Rozpoczęcie sezonu NFL

Rozpoczęcie sezonu NFL

Pod koniec lipca zawodnicy amerykańskiego NFL skończyli swoją międzysezonową przerwę i stawią się w klubach na przedsezonowych treningach. A już 9 lipca rozpocznie się nowy sezon. Zainauguruje go mecz Buccaneers i Cowboys. Co jeszcze zmieni się w tegorocznych rozgrywkach? Musisz to wiedzieć, aby pewnie i trafnie stawiać zakłady bukmacherskie. NFL możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich LV BET.

Nowy sezon, nowe zasady. A przynajmniej te związane z pandemią koronawirusa. Zgodnie z obecnymi założeniami NFL rozpocznie zmagania przy pełnych trybunach. Ma to duże znaczenie dla graczy, którzy znacznie się opuścili w grze i głośno krytykowali pomysły zastąpienia wrzawy fanów sztucznym szumem. Teraz wszystko wróci do normalności.

Football amerykański: NFL 2021

To będzie 102. sezon National Football League. Dłuższy niż w ubiegłym roku, bo liga rozszerzyła go o jeden mecz (z 16 na 17 spotkań). Każda drużyna zagra do trzech meczów.

Pierwszy raz zawodnicy wyjdą na boisko 9 września 2021 r. Ważne daty? 15 stycznia 2022 r. rozpoczną się play offy.  13 lutego zaś odbędzie się mecz o mistrzostwo ligi. Rozegrany będzie na stadionie SoFii w Inglewood w Kalifornii. Pro Bowl zaś rozegrany będzie 6 lutego 2022 r. na stadionie Allegiant w Raj w Nevadzie.

Cały sezon NFL 2021/2022 potrwa więc 18 tygodni. Każda z 32 drużyn rozegra w tym czasie po 17 meczów. Umożliwi to dwukrotną grę z trzema drużynami ze swojej dywizji oraz jeden z każdą z drużyn z innych dywizji należących do tej samej konferencji, ale też drugiej. W ostatni weekend sezonu zasadniczego w odbędą się gry wewnątrz dywizji. Do tego dochodzi jeden mecz z drużynami, które zajęły tą samą pozycję w ubiegłym tygodniu. Z tej przyczyny Super Bowl rozegrane będzie nie tradycyjnie w pierwszą, a w drugą niedzielę lutego. Zwiększenie liczby meczów niesie za sobą zagrożenie dla zawodników. Zmęczenie i kontuzje mogą wyeliminować z gry wielu zawodników.

Futbol amerykański: drużyny

Do największej zawodowej ligi futbolu amerykańskiego National Football League przystąpią 32 zespoły. Podzielone są one na dwie konferencje: American Football Conference (AFC) oraz National Football Conference (NFC). Te z kolei dzielą się na 4 dywizje po 4 zespoły każda – wschodnią, północną, południową i zachodnią.

Analizy i typy bukmacherskie na rozpoczęcie sezonu NFL

Śledź rozgrywki najlepszych drużyn NFL, a dzięki temu będziesz mógł pewnie postawić swój szczęśliwy kupon na futbol amerykański w LV BET. Legalny bukmacher pozwala na typowanie wszystkich meczy bez wychodzenia z domu. Chociaż w Polsce trudno jest obejrzeć mecze na żywo, a tym bardziej znaleźć ekspertów w tej dziedzinie, z odsieczą przychodzi internet. W wirtualnej przestrzeni znajdziesz wszystkie niezbędne do obstawiania informacje. Dzięki odpowiedniej analizie będziesz mógł postawić swoje typy bukmacherskie na NFL – zarówno na rozpoczęcie sezonu 2021/2022, jak i wszystkie rozgrywane mecze.

Zakłady bukmacherskie na rozpoczęcie sezonu NFL w LV BET

W serwisie bukmacherskim www.lvbet.pl znajdziesz już możliwość typowania zakładów bukmacherskich na zwycięzcę sezonu 2021/ 2022 NFL.  Zgodnie z przewidywaniami analityków bukmachera największe szanse na zwycięstwo ma KC Chiefs (kurs 5.4) oraz TB Buccaneers (7.5). O miejsce na podium walczyć będą również BAL Ravens (kurs 12), SF 49ers (kurs 13), BUF Bills (kurs 13), LA Rams (kurs 14) oraz GB Packers (kurs 14). Bukmacher umożliwia też wskazanie zwycięskiej konferencji. Jeśli wytypujesz AFC możesz liczyć na kurs 1.7, a NFC – kurs 2.2. Jesteś gotowy na postawienie kuponu?