Super Bowl 2022

Super Bowl 2022

Super Bowl 2022 będzie 56. finałem o mistrzostwo zawodowe ligi futbolu amerykańskiego NFL. Najlepsi zawodnicy wystąpią 13 lutego 2022 r. na stadionie SoFi Stadium w Inglewood w Kalifornii. Jeszcze nie znamy drużyn, które powalczą o mistrzostwo. Eksperci wskazują, że w zbliżającym się finale znów faworytami są ubiegłoroczni finaliści – Tampa Bay Buccaneers (mistrz NFC) oraz Kansas City Chiefs (mistrz AFC). Czy tak się stanie? Do najważniejszego meczu zostało jeszcze trochę czasu, który możesz poświęcić na przygotowanie się do typowania w zakładach bukmacherskich. Football amerykański w LV BET to szeroka oferta, którą musisz poznać!

W meczu finałowym Super Bowl spotkają się mistrzowie konferencji NFC i AFC. Na co dzień na SoFi Stadium występuje drużyna Los Angeles Rams. Podczas przerwy, zwanej Halftime Show widzowie mogą liczyć na kolejne wielkie wydarzenie. Po raz pierwszy w historii na scenie wystąpią wspólnie Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar.

Football amerykański. Co to Super Bowl?

Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo w National Football League. Jest to najważniejsze wydarzenie sportowe nie tylko w lidze, ale też jedno z najważniejszych w Stanach Zjednoczonych, traktowane jako nieoficjalne święto narodowe. Świadczy o. tym m.in. fakt, że telewizyjne transmisje biją rekordy oglądalności i cieszą się największą popularnością wśród widzów. Rekordowa ich ilość zasiadła przed telewizorami w 2011 r., gdy finał oglądało 111 milionów widzów. Podczas finału można też zobaczyć największe gwiazdy muzyki.  Występują one podczas przerwy, zwanej Halftime Show. To kolejne wielkie wydarzenie. Po raz pierwszy w historii na scenie w 2022 r. wystąpią wspólnie Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar.

Super Bowl 2021

W ubiegłym roku mistrzowie konferencji NFL spotkali się 7 lutego 2021 r. na stadionie Raymonf James Stadium w Tampie na Florydzie. W finale zagrali gospodarze tego obiektu, Tampa Bay Buccaneers (mistrz NFC) wraz z Kansas City Chiefs (mistrz AFC). Po raz pierwszy w historii rozgrywek jeden z finalistów grał na swoim stadionie i do tego go wygrał. W sumie było to drugie zwycięstwo zawodników Tampy w Super Bowl. Niekwestionowanym zwycięzcą był też Tom Brandy, który wygrał siódme mistrzostwo w swojej karierze i po raz piąty został wybrany MVP finału.

Futbol amerykański: typy bukmacherskie na Super Bowl 2022

Ostatnie dwie edycje finałowego meczu NFL były zdominowane przez te same drużyny: Tampa Bay Buccaneers oraz Kansas City Chiefs. Ci drudzy jednak biorą udział w finałowych meczach dłużej. Nie mają jednak szczęścia i chodź rok temu byli typowani na zwycięzców to przegrali najważniejszą walkę w sezonie. Czy w tym sezonie w finale również wystąpią zawodnicy z Tampa i z Kansas? Szansa jest, bo obie drużyny zajmują drugie miejsca w swoich konferencjach. W Konferencji Amerykańskiej przewodzi obecnie New England Patriots, a w Konferencji Krajowej – Arizona Cardinals. Sprawdzaj wyniki na bieżąco a bez problemu postawisz swoje typy bukmacherskie na Super Bowl 2022 – nie tylko na uczestników najważniejszego meczu w sezonie, ale też zwycięzcę.

Football amerykański: obstawianie w LV BET

Wytypowanie zwycięzcy finału NFL to jedna z możliwości, która znajdziesz w ofercie LV BET. Swoje typy postawisz zarówno w serwisie internetowym, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera. Znajdziesz tam szeroki wybór rynków oraz atrakcyjne kursy. Warto zajrzeć też do zakłady z promocjami oraz bonusami, dzięki którym Twoja gra będzie jeszcze bardziej emocjonująca! Obstawianie będzie pewne i trafne, jeśli wcześniej przeprowadzisz własną analizę bukmacherską. Niezależnie od tego, czy wytypujesz zwycięzcę czy ograniczysz się do typowania występów jednego zawodnika. Football amerykański pozwala na skorzystanie z bardzo szerokiej oferty. Jesteś gotowy na to wyzwanie? Finał ligi NFL, czyli Super Bowl czeka właśnie na Ciebie! Poczuj amerykańskie emocje i przyłącz się do zabawy!