innych twórców. Obecnie podczas zabawy możesz skorzystać z mapy Jungle, którą stworzył Polak!

Betowanie CS: GO – strony do obstawiania meczy CS: GO 2020

Pewnie zastanawiasz się, gdzie możesz obstawiać mecze CS:GO. Nie szukaj dłużej i sprawdź nasz serwis internetowy! To świetna strona do obstawiania meczy CS: GO! Możesz mieć pewność, że znajdziesz tutaj zakłady na najważniejsze turnieje CS: GO na świecie, a obok międzynarodowych rozgrywek dostaniesz też możliwość betowania polskich turniejów. Sprawdzaj ofertę regularnie, a dzięki temu nie ominie Cię żadna możliwość betowania CS: GO. Na najważniejsze wydarzenia uruchamiamy nawet kilkadziesiąt rynków. Wybierz te najatrakcyjniejsze i postaw swój szczęśliwy zakład w LV BET.

Poradnik dla początkujących. Jak obstawiać mecze w CS: GO?

Najpopularniejszym i najważniejszym typem na CSGO jest zdecydowanie ten wskazujący zwycięzcę: turnieju lub konkretnego meczu. To najbardziej ogólny typ, bo w serwisie możesz też znaleźć zakłady wskazujące zwycięzcę mapy czy rundy. Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, zawsze są to zakłady dwutorowe. Co to oznacza? Tylko tyle, że zawsze musisz wskazać zwycięzcę i przegranego, bo w CSGO nie ma możliwości zakończenia rozgrywki remisem. Zawsze któraś z drużyn wygrywa. Dla początkujących typerów polecane są zaś łatwiejsze opcje, czyli zakłady under/over. Mogą one dotyczyć ilości map czy rund, które zostaną rozegrane w danym meczu. Bukmacher określa ich liczbę, a typer obstawia, czy faktyczna ich liczba będzie wyższa, czy niższa. CSGO pozwala też na skorzystanie z linii +2,5 i -2,5. Najczęściej będziesz w ten sposób obstawiał ilości map, które zostaną rozegrane podczas jednego meczu.

Zakłady dla zaawansowanych

Bardziej zaawansowani typerzy mają też możliwość obstawiania zakładów z handicapem. Te jednak wymagają wiedzy i umiejętności. CSGO daje też możliwość skorzystania z wielu zakładów specjalnych. Dotyczą one jednak wyłącznie poszczególnych map, a nie całych meczy. A to oznacza, że są skierowane do zaawansowanych graczy. Na czym polegają? Dla przykładu to zakłady na liczbę rozegranych rund, które rozegrane będą na wskazanej mapie czy ile map będzie w użyciu podczas całego meczu.

Nasza oferta daje możliwość obstawiania zakładów specjalnych, których nie dostaniesz w tradycyjnych sportach. Przykłady takich zakładów? To m.in. typ na zwycięzcę pierwszego pojedynku z użyciem konkretnej broni, typ na najskuteczniejszego gracza czy typ na kraj, z którego będzie pochodził zwycięzca. Oferujemy Ci jedne z najlepszych możliwości wśród legalnych bukmacherów!

Obstawianie meczy CS: GO skinami 2020

Legalny bukmacher LV BET nie dają możliwości obstawiania meczy CS: GO skinami 2020. Inni legalni bukmacherze także. Jeszcze niedawno był to bardzo popularny temat wśród typerów. Obecnie jednak sytuacja na rynku się zmieniła i obstawianie meczów cs go w ten sposób jest w Polsce zabronione. Nie znajdziesz w naszej ofercie takiej możliwości, bo oferujemy wyłącznie legalne zakłady. Pamiętaj – obstawianie nielegalnych zakładów jest w Polsce karalne.

Obstawianie meczy CS: GO – jak wygrać?

Wybiernie zakłądów bukmacherskich na e – sport warto zacząć od CSGO. Wbrew pozorom jest to gra dość przewidywalna. Odpowiednie przygotowanie i analiza pozwolą Ci na znaczne zminimalizowanie ryzyka i stawianie pewnych typów bukmacherskich.

Warto też wiedzieć, że przewidywalność rozgrywek zwiększa się wraz z rangą turnieju CS GO. Udział w nich biorą wyłącznie profesjonalne zespoły, które walczą o wielkie pieniądze i jeszcze większe premie. A to oznacza, że podczas rozgrywek nie ma miejsca na przypadek. Każdy gracz jest odpowiednio przygotowany. Zagorzali fani tej gry nie mają więc problemu z wytypowaniem zwycięzcy. Odpowiednie przygotowanie typera w tym przypadku jest podstawą sukcesu, dzięki któremu będziesz wiedział jak obstawiać mecze CS: GO.

Przygotowanie do stawiania zakładów na turnieje CSGO oraz innych wydarzeń e-sportowych nie różni się od przygotowań do innych wydarzeń sportowych. Trzeba poznać podstawowe reguły gry, statystyki i przeprowadzić ich analizę. Trafne wnioski pozwolą na trafne typy bukmacherskie. CSGO to dobry wybór na obstawianie zarówno dla początkującego typera, jak i tego zaawansowanego.

Turnieje

O popularności tej gry i potrzebie oglądania jej rozgrywek świadczy fakt, że w tym roku wszystkie najważniejsze turnieje CS: GO można obejrzeć w telewizji Polsat Games. Już w lutym można było zobaczyć polską rywalizację w ramach Intel Extrem Masters w Katowicach. To wyjątkowe miejsce na mapie graczy e-sportowych na całym świecie.

W ciągu roku zaś najlepsze drużyny świata wystąpią na turniejach z cyklu ESL Pro Tour. Wydarzenie to połączyło wiele niepowiązanych ze sobą wcześniej turniejów w jedną całość. Cykl kończą dwa finały, które są bardzo prestiżowe. Całe rozgrywki podzielone są na dwa poziomy. Pierwszy to Challenger, który obejmuje turnieje DreamHack Open, Mountain Dew League oraz ESL Mistrzostwa Narodowe. Jego zwycięzcy przechodzą dalej, czyli na poziom Masters. To zaś turnieje na największych i najważniejszych arenach, w których można powalczyć o najwyższe nagrody. Najlepsze zespoły świata będą ze sobą walczyły w ramach takich turniejów jak ESL One powered by Intel, Intel Extreme Masters, DreamHack Massters oraz ESL CS: GO Pro League.

Finały to występy najlepszych z najlepszych. Te dwie imprezy są od siebie niezależne, a noszą nazwy CS: GO ESL One Cologne i Intel Extreme Masters Katowice. Na pewno będziesz mógł typować je w naszym serwisie internetowym! Już samo odnalezienie się w ofercie i poruszanie wśród turniejów e-sportowców wymaga więc od typera wiedzy. Jeśli ją posiądziesz zakłady bukmacherskie na CSGO mogą być bardzo ciekawe i opłacalne. Sprawdzaj regularnie zakładkę z tą ofertą w naszym serwisie, a na pewno znajdziesz tam zakłady dla siebie.

Gdzie sprawdzić statystyki CS: GO?

W dzisiejszych czasach to żaden problem. Bez problemów znajdziesz w Internecie wiele stron, na których możesz sprawdzić statystyki CSGO, drużyn jak i poszczególnych zawodników. Profesjonalne serwisy zawierają historię każdego zespołu, sukcesy i porażki, ale też różnego rodzaju rankingi. Dzięki nim możesz bez problemu poznać się wiele szczegółów, jak na przykład preferencje graczy co do broni.

Obstawiaj mecze CS: GO online!

Wybierając zakłady bukmacherskie na CSGO u legalnego bukmachera LV BET masz gwarancję, że dostaniesz ciekawą ofertę, w której masz szanse na wysokie wygrane. Nie stawiaj jednak zakładów na chybił-trafił, a zrób to całkowicie świadomie. Warto przed obstawianiem obejrzeć kilka rozgrywek, zapoznać się z grą od strony gracza, przejrzeć mapy i zasady. Najlepszych źródłem informacji dla typera są niewątpliwie największe turnieje. Skorzystaj z tych dostępnych jeszcze przed obstawianiem zakładów, a na pewno ułatwi Ci to zabawę! Najlepszy legalny bukmacher i strona do obstawiania meczy CSGO? Odpowiedź może być tylko jedna – LV BET.pl!