Premiership 2021/2022

Premiership 2021/2022

Angielscy rugbiści wracają na boiska! Już wkrótce zainaugurowany zostanie nowy sezon Premieship. W rozgrywkach wyjątkowo weźmie udział 13 drużyn. Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Wszystkie mecze angielskich zawodników możesz typować w zakładach bukmacherskich online. LV BET.

Premiership Rugby to profesjonalna liga rugby union w Anglii. Obok międzynarodowej Pro14 i francuskiej Top 14 uważana jest za najlepszą ligę w Europie. W najwyższej angielskiej lidze co roku rywalizuje ze sobą 12 najlepszych drużyn z kraju. Zwycięzca zostaje mistrzem Anglii. To tej pory najwięcej tytułów trafiło do drużyny Leicester Tigers. Mistrzowskiego tytułu w tym roku bronią zawodnicy Harlequins. W ubiegłorocznym finale walczyli z Exeter Chiefs.

Premiership: format rozgrywek

Sezon ligowy angielskiej ligi rugby podzielony jest na dwie części. W rundzie zasadniczej drużyny grają w systemie kołowym, rozgrywając mecze każdy z każdym. W sumie odbywają się 22 kolejki. W rundzie pucharowej udział biorą cztery najlepsze drużyny, a zwycięzcy półfinałów przechodzą do meczów o tytuł mistrza Anglii. Finałowe spotkanie tradycyjnie odbywa się na Twickenham Stadium. Drużyna, która zajmie najniższą pozycję w tabeli, spada zaś do drugiej klasy RFU Championship.

Premiership 2021/2022

17 września 2021 rozpocznie się 35. sezon rozgrywek Premiership. Pierwszy raz od sezonu 1992/1993 przystąpi do niego nie 14, a 13 zespołów. W rozgrywkach przewidziano więc 4 dodatkowe rundy. W sumie sezon będzie trwał ponad 40 tygodni i zakończy się 18 czerwca 2022 r. Wszystkie mecze będzie można oglądać dzięki transmisji BT Sport.

Do obrony tytułu, po raz drugi z rzędu, podchodzi zespół Leicester Tigers. Po raz drugi w finale spotkali się z Exeter Chiefs, którzy byli wskazywani w roli faworytów spotkań.

Uczestnicy rozgrywek w sezonie 2021/2022 Premiership

O mistrzowski tytuł w rugby rywalizować będzie 13 drużyn z całego kraju: Bath, Bristol Bears, Exeter Ciefs, Gloucester, Harlequins, Leicester Tigers, London Irish, Newcastle Falcons, Northampton Saints, Sale Sharks, Saracens, Wasps i Worcester Warriors.

Wśród faworytów sezonu eksperci wskazują cztery zespoły: Saracens, Exeter Chiefs, Leicester Tigers oraz Bristol Bears. A Ty kogo obstawisz jako zwycięzcę?

Analizy i typy bukmacherskie na Premiership

Wnikliwa analiza bukmacherska przyda się każdemu typerowi. Dzięki niej bez problemu postawi swoje zakłady bukmacherskie na Premiership w serwisie internetowym LV BET. Sprawdzaj rugby wyniki na bieżąco. Według analityków bukmachera największe szanse na zwycięstwo w nadchodzącym sezonie mają zawodnicy Saracens (kurs 2.9) oraz Exeter Chiefs (kurs 3.4). To między tymi zespołami najprawdopodobniejsza jest walka w finale. O miejsce na podium walczyć mogą również rugbiści z Bristol oraz Sale Sharks (kursy odpowiednio 6 i 7.5). Analitycy LV BET wytypowali dwa zespoły, które mają najmniejsze szanse na wygraną, ale największe na walkę o utrzymanie się w Premiership. To London Irish oraz Newcastle Falcons. Sprawdź też rugby typy ekspertów, które ułatwią Ci podjęcie decyzji i wytypowanie własnego zwycięzcy.

Zakłady bukmacherskie na Premiership w LV BET

A Ty na kogo postawisz swój kupon bukmacherski? W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET już dziś możesz obstawiać zwycięzcę wielkiego finału Premiership w sezonie 2021/2022. Możesz także sprawdzić ofertę kursów i zakładów na wydarzenia takie jak Rugby World Cup 2021 a także na playoffy Super League. Wystarczy kilka kliknięć, aby przyłączyć się do gry. Sprawdzaj ofertę bukmachera regularnie, bo wraz z rozpoczęciem rozgrywek znajdziesz w niej nowe rynki możliwe do typowania. Gotowy na zabawę w rugby, a może masz ochotę na dodatkową rozrywkę? Sprawdź ofertę kursów na blackjack i poker! Zakłady bukmacherskie LV BET czekają na Ciebie!