IEM 2021 Fall

IEM 2021 Fall

Counter Strike GO – esport przyciąga fanów z całego świata, również polskich typerów! Już wkrótce rozegrany będzie jeden z najważniejszych turniejów IEM 2021 Fall. W serwisie internetowym LV BET zaś pojawiła się oferta najlepszych zakładów bukmacherskich na to wydarzenie. Jak obstawiać mecze CS: GO?  Oto najważniejsze informacje, dzięki którym bez problemu wytypujesz zwycięzcę.

Tegoroczne mistrzostwa IEM 2021 Fall odbędą się jednocześnie w sześciu regionach na całym świecie: Europie (24 drużyny), Ameryce Północnej (12 drużyn), Ameryce Południowej (4 drużyny), WNP (12 drużyn), Azji (4 drużyny) i Oceanii (4 drużyny). Nie wszędzie jednak będą one wyglądały tak samo. W regionie europejskim np. turniej odbędzie się w formacie LAN, a w pozostałych regionach planowane są mistrzostwa online.

IEM Fall 2021

Kwalifikacje otwarte do IEM Fall 2021 rozpoczęły się pod koniec sierpnia i trwały do 10 września. W kolejnych dniach, 12-16 września, odbędą się eliminacje zamknięte. Jeszcze tego samego miesiąca rozpocznie się turniej główny. Od 29 września do 10 października potrwa główna rywalizacja. Zawodnicy powalczą o nagrody, a w puli nagród znajdzie się 255 000 dolarów. Na każdym wydarzeniu regionalnym zostanie przyznanych 2500 punktów RMR.

Połowa uczestniczących drużyn zostanie określona na podstawie aktualnych rankingów RMR, a pozostała część zostanie określona na podstawie kwalifikacji. W sumie w mistrzostwach weźmie udział 16 najlepszych drużyn świata grających w Counter Strike. W fazie grupowej powstaną dwie grupy, w których drużyny zagrają w drabince podwójnej eliminacji. Ich zwycięzcy awansują do półfinałów, grupy z 2. miejsc powalczą w ćwierćfinałach o najwyższe lokaty, a z 3. miejsc – również w ćwierćfinałach, ale o niższe lokaty. W fazie playoff obowiązywać będzie drabinka pojedynczej eliminacji. Mecze ćwierćfinałów i półfinałów rozgrywane są w formacie bo3, a wielki finał w formacie bo5.

Jak donosi portal Esports, zbliżający się finał IEM Fall 2021 Europe może odbyć się w Sztokholmie. Oficjalna informacja od organizatorów jeszcze nie jest ogłoszona. Prawdopodobnie jest to związane z pandemią koronawirusa i z lokalizacją majora PGL. Na ostateczne potwierdzenie miejsca jeszcze trzeba poczekać. Nastąpi to zapewne 16 września. To termin, który wyznaczyło PGL na decyzję w sprawie miejsca i rozpoczęcia sprzedaży biletów.

IEM 2021 Fall: uczestnicy

Jeszcze nie jest znana dokładna lista uczestników tegorocznej rywalizacji. Obecnie do rywalizacji podczas IEM Fall 2021 Europe zakwalifikowali się zawodnicy następujących drużyn:

  • Fnatic.
  • Klan FaZe.
  • Anonimowe e-sporty.
  • Szalone Lwy.
  • Diabeł drużyny.
  • Kopenhaga Płomienie.
  • Jeźdźcy Movistar.
  • Punkt końcowy.
  • AURA.

Pozostałe 14 drużyn, które wezmą udział w zamkniętych kwalifikacjach IEM Fall 2021 Europe, zostanie wyłonionych na podstawie zaproszeń. Walka o kolejne dwa miejsca zostanie rozegrana w finałowych otwartych kwalifikacjach, które potrwają od 9 do 10 września 2021 r.

Analizy i typy bukmacherskie na IEM 2021 Fall

Najlepsze zakłady bukmacherskie CS:GO możesz postawić już dziś! Lada moment poznany dokładną listę uczestników tegorocznej rywalizacji w ramach IEM 2021 Fall. Analiza możliwości poszczególnych drużyn oraz sprawdzenie opinii ekspertów pozwoli na postawienie pewnych typów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie na IEM 2021 Fall w LV BET

Counter Strike Go LV BET to nierozerwalne połącznie! Legalny bukmacher w swoim serwisie internetowym i aplikacji mobilnej umożliwia typowanie wszystkich najważniejszych wydarzeń esportowych na świecie. W ofercie LV BET znajdziesz możliwość obstawiania wydarzeń takich jak Blast Premier: Fall Showdown 2021 czy Major 2021 Fall. Wśród dostępnych kursów nie może również zabraknąć IEM 2021 Fall! Wytypuj zwycięzcę turnieju, postaw swój kupon i wygrywaj e-sportową rywalizację! A może wolisz poczuć dodatkowe emocje? Już teraz możesz stawiać zakłady na poker czy blackjack w LV BET!