Bayern München – Arsenal: прогнози, коефіцієнти, анонс (21.10.2026)

Bayern München – Arsenal: прогнози, коефіцієнти, анонс (21.10.2026)

Liga Mistrzów
Logo Bayern München
Bayern München
VS
2026-10-21 · 21:00
Allianz Arena
Logo Arsenal
Arsenal
ФАВОРИТ
2.10
1 ПЕРЕМОГА
3.50
X НІЧИЯ
3.30
2 ПЕРЕМОГА
Натисніть на коефіцієнт, щоб зробити ставку в LV BET

Матч Bayern München – Arsenal відбудеться 21.10.2026 в рамках Ліги чемпіонів. Нижче ви знайдете повний аналіз, статистику обох команд, історію очних зустрічей, очікувані склади та актуальні букмекерські коефіцієнти LV BET на цей матч.

Коротко: Баварія — фаворит матчу з коефіцієнтом 2.10 на перемогу, тож наш прогноз на користь господарів, але перевага невелика. Ключовий аргумент: Баварія забила 20 голів у п’яти матчах, зокрема 6:1 над RB Leipzig, а Арсенал пропускає в середньому 1.2 гола за матч.

Bayern München – Arsenal: букмекерські коефіцієнти LV BET

Подія Коефіцієнт LV BET
1 — перемога Bayern München 2.10
X — нічия 3.50
2 — перемога Arsenal 3.30

Коефіцієнти актуальні на день публікації.
Перевірте актуальні коефіцієнти в LV BET →

Bayern München vs Arsenal: анонс матчу

На Allianz Arena 21 жовтня 2026 року о 21:00 відбудеться один із найцікавіших матчів етапу ліги UEFA Champions League. Баварія Мюнхен (Bayern München) прийматиме Арсенал Лондон (Arsenal) у протистоянні двох команд, які в цьому сезоні демонструють атакувальний футбол і мають реальні амбіції зіграти в найкращій чотирці європейського турніру. Для обох клубів це важливий тест перед наступними турами та шанс здобути очки, які можуть вирішити їхнє місце в турнірній таблиці.

Хто фаворит? Букмекерські коефіцієнти

У котировках букмекера LV BET перемогу Баварії оцінено в 2.10, нічию в 3.50, а перемогу Арсенала в 3.30. Це чіткий сигнал: ринок бачить господарів як легких фаворитів, хоча перевага не є переконливою. Аргументів на користь Баварії кілька: матч вона проведе перед власною публікою, а її атака справляє величезне враження. На рахунку господарів 20 забитих голів у п’яти матчах, тобто в середньому 4.0 гола за матч. Арсенал, хоча й результативний і переможний, забиває в середньому 2.0 гола. Проте більше має втрачати Баварія, яка перед власними вболівальниками мусить підтвердити клас і не може собі дозволити нових розчарувань у єврокубках.

КЛЮЧОВИЙ ФАКТ: Баварія у п’яти матчах забила 20 голів, а в останньому матчі розгромила RB Leipzig 6:1.

Форма та статистика обох команд

Порівняння сил

Bayern München Arsenal
Перемоги в сезоні
43%
57%
Сила атаки (сер. голи/матч)
67%
33%
Надійність оборони
48%
52%

Сезонна статистика (останні 5 зіграних матчів)

Останні матчі
Bayern München
Z RB Leipzig 6:1
R Viking 3:3
R FC Augsburg 2:2
Z Union Berlin 7:0
Z SV Elversberg 2:1
Arsenal
Z Nottingham Forest 1:0
Z Lille 3:0
Z Leeds 2:1
P Brighton 0:3
Z Ipswich 4:2
Ostatnie 5 rozegranych meczów (wszystkie rozgrywki)
Bayern München
5
Mecze
3
Wygrane
2
Remisy
0
Porażki
20:7
Голи
4.0
Śr/mecz
Forma
WWRRW
Arsenal
5
Mecze
4
Wygrane
0
Remisy
1
Porażki
10:6
Голи
2.0
Śr/mecz
Forma
WPWWW

Historia bezpośrednich spotkań (H2H)

Попередні зустрічі
2025-11-26
Arsenal 3 : 1
W
Bayern München
2024-04-17
Bayern Munich 1 : 0
W
Arsenal
2024-04-09
Arsenal 2 : 2
R
Bayern Munich
2019-07-18
Arsenal 2 : 1
W
Bayern Munich
2017-07-19
Bayern Munich 1 : 1
R
Arsenal

Хочете зробити ставку на цей матч?

Актуальні коефіцієнти на Баварія Мюнхен vs Арсенал та сотні інших матчів знайдете в пропозиції
LV BET. Пам’ятайте про відповідальну гру.

Баварія має в активі три перемоги, два внічийні результати та жодної поразки. Форма господарів виглядає впевнено, хоча й не ідеально. Після ефектної перемоги 6:1 над РБ Лейпциг 17 жовтня настали дві нічиї: 2:2 з «Аугсбургом» і 3:3 з «Вікінгом», обидві на виїзді. Ці результати показують, що оборона Баварії інколи дає збої: у п’яти матчах вона пропустила сім голів. Арсенал виграв чотири з п’яти матчів і зазнав лише однієї поразки — 0:3 від «Брайтона» в середині вересня. Згодом «каноніри» повернулися на перемоги, обігравши «Лідс» 2:1, «Лілль» 3:0 і, останнім часом, «Ноттінгем Форест» 1:0 на виїзді. Лондонці вирізняються надійною обороною, пропускаючи в середньому 1.2 гола за матч. Цікаво, що Баварія у п’яти матчах забила аж 20 голів, тобто більше, ніж Арсенал за той самий період (10).

Історія особистих зустрічей Баварія Мюнхен vs Арсенал

Останні чотири очні поєдинки цих команд дали чимало емоцій. У листопаді 2025 року Арсенал виграв 3:1 на своєму полі, а в квітні 2024 року обидва матчі чвертьфіналу завершилися результатами 2:2 у Лондоні та 1:0 на користь Баварії в матчі-відповіді в Мюнхені. Раніше, у липні 2019 року, «канонiри» перемогли баварців 2:1. Баланс останніх чотирьох матчів: дві перемоги Арсеналу, одна перемога Баварії та одна нічия. У середньому в цих зустрічах забивали по три голи, що показує: обидві команди рідко грають із сухим рахунком.

Прогнозовані склади та відсутні гравці

Нижче наведено орієнтовний склад, складений на основі останнього стартового складу обох команд, доповнений актуальною інформацією про відсутніх гравців.

Баварія Мюнхен
  • J. Urbig (воротар)
  • Kim Min-Jae (захист)
  • J. Kimmich (півзахист)
  • L. Díaz (напад)
  • H. Kane (напад)
Арсенал Лондон
  • D. Raya (воротар)
  • Gabriel Magalhães (захист)
  • D. Rice (півзахист)
  • B. Saka (напад)
  • K. Havertz (напад)

Господарі втратять Міхаеля Олізе, який відбуває дискваліфікацію після червоної картки, та Джамала Мусьялу через м’язову травму. Під знаком питання участь Мануеля Нойєра, який має проблеми зі стопою. Арсеналу доведеться обходитися без П’єро Інкапьє (травма кісточки) і Вільяма Салібі (проблеми зі спиною).

УВАГА: Остаточні склади ми дізнаємося лише безпосередньо перед матчем, а сумнівна участь Нойєра може змінити вибір воротаря Баварії.

Де дивитися Баварія Мюнхен vs Арсенал?

Матч можна дивитися на спортивних телеканалах, доступних у Польщі. Перевірте телепрограму в день матчу, щоб не пропустити перший свисток. Слідкувати за грою в реальному часі можна також через live-ставки в LV BET. Актуальні live-коефіцієнти доступні від першого свистка, а коефіцієнти в LV BET змінюються після кожного важливого моменту: гола, червоної картки чи заміни.

Наші прогнози на Bayern München vs Arsenal

Редакція LV BET ставить на перемогу господарів. Баварія має перевагу домашнього поля, значно кращу реалізацію і глибший склад, а її атака дозволяє швидко забивати. Відсутність Олізе послаблює нападу, але коефіцієнти все одно вказують на баварців як на фаворитів, а коефіцієнт 2.10 є привабливим для тих, хто ставить на господарів. Проте Arsenal може створити складні умови, адже добре оборонятися і вміє реалізовувати контратаки.

Головний прогноз LV BET
Перемога Bayern München
Коефіцієнт: 2.10
Господарі грають перед власними вболівальниками, маючи найефективнішу атаку в цій частині сезону. Попри відсутність Олізе та Мусіали, Баварія має достатньо якості, щоб перемогти Arsenal на Allianz Arena.

Тим, хто шукає додаткову цінність у букмекерських прогнозах, варто стежити за ринком голів, адже історія останніх матчів і наступальний настрій обох команд вказують на гру з великою кількістю голів. Повну пропозицію букмекерських коефіцієнтів знайдете в LV BET.

Погодні умови на матч

Прогноз на час початку матчу в Мюнхені: температура близько 10°C, вологість 93%, вітер 7 км/год, легкий дощ (імовірність опадів 85%). Можливі опади сприятимуть грі довгими передачами та ускладнюватимуть техніку — варто врахувати це при ставках на ринок голів.

FAQ — найчастіші запитання

1

Коли і де відбудеться матч Bayern München vs Arsenal?

Матч Bayern München vs Arsenal у рамках Ліги чемпіонів UEFA відбудеться 21.10.2026 на стадіоні Allianz Arena. Перевірте точний час і актуальні коефіцієнти на lvbet.pl.

2

Де дивитися матч Bayern München vs Arsenal наживо?

Матч Bayern München vs Arsenal можна дивитися на спортивних телеканалах, доступних у Польщі. Перевірте телепрограму в день матчу. Також можна слідкувати за перебігом гри наживо через live-ставки в LV BET.

3

Які коефіцієнти на матч Bayern München vs Arsenal?

Коефіцієнт на перемогу Bayern München: 2.10, нічия: 3.50, перемога Arsenal: 3.30 (LV BET, станом на дату публікації). Коефіцієнти змінюються динамічно, тому перевіряйте актуальні на lvbet.pl.

4

Який букмекерський прогноз на матч Bayern München vs Arsenal?

Детальний аналіз і букмекерський прогноз на матч Bayern München vs Arsenal ви знайдете в статті вище. Пам’ятайте: кожен прогноз пов’язаний із ризиком, тож робіть ставки відповідально.

5

Як зробити ставку на матч Bayern München vs Arsenal в LV BET?

Зробити ставку на матч Bayern München vs Arsenal можна в LV BET на lvbet.pl. Доступні ринки: 1X2, тотал більше/менше, BTTS, фори та багато інших. Live-ставки доступні від першого свистка. Нові гравці отримують привітальний бонус до 600 PLN.

6

Де робити ставки на Лігу чемпіонів із бонусом?

У LV BET можна робити ставки на Лігу чемпіонів із вітальним бонусом до 600 PLN. Коефіцієнти на матч Bayern München vs Arsenal доступні на lvbet.pl.

Коефіцієнти на Bayern München vs Arsenal
Перевір актуальні коефіцієнти та повну пропозицію Ліги чемпіонів у LV BET. Доступні ставки до початку матчу та в лайві.

Перевірити коефіцієнти →

18+ | Азартні ігри пов’язані з ризиком | Грай відповідально

18+ | Матеріали на цій сторінці мають інформаційний та розважальний характер. Робота зі ставками пов’язана з ризиком втрати коштів. Грай відповідально. Якщо ти відчуваєш, що азартні ігри стають проблемою, зателефонуй на Телефон довіри: 801 889 880 або відвідай uzaleznienia.gov.pl. Ставки доступні виключно для повнолітніх. LV BET має дозвіл Міністерства фінансів на організацію ставок взаємного типу.