Ryder Cup 2021

Ryder Cup 2021

Ryder Cup to trofeum golfowe w formie pucharu ufundowane przez Samuela Rydera. Rozgrywane są co dwa lata pomiędzy drużynami Stanów Zjednoczonych i Europy. W tym roku będziemy mogli obejrzeć kolejną rywalizację najlepszych golfistów świata. W zakładach bukmacherskich LV BET zaś znajdziesz najlepsze zakłady bukmacherskie na Ryder Cup 2021. Golf, typy bukmacherskie i zakłady – to właśnie oferuje legalny bukmacher! Sprawdź ofertę i już dziś przyłącz się do gry!

Wszystkie europejskie turnieje golfowe odbywały się w Wielkiej Brytanii, poza trzema – w 1997 r.  w Hiszpanii, w 2006 r. w Irlandii i w 2018 r. we Francji. Ostatni turniej miał odbyć się w 2020 r. Od 22 do 27 września golfiści mieli rywalizować na polu Whistling Straits niedaleko Sheboygan w stanie Wisconsin w Stanach Zjednoczonych. Z uwagi na pandemię koronawirusa rozgrywki przesunięto o rok. Golfiści zagrają w dn. 21-26 września 2021 r.

Puchar Ryder Cup 2018

42. Ryder Cup odbyły się od 28 do 30 września 2018 r. we Francji na Albatros Kursu Le Golf Narodowych w Guyancourt, w południowo-zachodniej podmiejskiej części Paryża. Mistrzowskiego tytułu broniły Stany Zjednoczone. Nie udało się, przegrali pięć meczów.

Ro rozgrywek zgłosiło się sześć krajów – Francja, Niemcy, Holandia, Portugalia, Hiszpania i Szwecja, z tym że ostatni kraj wycofał się z rywalizacji.

Format rozgrywek Ryder Cup 2021

Każdy mecz rozgrywany w ramach turnieju ma wartość jednego punktu. W sumie zaplanowanych jest 28 meczów:

  • dzień 1 (piątek) – 8 meczów
  • dzień 2 (sobota) – 8 meczów
  • dzień 3 (niedziela) – 12 meczów singlowych

Kapitan gospodarzy wybiera, które spotkania rozgrywane są rano, a które po południu.

W sumie zawodnicy mogą wygrać 28 pkt. Do zdobycia Pucharu niezbędne jest uzyskanie 14,5 pkt. Broniąc mistrzowskiego tytułu wystarczy jednak 14 pkt. Każdy mecz trwa maksymalnie do uzyskania 18 dołków.

Drużyny Ryder Cup 2021

W rywalizacji Ryder Cup 2021 w 2019 r. wyznaczono kapitanów drużyn. Szefem zawodników z USA został Stave Stricker, zaś wicekapitanem Jim Furykan. Rok później ogłoszono również kolejnych dwóch wicekapitanów. Zostali nimi Zach Johnson i Davis Love III.

Europę w rywalizacji poprowadzi Padrai Harrington. Jego nominację ogłoszono 8 stycznia 2019 r. We wrześniu zaś wybrał on Roberta Karlskrona na swojego zastępcę. Kolejnych kapitanów ogłosił dopiero w 2020 r. Przypadkowo, podczas wywiadu, podał nazwisko Luka Donalda, a dwa miesiące później wicekapitanami zostali Martin Kaymer i Graeme McDowell.

Analizy i typy bukmacherskie na Ryder Cup 2021 w LV BET

Przed typerami golfa, ale też innych dyscyplin sportowych, w tym roku trudne wyzwanie. Po prawie rocznej przerwie w rozgrywkach, wśród których można było śledzić poczynania golfistów w ramach Masters Tournament 2020 obstawianie wymaga jeszcze dokładniejszej analizy. Mniejsze znaczenie mają historyczne wyniki, a znacznie większe aktualna sytuacja i forma zawodników. Przed postawieniem swoich typów bukmacherskich warto więc sprawdzić ostatnie występy golfistów i to na ich podstawie obstawiać wyniki Ryder Cup 202.

Zakłady bukmacherskie na Ryder Cup 2021 w LV BET

Wybierając zakłady golfowe możesz skorzystać z zakładów długoterminowych, ale też wybrać ofertę golf live. Możesz mieć pewność, że legalny bukmacher LV BET umożliwi Ci skorzystanie z szerokiej oferty zakładów. Swój szczęśliwy kupon bukmacherski na Ryder Cup 2021 postawisz zarówno w komputerze, jak i w telefonie przy użyciu aplikacji mobilnej. Intuicyjny serwis sprawi, że obstawisz to wydarzenie wykonując kilka kliknięć, przekonaj się że obstawianie innych dziedzin też może być proste! Postaw kupon na blackjack i poker. Typowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Teraz możesz zrobić to w LV BET!