Masters Tournament 2020

Masters Tournament 2020

W dniach 12-15 listopada odbędą się prestiżowe zawody Masters, które są potocznie określane mistrzostwami świata w golfie. Pierwotnie, miał to być pierwszy z czterech turniejów mistrzowskich zaplanowanych na rok 2020. Z powodu pandemii koronawirusa, terminarz uległ istotnym zmianom. W tym roku, mistrz świata wyłoni się w trakcie pojedynczego turnieju Masters. Zawody zaplanowane w połowie listopada odbędą się na polu golfowym Augusta National Golf Club w Stanach Zjednoczonych.

Najważniejsze informacje na temat turnieju Masters 2020

O tytuł mistrzowski powalczy 96 zawodników z całego świata. Uczestnicy zostali wyłonieni na drodze kontynentalnych kwalifikacji. Udział zapewnieni mieli również poprzedni mistrzowie Masters oraz najlepsi zawodnicy rozrywek The Tour Championship z 2019 roku. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania 18 dołków. Celem gry jest pokonanie całej trasy przy jak najmniejszej liczbie uderzeń. Golf to niezwykle wymagający sport, w którym zawodnicy muszą wykazać się precyzją, dobrą strategią oraz doborem sprzętu pod kątem panujących warunków atmosferycznych. Miłośnicy tego sportu uwielbiają obserwować zmagania zawodników z najtrudniejszymi dołkami.

Kto wygra mistrzostwa świata w golfa 2020?

Wytypowanie zwycięzcy Masters Tournament jest zadaniem bardzo wymagających. W zmaganiach bierze udział 96 zawodników. Wielu z nich to utytułowani gracze, którzy mogą pokusić się o zwycięstwo. W gronie faworytów dominują oczywiście Amerykanie, dla których golf jest jednym ze sportów narodowych. Głównym faworytem nadchodzących mistrzostw jest Bryson DeChambeau, zwycięzca Masters 2019. Pierwsze miejsce zajął z nim ex aequo Brooks Koepka, którego również możemy wymienić w gronie faworytów do zwycięstwa. Ponadto, o czołowe miejsca Masters 2020 mogą powalczyć: Rory Mcllroy, Dustin Johnsson, Justin Thomas oraz Jon Rahm. W stawce nie mogło zabraknąć legendy dyscypliny, Tigera Woodsa, który zwyciężył w turniejach Masters w latach: 1997, 2001, 2002 oraz 2005.

Zakłady bukmacherskie na Masters Tournament 2020

Miłośnicy golfa mogą wytypować zwycięzcę Masters 2020 w serwisie bukmacherskim LV BET. Naszym klientom gwarantuje wysokie kursy, bogaty wybór zakładów, a także atrakcyjne bonusy oraz promocje, które umilą obstawianie zakładów na nadchodzący turniej Masters. Golf to prestiżowa dyscyplina, która z roku na rok przyciąga coraz większe zainteresowanie. Także w Polsce nie brakuje kibiców, którzy z zapartym tchem obserwują coroczne zmagania w turniejach Masters. Triumfator tej imprezy może poszczycić się mianem najlepszego zawodnika na świecie.