Blast Premier: Fall Showdown 2021

Blast Premier: Fall Showdown 2021

Blast Premier: Fall Showdown 2021 to jeden z etapów jesiennego splitu turniejów serii BLAST Premier. W puli nagród znalazło się 162 500 dolarów i bilety na Fall Finals. W październiku rywalizować ze sobą będą najlepsi zawodnicy e-sport CS:GO, a już dziś możesz przyłączyć się do gry dzięki zakładom bukmacherskim LV BET!  Postaw swój kupon na to wyjątkowe wydarzenie i walcz o wielkie pieniądze.

Tegoroczny turniej CS: GO BLAST Premier: Fall Showdown rozgrywany będzie od 12 do 17 października 2021 r. Wydaje się, że epidemia koronawirusa odpuściła, ale rozgrywki i tak planowane są w wersji online.

Co to CS:GO?

Counter-Strike: Global Offensice to strzelanka znana przez graczy na całym świecie. Naprzeciw siebie stają terroryści i antyterroryści. Mają do wykonanie zadanie. Jedni mają podkładać bomby i brać zakładników, drudzy zaś – nie dopuścić do tego. Wygrywa drużyna, która szybciej uniemożliwi grę przeciwnikom wygrywa całą rozgrywkę. Niby założenia łatwe, ale najlepsi gracze świata potrafią zadziwić swoimi umiejętnościami i możliwościami. Od 9 lat CS: GO nie traci na popularności.

Uczestnicy BLAST Premier

W rywalizacji udział weźmie 16 zespołów. Sześć drużyn wejdzie do turnieju poprzez Fall Groups.  Dwie kolejne otrzymają zaproszenie od organizatorów. Trzy miejsca przyznane będą mistrzom – FiReLEAGUW Latin Power, RTP Unity Puchar i Puchar Fantasy Expo. Pięć ostatnich drużyn będzie musiało powalczyć w kwalifikacjach (2 z europejskich i 3 z azjatyckich).

Wszystkie drużyny rozpoczną zmagania od fazy play off, w które obowiązuje drabinka pojedynczej eliminacji z meczami bo3. Dwie najlepsze drużyny awansują do BLAST Premier Fall Finals 2021.

Obecnie pewnym uczestnictwa jest jeden zespół – Movistar Riders.

Poprzednie edycje Showdown

Mimo pandemii koronawirusa w ubiegły roku turniej z serii BLAST również doszedł do skutku. Wtedy również online rywalizowało ze sobą 16 drużyn. Rozgrywki odbywały się w dniach 24-29 listopada 2020 r. W puli znalazło się 150 tys. dolarów. Dwa pierwsze miejsca przypadły teamom FURIA Esports oraz mousesports. Zdobyły one po 25 tys. dol. i 1 500 pkt. BLAST Premier. Obie przeszły też do Fall 2020 Finals. Na 3 i 4 miejscu uplasowały się zaś Team Liquid oraz Cloud9 – dostali po 15 tys. dol. i 750 pkt. 10 tys. dol. i 375 pkt. zaś zajęli zawodnicy Virtus.pro.

Do rozgrywek przystąpiły też drużyny: Team Liquid, Ninjas in Pyjamas, Complexity Gaming, MIBR, FaZe Clan, Endpoint, Heroic, Team Spirit, Sprout, MAD Lions, GODSENT, Isurus.

Analizy i typy bukmacherskie na BLAST Premier Fall 2021 Showdown w LV BET

Zanim postawisz swój kupon bukmacherski na jedną z najważniejszym imprez CS: GO warto abyś przeanalizował możliwości drużyn. Dzięki temu bez problemu wytypujesz zwycięzcę. Warto też sprawdzić i przeanalizować wysokość kursów bukmacherskich na BLAST. CS GO to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych, która przyciąga. Przed komputery nie tylko wielu graczy, ale też wielu widzów światowych rozgrywek. Bez problemu znajdziesz więc podpowiedzi i typy bukmacherskie innych typerów na to wydarzenie.

Zakłady bukmacherskie na BLAST Premier Fall 2021 Showdown w LV BET

Obstawianie meczy CS: GO jeszcze nigdy nie było tak łatwe! W serwisie internetowym LV BET znajdziesz możliwość postawienia swoich kuponów bukmacherskich na BLAST Premier Fall 2021 Showdown. Możesz mieć pewność, że skorzystasz z atrakcyjnych kursów, dzięki czemu twoja wygrana może być bardzo satysfakcjonująca. Swoje zakłady bukmacherskie postawisz zarówno online, jak i poprzez aplikację mobilną. Wystarczy kilka kliknięć a postawisz swój kupon. Sprawdź też ofertę promocji i bonusów, na inne wydarzenia esportowe takie jak IEM Fall 2021 oraz dzięki którym możesz zyskać jeszcze więcej! Zapoznaj się też z szeroką ofertą zakładów na gry! Postaw swój kupon na blackjack lub poker jeszcze dziś!