Jak obstawiać NFL w LV BET?

Jak obstawiać NFL w LV BET?

Obstawianie meczy futbolowych to świetna przygoda! Przekonaj się o tym w LV BET! U legalnego bukmachera znajdziesz możliwość typowania NFL, czyli najwyższej ligi futbolu amerykańskiego. Zakłady bukmacherskie na wszystkie ligowe mecze, ale też inne wydarzenia rozgrywane w Stanach Zjednoczonych możesz poznać już dziś w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET. Postaw swoje NFL typy i wygrywaj!

Futbol amerykański w Stanach Zjednoczonych jest tak popularny jak baseball, koszykówka czy hokej na lodzie. NFL, czyli National Football League to najważniejsza liga w tym kraju. Zrzesza dwie konferencje: American Football Conference oraz National Football Conference. Do rozgrywek co roku przystępują 32 drużyny, które są podzielone na 8 dywizji (Wschodnią, Zachodnią, Północną i Południową). Wszyscy uczestnicy rozgrywają w sezonie po 16 spotkań. W odróżnieniu od innych dyscyplin sezon NFL jest więc bardzo krótki i trwa od września do lutego. To ważna informacja dla typerów, którzy chcą obstawiać te rozgrywki.  Ograniczona liczba wydarzeń sprawia, że zakłady te można obstawiać tylko w czasie rozgrywek, a analiza możliwości drużyn może sprawić kłopot, bo po prostu… w tym czasie nie grają.

NFL: typy bukmacherskie w LV BET

W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET znajdziesz szeroki wybór zakładów bukmacherskich na NFL. Przed każdym meczem znajdziesz wiele ciekawych rynków do obstawiania, z których warto skorzystać. Jakie są najpopularniejsze? W futbolu amerykańskim opłaca się obstawiać zakłady z handicapem. Każdy profesjonalny typer powinien poznać tzw.  kluczowe liczby, czyli różnicę punktów, która najczęściej dzieliła drużyny we wcześniejszych meczach NFL. Te są trzy, a dokładniej 3, 7 i 10. W ciągu ostatnich 20 lat to właśnie tymi wynikami kończyło się większość meczów. Nie bez znaczenia pozostaje miejsce rozgrywania spotkania. Przyjęło się, że drużyny futbolu amerykańskiego grające u siebie zaliczają lepsze występy, a bukmacherzy stawiają ich w roli faworytów. Podobnie jest w przypadku porażek. Zawodnicy, którzy zawalili wcześniejsze spotkanie często w kolejnym osiągają lepsze wyniki i to na takie teamy można dostać lepsze kursy.

Wśród dostępnych rynków bukmacherskich na NFL znajdziesz również zakład na zwycięzcę meczu, ale też zwycięzcę połowy czy kwarty oraz na wskazanie zdobytych w meczu punktów. Nie musisz od razu wskazywać dokładnego wyniku, a typować mniej/więcej. Dla specjalistów w futbolu amerykańskim LV BET przygotowuje takie rynki jak np. przyłożenia, gol z pola czy pierwsze punktowane zagranie. A to tylko niektóre z możliwości, bo na każde spotkanie do wyboru masz kilkadziesiąt rynków bukmacherskich!

Zakłady bukmacherskie na Super Bowl

Obstawianie NFL to nie tylko obstawianie meczów w sezonie zasadniczym, ale też najważniejszej imprezy w roku, jaką jest Super Bowl. Finał ligi wyłania mistrzów, do których trafia trofeum – Vince Lombardi Trophy oraz pierścienie Super Bowl. Zawodnicy walczą też o laur Most Valuable Player. Super Bowl to co roku wielkie wydarzenie sportowe i kulturalne, które przyciąga rekordową liczbę fanów na trybuny i przed telewizory. Z tej okazji możesz spodziewać się wyjątkowej oferty w LV BET!

Jak obstawiać NFL?

Typowanie NFL nie różni się od typowania innych sportów. Aby pewnie stawiać swoje kupony warto się do tego przygotować. Niezbędna jest znajomość nie tylko drużyn, ale przede wszystkim graczy, bo to właśnie od ich możliwości i dyspozycji najczęściej zależy końcowy wynik. Podczas analizy bukmacherskiej warto więc porównać graczy na podobnych pozycjach, ale też sprawdzić, jaki. Jest ich styl gry.  Może okazać się, że konieczna będzie analiza, jak dany zespół radzi sobie z obroną przy często atakujących rywalach itp. Oprócz wspomnianego wcześniej miejsca spotkania ważna jest też pogoda. Przeważnie mecze NFL rozgrywane są raz w tygodniu, a to oznacza, że masz czas, aby przygotować się do typowania!

Zakłady bukmacherskie na NFL w LV BET

Obstawianie futbolu amerykańskiego jest możliwe w LV BET. Legalny bukmacher umożliwia typowanie tego sportu w dwóch miejscach – w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Dzięki temu szybko i bez problemu postawisz swoje typy zarówno w przeglądarce internetowej, jak i w telefonie. Przed każdym spotkaniem możesz skorzystać z zakładów długoterminowych. Najważniejsze spotkania, w tym Super Bowl, możesz śledzić na żywo i od razu obstawiać w ofercie live. Dzięki temu przyłączysz się do gry i poczujesz amerykańskie emocje we własnym domu!