NFL 2022 – International Series w Meksyku

NFL 2022 – International Series w Meksyku

NFL International Series powróci do Mexico City! Już 21 listopada 2022 r. na Estadio Azteca powalczą ze sobą West San Francisco 49ers i Arizona Cardinals. Będzie to rewanżowe spotkanie pierwszego meczu NFL w sezonie zasadniczym rozgrywanego poza Stanami Zjednoczonymi. Jaki będzie jego wynik?  Postaw swoje typy bukmacherskie na futbol amerykański w zakładach bukmacherskich LV BET! 

Mecz NFL: San Francisco 49ersArizona Cardinals co trzeba wiedzieć?

Po raz pierwszy obie drużyny spotkały się na Estadio Azteca 2 października 2005 r. Mecz na żywo obejrzało 103 467 kibiców. Był to ósmym mecz w tak dużą frekwencją w historii NFL. Można spodziewać się, że podobny tłum przyciągnie mecz zaplanowany na 21 listopada 2022 r. Na boisko wyjdą dwie najbardziej rozpoznawalne drużyny z amerykańskiej ligi NFL.

Podczas pierwszego spotkania kibice mogli oglądać debiut Alexa Smitha, zawodnika, który został najlepszy w tegorocznym drafcie NFL. Na boisku zastąpił rozgrywającego 49ers Tima Rattaja w czwartej kwarcie. Jego zespół przegrywał 31:14. Zapisali w swojej historii niecodzienny wyczyn – zdobyli dwa przy przyłożenia w obronie w pierwszych siedmiu minutach gry. Do tej pory nie udało im się powtórzyć tego wyniku. Meksyk znów może być świadkiem wyjątkowej rywalizacji!

Terminarz NFL International Series; wszystkie mecze:

  • 2 października 2022 r., Londyn: Vikings – Saints
  • 9 października 2022 r., Londyn: Giants – Packers
  • 30 października 2022 r., Londyn: Broncos – Jaguars
  • 13 listopada 2022 r., Monachium: Seahawks – Bucs
  • 21 listopada 2022 r., Meksyk: 49ers – Cardinals

Rozpoczęcie spotkania w Mexico City zaplanowano na godz. 20.15 czasu wschodniego.

Najważniejsze informacje o uczestnikach spotkania

Cardinals wygrali osiem z poprzednich 11 pojedynków przeciwko 49ers, w tym oba mecze w zeszłym sezonie. W zbliżającym się spotkaniu jednak nie są stawiani w roli faworyta.

San Francisco 49ers

Z oficjalnych informacji wynika, że 49ers prawdopodobnie chcieli spędzić tydzień przed meczem na ćwiczeniach i treningach w Akademii Sił Powietrznych. Ma to im pomóc w aklimatyzacji w nowej lokalizacji. Podobnie robili przed każdym z ostatnich trzech meczów w Mexico City. Czas w Colorado Springs w stanie Kolorado pozwolił im na zaaklimatyzowanie się na dużej wysokości. A to pozytywnie może przełożyć się na wynik spotkania w Mexico City.

Arizona Cardinals

Eksperci podkreślają, że Kardynałowie mają problemy personalne, które mogą przełożyć się na ich występ w Meksyku. Mowa o DeAndre Hopkinsie, który został zawieszony na sześć meczów przez NFL w związku w dopingiem. Co prawda do tej pory będzie mógł już wrócić na boisko, ale nie wiadomo czy klub mu na to pozwoli. Futboliści z Arizony mogą wiele stracić podczas listopadowego spotkania.

Kto ma największą szansę na wygraną?

Oba zespoły będą chciały pokazać się w Meksyku z jak najlepszej strony. Eksperci wskazują, że większe szanse na wygraną mają futboliści z San Francisco. Ta drużyna osiągnęła w poprzednich rozgrywkach większy sukces (dywizja zachodnia) i nadal jest w dobrej formie. Swoje typy bukmacherskie na to spotkanie i inne mecze rozgrywane w ramach NFL możesz postawić w zakładach LV BET! Która drużyna wygra? Obstawiaj już dziś!

Gdzie można obejrzeć mecz San Francisco 49ersArizona Cardinals?

Aby skorzystać z bezpłatnej transmisji tego spotkania trzeba poszukać streamingu. Znacznie łatwiej i bezpiecznej jednak będzie wykupić dostęp do transmisji na stronie internetowej ligi. To gwarancja dostępności oraz jakości. NFL umożliwia obejrzenie każdego meczu z kilku kamer, ale też dostęp do analiz ekspertów, statystyk i wielu innych. Wszystko to może pomóc w postawieniu typów bukmacherskich na NFL!

Obstawianie NFL w LV BET

National Football League to jedna z najpopularniejszych lig sportowych w Stanach Zjednoczonych. Ma jednak fanów na całym świecie, co potwierdza każdy mecz poza granicami tego kraju. Do obstawiania spotkań warto wcześniej się odpowiednio przygotować. Niezbędna jest znajomość drużyn i ich zawodników, ale też przynajmniej podstawowa wiedza o organizacji ligi i rozgrywek. Przekonaj się sam, jak wielkie emocje towarzyszą NFL i rozpocznij swoją przygodę z typowaniem futbolu amerykańskiego w zakładach bukmacherskich LV BET!

Typowanie wyniku meczu San Francisco 49ersArizona Cardinals w LV BET

Legalny bukmacher pozwala na skorzystanie z szerokiego wybory rynków bukmacherskich. Na wszystkie mecze, w tym na spotkanie w Mexico City, dostaniesz do wyboru co najmniej kilkadziesiąt różnych możliwości typowania. Obok klasycznego zakładu na zwycięzcę możesz też wskazać zwycięzcę połowy czy kwarty. To też możliwość obstawienia handicapów czy zakładów mniej/więcej. Jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Podejmij je w LV BET!