Puchar Świata w Skokach Narciarskich Zakopane 2022 – kto ma największą szansę na wygraną?

Puchar Świata w Skokach Narciarskich Zakopane 2022 – kto ma największą szansę na wygraną?

15 i 16 stycznia 2022 r. wszyscy kibice skoków narciarskich udadzą się do Zakopanego. Jeśli nie osobiście – to przynajmniej myślami i zasiądą przed telewizorami. Dlaczego? Bo to właśnie w tych dniach odbędzie się konkurs w ramach Pucharu Świata 2021/2022 w skokach narciarskich. Skoki narciarskie – zakłady bukmacherskie to świetne połączenie! Kto ma największe szanse na wygraną na Wielkiej Krokwi? Czy Polacy zakończą tę rywalizację z medalami?

W przyszłym roku Zakopane będzie gościło najlepszych skoczków świata w połowie stycznia. 15 stycznia odbędzie się konkurs drużynowy, zaś 16 stycznia – indywidualny. W związku z epidemią koronawirusa nie zapadły jeszcze żadne decyzje na temat obecności kibiców pod zakopiańskim obiektem. Można więc liczyć na ich obecność i doping podczas rywalizacji polskich skoczków.

Skoki narciarskie obstawianie – Wielka Krokiew w Zakopanem

To zdecydowanie najbardziej rozpoznawalne miejsce w Polsce związane ze sportami zimowymi. Obiekt w Zakopanem powstał w 1925 roku. był przebudowywany u rozbudowywany. Od 1980 r., z kilkoma przerwami, gości najlepszych skoczków narciarskich w ramach Pucharu Świata. Do historii skoczni zapisało się szczególnie dwóch Polaków – Adam Małysz, który wyrywał konkursy PŚ cztery razy i Kamil Stoch, który triumfował aż pięciokrotnie. Pięć zwycięstw na koncie ma również Austriak Gregor Schlierenzauer. Najdłuższy skok na Wielkiej Krokwi oddał Yukiya Sato. Japończyk 25 stycznia 2020 r. skoczył na odległość 147 m. Czy w tym roku znów triumfują Polacy? Postaw swoje skoki narciarskie typy i wygrywaj! Możesz to zrobić w LV BET.

Puchar Świata w Zakopanem w sezonie 2020/2021

Ubiegły sezon zdominowała epidemia koronawirusa. To przez sytuację na świecie w terminarzu zachodziło wiele zmian. Jedna z najważniejszych – w Zakopanem odbyły się dwa konkursy w ramach Pucharu Świata. Drugi – po rezygnacji chińskiego Zhangijakou.

Pierwszy zakopiański konkurs rozegrany został 16 i 17 stycznia 202 r. Na podium indywidualnym zabrakło Polaków. Triumfowali za to Norweg Marius Lindvik, Słoweńczyk Anze Lanisek i znów Norweg Robert Johansson. W konkursie drużynowym zaś pomiędzy złotymi Austriakami a brązowymi Norwegami znaleźli się reprezentanci naszego kraju.

W drugich kwalifikacjach dobre skoki oddali wszyscy reprezentanci naszego kraju, czyli 11 zawodników. W pierwszej serii jednak odpadło aż 7 z nich. 13 lutego 2021 r. najlepszy wynik osiągnął Andrzej Stękała, który po raz pierwszy w karierze stanął na podium i to do tego ze srebrnym medalem. Triumfował Japończyk Ryoyo Kobayashi, a trzeci był Norweg Marius Lindvik. Dzień później zaś triumfowali Halvor Egner Granerus, Anze Lanisek i Robert Johansson.

Skoki narciarskie: zakłady bukmacherskie na konkurs w Zakopanem

Polska reprezentacja skoczków nie rozpoczęła szczęśliwie obecnego sezonu. Kibice i eksperci uważają jednak, że mają oni jeszcze szansę na powrócenie do pełni formy. A to oznaczałoby, że przed kibicami w Zakopanem Kamil Stoch i spółka mogą powalczyć o wygraną. Wybierze skoki narciarskie obstawianie w LV BET, a postawisz swojej typy na skoki w Zakopanem! Kto jeszcze wymieniany jest wśród faworytów tego konkursu? To zawodnicy z czołówki światowej. Listę tą otwiera Halvor Egner Granerud, ubiegłoroczny zwycięzca. 25-latek nie odpuszcza i wciąż prezentuje najwyższą formę. W ubiegłym roku wygrał jedenaście konkursów, w dwóch zajął drugie miejsce. Zdobył też medale w klasyfikacji drużynowej. Podczas Letniego Grand Prix 2021 wystartował w czterech konkursach i w trzech wygrał, a w ostatnim zajął 2. miejsce. W obecnym sezonie Pucharu Świata jest na pierwszym miejscu kwalifikacji. Można przypuszczać, że w Zakopanem będzie miał szansę na obronienie tytułu.

Faworytem ekspertów i bukmacherów jest również Ryoyo Kobayashi. Japończyk co prawda prezentuje gorszą formę niż w sezonie 2018/2019, gdy zdobył Kryształową Kulę, jednak wciąż znajduje się w światowej czołówce skoczków. W Letnim Grand Prix 2021 wziął udział co prawda tylko w dwóch konkursach. Zajął pierwsze i drugie miejsce. W generalnej klasyfikacji jest obecnie 4, za Kamilem Stochem. Jak zaprezentuje się w Zakopanem? Skoki narciarskie obstawiaj w LV BET! Wskaż swojego zwycięzcę i wygrywaj!

Skoki narciarskie: typy bukmacherskie postawisz w LV BET!

Są skoki jest zabawa! Świetne możliwości obstawiania skoków narciarskich dostaniesz w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET. Będziesz mógł skorzystać z szerokiej oferty rynków oraz atrakcyjnych kursów. Bukmacher udostępnia je na wszystkie konkursy rozgrywane w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich 2021/2022, w tym na Puchar Świata w Skokach Narciarskich Zakopane 2022. Dokładna analiza znacznie ułatwi Ci postawienie pewnych kuponów na to wydarzenie. A Ty jesteś gotowy na zimowe emocje?