Puchar Świata w darcie 2021

Puchar Świata w darcie 2021

Na początku października fani darta na całym świecie będą obserwowali rozgrywki World Grand Prix 2021. Drugi raz z rzędu zawodnicy nie wystąpią w Dublinie. Zmiana ta podyktowana jest pandemią koronawirusa. Można jednak mieć pewność, że emocji nie zabraknie, a zawodnicy przystąpią w najlepszej formie. Do tego wydarzenia przygotowuje się również legalny bukmacher LV BET. W jego serwisie bukmacherskim znajdziesz szeroki wybór rynków na to wydarzenie i atrakcyjne rynki bukmacherskie, z których warto skorzystać.

Od 3 do 9 października najlepsi zawodnicy darta na świecie zjadą się do Anglii. W Morningside Arena w Leicester rozegrany będzie 2021 World Grand Prix w darcie. Obrońcą tytułu będzie Gerwyn Price, który w najważniejszym meczu zwyciężył z Garym Andersonem.

Puchar Świata w darcie 2021

W najważniejszych rozgrywkach darta udział bierze 32 graczy. Połowa z nich to pierwsza szesnastka światowego rankingu, kolejnych szesnastu to najlepsi zawodnicy z rocznego rankingu ProTour (ale spoza TOP16). Mecze rozgrywane są w formacie setowym, a rozstawiona jest tylko czołowa ósemka.

Darts: zasady gry

Dart występuje w różnych odmianach, a jedną z nich jest gra zwana Dart 501. Jej celem jest wyzerowanie konta, na którym znajduje się właśnie tyle punktów. Wbrew pozorom – w tej grze rzuty z środek tarczy nie są najtrudniejsze, a do tego nie są najlepiej punktowane.

Największa liczba punktów przyznana jest za trafienie w małe pole na promieniu 20 punktów i mnożnik x 3. Taki strzał będzie więc oznaczał 60 pkt. Zawodnik musi więc nie tylko trafnie rzucać, ale też obliczać, jakie rzuty wybierać, aby jak najszybciej wyzerować licznik i oddać jak najmniej rzutów. System liczenia punktów w darcie jest podobny do tego znanego z tenisa – rozgrywane są sety, a te tworzą poszczególne legi.

Zawodnicy Pucharu Świata 2021

Znamy już wszystkich zawodników, którzy będą rywalizowali w Anglii.

Wśród najlepszych 16 graczy wystąpią: Gerwyn Cena, Piotr Wright, Michael Van Gerwen, James Wade, Dimitri Van den Bergh, Gary Anderson, Dave Chisnall, Jose de Sousa, Michael Smith, Nathan Aspinall, Rob Cross, Krzysztof Ratajski, Joe Cullen, Johnny Clayton, Glen Durrant, Stephen Bunting.

W drodze kwalifikacji zaś do rozgrywek dostali się: Brendan Dolan, Dirk van Duijvenbode, Damon Heta, Danny Noppert, Łukasz Humphries, Gabriel Clemens, Vincent van der Voort, Callan Rydz, Ryan Searle, Król Mervyna, Martijn Kleermaker, Mensur Suljović, Ian White, Dariusz Labanauskas oraz Chris Dobey.

Analizy i typy bukmacherskie na Puchar Świata w darcie w LVBET

Przeanalizowanie możliwości zawodników to podstawa, którą powinien zrobić każdy typer. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko historyczne wyniki, ale też ostatnie występy czy formę podczas turnieju. Dzięki temu bez problemu postawisz swoje typy bukmacherskie dart LV BET. Warto skorzystać też z analiz innych, które bez problemu znajdziesz online. Sprawdź też oferowane kursy bukmacherskie, które dostaniesz stawiając swój kupon na darta.

Zakłady bukmacherskie na Puchar Świata w darcie w LVBET

Dart zakłady – to jedno z zagadnień, które kibice tego sportu wyszukują w internecie. Teraz już nie musisz szukać, bo możesz mieć pewność, że w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV BET znajdziesz bogatą kolekcję zakładów bukmacherskich na rzutki. Szczególnie przed dużymi imprezami, jak właśnie Puchar Świata w darcie, możesz skorzystać z bardzo szerokiej oferty zakładów, które pozwolą typować wiele atrakcyjnych rynków. Typy na wynik meczów, zakłady over/under na poszczególne sety czy legi – to tylko niektóre z możliwość oferowanych przez LV BET. Sprawdź też ofertę kursów i zakładów na wydarzenia z innych dyscyplin sportowych takich jak Mistrzostwa Świata T20 w krykieta, walka bokserska Tyson Fury vs. Deontay Wilder, czy gry takie jak poker lub blackjack.