Super League – playoffy rugby

Super League – playoffy rugby

Super League rozgrywana jest w całej Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii. Poznaliśmy już cztery najlepsze zespoły w obecnym sezonie, które zmierzą się w play offach. Ich mecze można będzie oglądać na dwóch stadionach: Stade Gilbert Brutus oraz Totally Wicked Stadium. Kto ma szansę na wygraną i występ w finale? Zwycięzcę ligowych rozgrywek rugby możesz typować w zakładach bukmacherskich LV BET.

Po play offów przeszły cztery drużyny. Catalans Dragons zmierzy się z Hull KR, a St. Helens z Leeds. Mecze rozegrane zostaną 30 września i 1 października 2021 r. Wielki finał, podczas którego poznamy tegorocznego mistrz, zaplanowany jest na 9 października 2021 r.  Początek meczu o godz. 18.

Podstawowe informacje o Super League

Super League znana jako Super Liga Europy to najwyższy poziom rozgrywek rugby w Wielkiej Brytanii. Co roku do rywalizacji przystępuje 12 drużyn z Anglii, którzy mają na swoim koncie udział w rozgrywkach Premiership 2021/2022, Irlandii, Szkocji i Walii. Najwięcej profesjonalnych klubów, bo aż 11 z nich, pochodzi z północnej Anglii. W Super League walczy też jedna drużyna z południowej Francji – Catalans Dragons. Od lutego do września, czyli w ciągu jednego sezonu, każda drużyna gra po 29 meczów. Do play offów przechodzi najlepsza szóstka, spośród której wyłaniany jest mistrz. Najsłabszy z zespołów spada do niższej ligi.

W historii play offów Super League tylko jeden zespół brał udział w każdej serii od inauguracji rozgrywek, czyli od 1998 r. Mowa o St. Helens, zespole, który w tym roku również powalczy o mistrzowski tytuł. Czy wystąpią w tym roku na Old Trafford? Typuj to w zakładach bukmacherskich LV BET.

Obstawianie rugby

Rugby jest jedną z najpopularniejszych drużyn wybieranych przez typerów w zakładach bukmacherskich. Najpopularniejszym jest wskazujący zwycięzcę meczu. Co ciekawe, w rugby możesz nie mieć możliwości wytypowania remisu. Podczas spotkań drużyny zdobywają tak dużą liczbę punktów, że sytuacje remisowe są rzadkością. To też powód, przez który popularne są zakłady z handicapem oraz poniżej/powyżej. Wielu typerów stawia też kupony na wskazanych zawodników, a szczególnie na gracza, który zaliczy pierwsze przyłożenie czy otrzyma karę (żółtą lub czerwoną kartkę).

Analizy i typy bukmacherskie na Super League

Rugby typy bukmacherskie możesz postawić całkowicie w ciemno podobnie jak stawianie zakładów na Rugby World Cup 2021. Obstawianie na chybił trafił jednak jest zależne jedynie od szczęścia. Do postawienia pewnych typów bukmacherskich niezbędna jest dokładna analiza. Powinna ona obejmować nie tylko możliwości poszczególnych zawodników, ale też całych drużyn. Warto przeanalizować historyczne wyniki, ale też aktualne informacje o kondycji i dyspozycji. Dzięki temu masz szansę na postawienie pewnych kuponów bukmacherskich na rugby, w tym na Super League.

Drużyna Hull KR w tym roku postawiła na krajową młodzież w składzie, co wydaje się być trafionym pomysłem. Podczas play offów wygrali oni sensacyjnie z Warrington Wolves 0-19 i tym samym awansowali do półfinałów. Zmierzą się w nich z Catalans Dragons.

W drugim spotkaniu zawodnicy Leeds starli się z Wigan Warriors wygrywając 0-8. Awansowali więc do kolejnego etapu rozgrywek, gdzie ich przeciwnikiem będzie legendarny zespół St. Helens.

Zakłady bukmacherskie na Super League w LV BET

Na oba najbliższe mecze angielskiej ligi będziesz mógł postawić swoje rugby typy bukmacherskie. Legalny bukmacher umożliwia łatwe i szybkie obstawianie na stronie internetowej www.lvbet.pl oraz w aplikacji mobilnej. Sprawdź możliwości serwisu i typuj zwycięzcę tegorocznych rozgrywek angielskiej Super League w LV BET. Dosłownie kilka kliknięć dzieli Cię od wygranej! Zakłady bukmacherskie rugby oferują wiele ciekawych rynków i możliwości typowania!