Gala Fight Empire MMA

Gala Fight Empire MMA

Początki działalności federacji miały miejsce na Wyspach Brytyjskich. Reguły walk, które organizują, różnią się od klasycznego MMA. Do dozwolonych uderzeń dołączyły też kolana na głowę i SOCCER KICKi. Dzięki temu pojedynki są jeszcze bardziej emocjonujące i spektakularne, tworzą prawdziwy spektakl! Nie bez przyczyny walki te zyskały przydomek Krwawy Sport z Southampton! LV BET jest oficjalnych bukmacherem gali, a to oznacza, że właśnie u niego. Znajdziesz najlepsze zakłady bukmacherskie na walki typu PRIDE!

Fight Empire MMA co musisz wiedzieć o gali?

Za projektem organizatorów gali Krwawy Sport na Wyspach Brytyjskich jest już pierwsza próba przeprowadzenia gali w Polsce.  Najpierw planowano wydarzenie na początku 2021 r.  Podano nawet datę – miało odbyć się 8 maja 2021 r. w Nysie. Przeszkodziła jednak pandemia koronawirusa.

Skąd pochodzi Fight Empire MMA

Organizatorzy gali pochodzą z Wysp Brytyjskich. Sama sztuka walki na gołe pięści zaś wywodzi się z Japonii. To technika zalegalizowana w organizacjach Rizin i Deep. Od lat święcą triumfy i są niezwykle popularne. Eksperci wskazują też, że z walk tych wywodzi się PRIDE, który z kolei dał podwaliny dla klasycznego MMA.

Premiera tego typu walk na polskim rynku będzie precedensem. Od czasu Nastula Cup nikt nie stosował tego rozwiązania.

Kim jest Łukasz Kieiwan?

To założyciel federacji i jak sam o sobie mówi – wielki fan walk typu PRIDE. Chce powrócić do starych dobrych korzeni polskich wojowników. Już w 2021 r. zapowiedział, że w planach ma już 3 gale i zakontraktowanych ponad dwudziestu zawodników na wysokim poziomie. Nie miał trudności w ich znalezieniu, bo walki PRIDE są brutalne, ale bardzo emocjonujące i wciągające.

Czym wyróżnia się Fight Empire MMA?

Soccer kicki, czyli kopnięcia kolanami na głowę w parterze – to ciosy, które są niedostępne w MMA, ale podczas walk na zasadach PRIDE jak najbardziej! To niezwykle brutalny świat, w którym zawodnicy dają z siebie wszystko! Czy spodobają się polskim kibicom? Trudno powiedzieć, ale ciekawość na pewno weźmie górę! Czołowe nazwiska fighterów i prawdziwa rywalizacja czekają właśnie na Ciebie!

Karta walk

Ciekawostką jest, że karta walk Fight Empire podzielona została na dwie sekcje: amatorską i profesjonalną. Pierwsza to tzw. karta wstępna. Walka wieczoru zaś należy do zawodowców. Wszystkie wyniki są zaliczane do oficjalnego rankingu MMA.

Na karcie nie zabrakło wielu znanych nazwisk, uznanych fighterów z Polsce, a szczególnie w Warszawie. Aż 13 zawodników to czołowi fighterzy klubów ze stolicy. Swoje umiejętności na ringu udowodnią m.in.  Michał Golasiński, Giorgi Esiava, Mansur Abdurzakov, Ahmed Katev czy Daniel Kolasiński. W sumie zaplanowano jedenaście pojedynków, w tym cztery w kategorii amatorskiej.

Walki profesjonalne

 • Michał Golasiński vs MansurAbdurzakov – waga 77,1 kg
 • Piotr Wróblewski vs Giorgi Eslava – waga 65,8 kg
 • Daniel Kolasiński vs Ahmed Kataev – waga 70,3 kg
 • Maksymilian Siewruk vs Łukaszuk Demczur – waga 61,2 kg
 • Przemysła Górny vs Kamil Dratwa – waga 61,2 kg
 • Roberto Rozenko vs Paweł Klimas – waga 83,9 kg
 • Islam Mayrasultanov vs Akaki Khorava – waga 61,2 kg

Walki amatorskie

 • Krystian Głazewski vs Paweł Sadło – waga 77,1 kg
 • Wiktoria Czyżewska vs Justyna Kulińska – waga 56,7 kg
 • Islam Bersanutaev vs Filip Słowiński – waga 93,0 kg
 • Damian Tokarski vs Krystian Olszta – waga 70,3 kg

Zawodnicy to sami twardziele, pewni umiejętności i chęci wygrywania! Biorąc pod uwagę brutalne zasady walk pod tym szyldem nie może być inaczej!

Gdzie i kiedy odbędzie się gala Fight Empire MMA?

14 października 2022 r. w Pruszkowie wystąpią zawodnicy w ramach gali Fight Empire. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to właśnie tego dnia zobaczymy najlepszych zawodników w oktagonie. Jak zapowiadają organizatorzy można będzie liczyć na krew, pot i dramaturgię. To prawdziwe batalie współczesnych wojowników!

Gdzie można obejrzeć transmisję z gali?

Każdą galę organizowaną przez Łukasza Kiejwana możesz obejrzeć na żywo bez wychodzenia z domu! Transmisja wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej fightempiremma.com. Znajdziesz tam również powtórki pojedynków oraz komentarze ekspertów. Dzięki temu z łatwością postawisz swoje typy bukmacherskie na wszystkie pojedynki, które znajdą się w karcie walk! „Przekonaj się, czym jest Krwawy Sport z Southampton” – zachęcają organizatorzy.

Gala nie będzie transmitowana w systemie PPV, a więc najprawdopodobniej dostęp do niej będzie darmowy.

LV BET oficjalnym bukmacherem gali Fight Empire MMA

Jedynym oficjalnym bukmacherem zbliżającej się gali Fight Empire MMA jest LV BET!

A to oznacza, że właśnie u tego operatora znajdziesz najlepsze możliwości obstawiania polskich walk PRIDE! Chcesz je poznać? Zrób to już dziś!

Obstawianie Fight Empire MMA w serwisie LV BET

W zależności od tego, którą walkę chcesz obstawiać, możesz liczyć na różne możliwości typowania. Najszerszy wybór dostaniesz na mistrzowskie pojedynki. Zgodnie z zapowiedziami podczas najbliższej gali odbędą się 3, może 4 walki, w których główną nagrodą będą mistrzowskie pasy. Każdy z tych pojedynków będzie trwał 5 rund po 5 minut. Krótsze zaś będą pozostałe walki: 3 rundy po 5 minut. Wybranie interesujących pojedynków i ograniczenie się do typowania tylko ich może być Twoim kluczem do sukcesu! Umożliwi to na przeprowadzenie dokładnej analizy bukmacherskiej i postawienie tylko pewnych typów!

Typy i zakłady na Fight Empire MMA w LV BET

Zwycięzca walki, ale też zwycięzca poszczególnych rund, przyszły mistrz, ilość rozegranych rund, czy walka zakończy się przez nokaut – to tylko niektóre z możliwości obstawiania gali Fight Empire MMA, które otrzymasz w LV BET! Szeroki wybór rynków pojawi się w serwisie internetowym i w aplikacji mobilnej jeszcze przed rozpoczęciem gali. Oglądaj ją, a na pewno będziesz czekał również na kolejne edycji. Te zapowiedziane są na luty i maj 2023 r. Ich wyniki również będziesz mógł obstawiać w zakładach bukmacherskich. Postaw swoje typy na Fight Empire MMA w LV BET i wygrywaj!