Major 2021 Fall

Major 2021 Fall

Pod koniec października do Sztokholmu zjadą najlepsi zawodnicy e-sportowi ze świata. Będą rywalizowali w ramach turnieju Major 2021 Fall. Counter Strike: Global Offensive wciąż jest jedną z najpopularniejszych gier i teraz czas na kolejną potyczkę! Na razie na występ podczas tego turnieju mają Polacy, ale czy faktycznie w nim powalczą? W serwisie internetowym LV BET znajdziesz najlepsze zakłady bukmacherskie na to wydarzenie.

Będzie to pierwszy i jedyny Major w CS:GO turniej w tym roku. Pula nagród wyniesie w nim 2 000 000 dol., czyli dokładnie dwa razy więcej niż można było wygrać do tej pory. Zawodnicy wystąpią w Ericsson Globe Arena w szwedzkim Sztokholmie. Jeśli pandemia koronawirusa odpuści na arenę wpuszczeni będą widzowie. W arenie zmieści się nawet 16 tys. osób. Na taką decyzję trzeba jednak poczekać. Niezależnie od tego organizatorzy zadbali o kibiców i po raz pierwszy w historii turnieju mecze będą transmitowane w formacie 4K.

PGL Major 2021

Sztokholmski Major rozegrany będzie w dniach 23 października- 7 listopada 2021 r. Główna część turnieju odbędzie się w dniach 4-7 listopada. Organizatorami imprezy będzie Valve i PGL, które w 2015 r. współorganizowało DreamHack Open Cluj-Napoca, a w 2017 r. również PGL Major Kraków. To właśnie oni poinformowali fanów o zamieszaniu przy organizacji turnieju. Najpierw wydawało się, że impreza się nie odbędzie z. uwagi na brak możliwości przyjazdu wielu zawodników. Władze Szwecji nie uznały Majora za imprezę premium, co oznaczałoby, że e-sportowcy nie mogliby skorzystać ze szczególnego trybu przyznawania wiz i po prostu musiałoby zrezygnować z udziału w rozgrywkach. Zainterweniowały jednak władze Sztokholmu i tę kwestię udało się zakończyć z pozytywnym skutkiem. 15 września zaś ogłoszona będzie informacja o możliwości wpuszczenia widzów na trybuny.

Kto wystąpi na Major 2021?

Nie są jeszcze znane drużyny, które wystąpią w Sztokholmie. W tym roku zakończono jednak pierwszą odsłonę cyklu Regional Major Rankings, z którego wynikało, że na wyjazd do Szwecji mają szansę nawet Polacy z Anonymo Esports. Zajęli oni ostatnie miejsce w tabeli, które jest nagradzane biletem do Sztokholmu. Zgodnie z rankingiem w tegorocznym Majorze wystąpiliby również zawodnicy Ninjas. In Pyjamas, Heroic, G2 Esports, mousesports, BOG, Team Vitality, Astralis, FPX, Double Poney, Complexity Gaming, Sprout.

O dokładnej i ostatecznej liście drużyn, które awansują do sztokholmskiej rywalizacji dowiemy się dopiero na początku października, po rozegraniu IEM Fall. Polscy kibice powinni więc trzymać kciuki za Anonymo Esports, którzy – jeśli nie awansują bezpośrednio – będą mieli przynajmniej szansę na miejsce w zamkniętych eliminacjach.

Analizy i typy bukmacherskie na Major 2021 Fall

CS:GO typy bukmacherskie – obstawiaj je i korzystaj z możliwości, które daje Ci LV BET! Z roku na rok e-sporty stają się coraz bardziej popularne, a oferta legalnego bukmachera się rozszerza. Przed obstawianiem rozgrywek Major 2021 warto przeanalizować sytuację i sprawdzić typy. Bukmacherskie ekspertów. Dzięki temu z łatwością postawisz swoje typy bukmacherskie na to spotkanie.

Zakłady bukmacherskie na Major 2021 Fall w LV BET

Na stronie internetowej www.lvbet.pl znajdziesz szeroką ofertę zakładów bukmacherskich na e-sporty. Przeważnie rynki ograniczają się do wytypowania zwycięzcy rozgrywek, ale możesz też liczyć na inne, dzięki. Którym Twoje obstawianie będzie jeszcze bardziej emocjonujące. Wykonaj swój ruch i ustrzel wygraną z najlepszymi graczami CS:GO na świecie! Serwis LV BET to nie tylko esport! Koniecznie sprawdź możliwości stawiania kuponów na poker i blackjack i dołącz do gry jeszcze dziś!